Vad ca pe majoritatea ii deranjeaza ca postez.
Ok.
Ma doare fix in cot de voi!
Dar o sa fac cum vreti voi.
O sa inchid ochii si o sa urmez turma lui becaliii.
Asadar, ca sa fiu in rand cu voi:
Lacatus e cel mai mare antrenor din istoria Stelei.
Meciurile facute de echipa sub conducerea lui sunt absolut orgasmice.
Mi-a placut la nebunie cum a zdrobit vasluiul, cum i-a umilit pe brasoveni, cum i-a calcat pe cap pe bistriteni si cum i-a batut acasa la ei pe ieseni(in moldova nici turcii nu au batut.doar noi).Era sa uit de jocul cu FC Arges de acasa.le-am dat 17 desi aia nu erau doar o noupromovata.
Si pt ca am vorbit de turci sa nu uitam meciurile contra colosului galatasaray!
In primul i-am calcat pe cojones la ei acasa iar in al doilea le-am dat clasa pe Ghencea.
Lacatus a facut din Steaua o echipa de Champions League.
Suntem favoriti la castigarea trofeului.
Abia astept sa ii calcam pe cap pe cei de la Bayern si sa ii umilim pe Lyon.
p.s. mutule, da-i lu' nea Jiji banii inapoi.
'tu-ti natia ta de dator la nea Jiji.
Bun, dar asta nu inseamna ca Lacatus trebuie acuzat pentru orice. Nu inseamna ca trebuie sa i-se gaseasca probleme doar asa ca sa ne aflam in treaba!
Chiar si tu, unul din cei mai mari contestatari ai lui Lacatus ai avut obiectivitate si ai recunoscut ca meciul retur cu Galatasaray a fost pregatit foarte bine. De ce trebuie sa-l atacam nici cand nu e vinovat?
Un singur meci nu te face antrenor mare.
Dupa cum am zis in avancronica meciului cu Pandurii, trebuie sa ii umilim.
Am nimerit si atunci echipa in proportie de 90% pt ca Lacatus devine foarte previzibil.
Meciurile din campionat ni le facem singuri foarte grele.
Tocmai pt ca jucam previzibil.
1on
Te asigur ca de 3 sezoane de cand jucam in CL, Steaua nu a trimis niciodata la UEFA o lista B.
Desi in tot acest timp Steaua 2 a existat.