Joc dezastruos al Romaniei, parca demult nu am mai vazut un joc asa slab. Din pacate chiar daca zici tu cataline ca Radoi a facut un joc bun, eu zic ca a facut unul din cele mai slabe jocuri din ultimul timp iar de obosit nu avea de ce sa fie...Oricum toti jucatorii au jucat slab, sa le fie rusine, asta ca sa nu mai zic de Piturca, care a facut o echipa de tot rasul...cum sa joci cu contra mijlocas...RUSINE
