FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O familie cu 31 de membri

«1234514»
Hassan02.09.2008 21:36
Cand o sa vad un articol coerent, cu argumente valabile(nu trase de par;

 

MoWeed, lasa articolele.Si asta e valabil pt toti.

Mai bine va uitati la meciurile Stelei din campionat.

Alea au fost toate foarte trase de par.

FOARTE!

 

Adrian, incet incet risti sa devii noul daffy.....nici nu apuca omul sa spuna ce vrea sa spuna ca tu deja ai postat 100 de raspunsuri...mai intotdeauna negative....articole tot negative....te rog nu mai imi da impresia ca traiesti aici pe forum pentru urmatorul post, ca incet incet cam reusesti asta.

1on02.09.2008 21:36
@ultras_SS_9855

Un antrenor cu capul pe umeri nu ar accepta in veci atatia jucatori in lot, la voi la servici cum v-ar conveni daca pe postul vostru ar mai lucra inca 2? Ba mai mult, v=ar roti seful pe fiecare ca sa vada ce randament dati? Cum ar functiona echipa voastra?

 

Nu as fi zis niciodata ca de ce a pus trei portari. Este ceva comun. Toate echipele fac asta. De ce la Euro si la Mondiale se inscriu cate 3 portari?

Omule, Inter a jucat anul trecut pe trei fonturi cu 25 de jucatori!!! NU 31! Barcelona la fel.

 

Sunt curios cum se va impaca Golanski sau Ogararu cu banca de rezerve... Numai unul poate juca, amandoi sunt de nationala...

 

Atâta timp cât îmi iau banii, aș fi mulțumit. Acei jucãtori își iau salariile chiar dacã joacã titulari meci de meci, chiar dacã nu-s nici mãcar în lotul de 18. ªi dacã n-aș fi mulțumit, aș pleca. Așa cum a fãcut Vali Badea. A simțit cã n-are loc și a cerut sã fie împrumutat la altã echipã.

 

Tu ai citit ce ți-am rãspuns eu legat de portari???

 

Conform regulamentelor Cupei Mondiale din 2006 și a Campionatului European din 2008, echipele au fost OBLIGATE sã înscrie 3 portari pe lista de 23 de jucãtori. Ambele documende se gãsesc de scos de pe site-urile FIFA și UEFA.

 

Ogãraru nu e de naționalã cât acolo va sta cel cu breton. Golanski poate juca și pe stânga.

ingerasul_elena02.09.2008 21:36

"Asta e progresul unui antrenor intr-un an de zile?-este un progres-am reusit sa ne calificam in grupele UCL

 

"Un antrenor cu capul pe umeri nu ar accepta in veci atatia jucatori in lot"-dc nu era cu capul pe umeri, acum Galata era in grupe

 

Ca sa iti pastrezi postul de titular trebuie sa lupti si sa demonstrezi ca esti cel mai bun.Pt ca cei mai buni sunt in primul 11!

MoWeed02.09.2008 21:36
Oameni buni, multi dintre voi nu au niciun argument cand imi raspund, ma injurati degeaba. Nicio echipa mare din fotbalul asta mare nu are un lot de 28 30 de jucatori care aspira la titularizare. Nu mai bateti campii, interesati-va. Niciunde nu exista asa ceva, ca la noi. Daca se accidenteaza Zapata pe cine punem rezerva? Joaca Emeghara ca e polivalent? Voi nu8 vedeti cum am dat golurile cu galata? Unul ca i-a degajat portarul in spate lui Arturo, unul din aut si unul din offside.Asta e progresul unui antrenor intr-un an de zile?

 

Un antrenor cu capul pe umeri nu ar accepta in veci atatia jucatori in lot, la voi la servici cum v-ar conveni daca pe postul vostru ar mai lucra inca 2? Ba mai mult, v=ar roti seful pe fiecare ca sa vada ce randament dati? Cum ar functiona echipa voastra?

 

 

 

Sunt curios cum se va impaca Golanski sau Ogararu cu banca de rezerve... Numai unul poate juca, amandoi sunt de nationala...

Noi nu suntem echipa din fotbalul mare, nu ne permitem jucatori polivalenti care sa tina in spate echipa. Tu ai auzit de concurenta? Numai cu concurenta putem progresa, asa daca avem un jucator care e sigur titular, acesta nu va trage asa de tare la antrenament. Daca ar mai lucra inca 2 pe postul meu as incerca sa-i dovedesc sefului ca eu sunt cel mai bun

Progresul s-a vazut in faptul ca a ANIHILAT complet forta ofensiva coplesitoare a turcilor.

 

Joga Bonito02.09.2008 21:37
... dar asta nu inseamna ca accept ca Lacatus sa fie facut cu ou si cu otet pentru ca i-se pare unui mare antrenor de Manager ca el e mai destept si stie el mai bine cum trebuie facut primul 11.

 

Si singurul mod in care nu poti accepta asta este prin interjectii demne de filmul Tarzan?

 

P.S. Faza cu antrenorii de manager e valabila si in cazul tau si al userilor care critica articolul.

 

Hai las-o moarta! Am citit acum cateva clipe ce porcarie ai scris atunci. Efectiv imi e scarba. Cu aceasi virulenta te atac eu acum precum procedezi si tu cu Lacatus. Meciul retur ti-a dat o palma morala.

 

Galatarasay - Steaua, exemplu de suporteri adevarati. Desi intalnisem o echipa cu vedete, total nepregatita si cu un antrenor ambitios dar fara experienta, suporterii i-au scos din kkt.

Nu stiu daca s-ar fi intamplat la fel si pe Ghencea, daca intra ocazia lui Kewell. Dar banuiesc ca atat asteptai, din inaltul tribunei, sa-ti demonstrezi ulterior "atasamentul" fata de Laca. Si nu veni cu vechea placa: "Ce stii tu ce am facut eu pe stadion, poate am cantat non-stop.", pt ca iti demontezi aceasta atitudine prin "faptele" intreprinse pe acest SITE al SUPORTERILOR STELISTI.

 

De fapt, alexblaja e de vina. :))

Noroc.

FortuneTeller02.09.2008 21:37

Absolut de accord ca lucrurile nu sunt chiar atat de roz pe cat par in acest moment. Dar aici se opresc ideile cu care sunt de accord. Nu avem un mare antrenor, dar nici macar criticii lui Lacatus nu stiu la ce nivel este acesta pt simplul motiv ca inca isi cauta stilul. Poate nu la Steaua trebuia Lacatus sa-si formeze stilul de antrenor, dar pe alta parte nici Olaroiu nu avea mult mai multe argumente cand a sosit la Steaua. In plus, Lacatus nu a beneficiat pana acum de prea multe sanse la echipe cu adevarat competitive, deci e greu de spus in ce directie va evolua ca antrenor la echipa de nivel ridicat. Restul reprosurilor sunt mai mult can-can-uri, in conditiile in care Becali si rudele au control deplin este foarte greu sa vezi ceva prin "ceata" raspandita de acestia. Nu cred ca 31 de jucatori in lot ar fi o problema, mai ales cand ne dorim sa facem fata in 3 competitii diferite. Problema adevarata este calitatea jucatorilor si a caracterului acestora, daca avem macar 10-15 jucatori buni, puternici mental si cu ambitie dincolo de mamaliga romanesca, atunci putem spera la ceva succes in grupe. Cred ca si pt jucatorii tineri este un test relativ bun, cateodata ai nevoie sa rezisti psihic la nivel inalt daca vrei macar sansa de arata ce poti tehnic. In definitiv daca acesti jucatori viseaza sa se afirme la Steaua si sa plece la echipe mari in Occident, atunci ei trebuie sa fie pregatiti pt o astfel de presiune. Stancu pare bun, dar daca ar juca la Ajax sau Valencia ar fi titular? Aaaah, vorbim de Steaua, deci ne marginim la rolul de crescatori de talente pt Occident, Stancu trebuie sa fie titular acum!!! Eu zic ca Stancu isi va castiga locul de titular si in acest proces isi va intari si ambitia. Se pot zice multe altele, si de bine si de rau, dar cred ca trebuie sa asteptam meciurile, sa asteptam sa se termine sezonul inainte sa dam calificative pt antrenor si jucatori. Nu trebuie sa neaparat sa ne credem favoriti la LC, dar nici sa incepem sa criticam inainte sa avem ce critica. Rabdare si tutun, si "Hai Steaua".

Marius02.09.2008 21:40

@ Joga

 

Evident ca eu am avut dreptate, articolul meu e mai frumos si are si poza mai misto :cool:

 

Lasand gluma la o parte, prefer sa nu mai citesc onomatopee (nota bene celor care nu scriu in acest fel) si adaug doar un lucru. "Dubla" Steaua - Galatasaray nu a castigat-o in niciun caz antrenorul Lacatus si tactica lui. A castigat-o determinarea jucatprilor Stelei. Si poate sansa de a prinde Galata intr=o forma execrabila. Asta nu inseamna ca e cineva nemultumit de aceasta calificare. Dar de aici si pana la ridicatul statuilor e cale lunga, extrem de lunga...

MoWeed02.09.2008 21:40
MoWeed, lasa articolele.Si asta e valabil pt toti.

Mai bine va uitati la meciurile Stelei din campionat.

Alea au fost toate foarte trase de par.

FOARTE!

Bun, dar asta nu inseamna ca Lacatus trebuie acuzat pentru orice. Nu inseamna ca trebuie sa i-se gaseasca probleme doar asa ca sa ne aflam in treaba!

Chiar si tu, unul din cei mai mari contestatari ai lui Lacatus ai avut obiectivitate si ai recunoscut ca meciul retur cu Galatasaray a fost pregatit foarte bine. De ce trebuie sa-l atacam nici cand nu e vinovat?

ultras_SS_985502.09.2008 21:41

Oameni buni, multi dintre voi nu au niciun argument cand imi raspund, ma injurati degeaba. Nicio echipa mare din fotbalul asta mare nu are un lot de 28 30 de jucatori care aspira la titularizare. Nu mai bateti campii, interesati-va. Niciunde nu exista asa ceva, ca la noi. Daca se accidenteaza Zapata pe cine punem rezerva? Joaca Emeghara ca e polivalent? Voi nu8 vedeti cum am dat golurile cu galata? Unul ca i-a degajat portarul in spate lui Arturo, unul din aut si unul din offside.Asta e progresul unui antrenor intr-un an de zile?

 

Un antrenor cu capul pe umeri nu ar accepta in veci atatia jucatori in lot, la voi la servici cum v-ar conveni daca pe postul vostru ar mai lucra inca 2? Ba mai mult, v=ar roti seful pe fiecare ca sa vada ce randament dati? Cum ar functiona echipa voastra?

 

@ultras_SS_9855

Nu as fi zis niciodata ca de ce a pus trei portari. Este ceva comun. Toate echipele fac asta. De ce la Euro si la Mondiale se inscriu cate 3 portari?

Omule, Inter a jucat anul trecut pe trei fonturi cu 25 de jucatori!!! NU 31! Barcelona la fel.

 

Sunt curios cum se va impaca Golanski sau Ogararu cu banca de rezerve... Numai unul poate juca, amandoi sunt de nationala...

 

Cumva Interul a castigat CL sezonul trecut si nu stiu eu ?Intradevar au luat Il Scudeto.dar cu mari emotii si pentru ca nu prea au avut un rival serios ...poate Roma..De Barcelona trebuie sa mai reamintesc cum a evoluat sezonul trecut????

 

MoWeed02.09.2008 21:42
Lasand gluma la o parte, prefer sa nu mai citesc onomatopee (nota bene celor care nu scriu in acest fel) si adaug doar un lucru. "Dubla" Steaua - Galatasaray nu a castigat-o in niciun caz antrenorul Lacatus si tactica lui. A castigat-o determinarea jucatprilor Stelei. Si poate sansa de a prinde Galata intr=o forma execrabila. Asta nu inseamna ca e cineva nemultumit de aceasta calificare. Dar de aici si pana la ridicatul statuilor e cale lunga, extrem de lunga...

Cum se face ca la meciurile bune e de vina determinarea jucatorilor Stelei si la meciurile proaste e de vina antrenorul Marius Lacatus? Putina cumpatare nu ar strica....

1on02.09.2008 21:45
Ioane,

 

Alea sunt listele cu jucatorii inregistrati pt preliminarii.

Nu sunt listele actualizate.

Daca va uitati bine veti vedea ca ultima actualizare a lor a avut loc pe data de 28 august.

Sunt listele vechi.

 

Eu vorbeam doar de lipsa listei b.

Si deci de lipsa sanselor pt tineri.

 

Pe lista b poti trece cati jucatori vrei tu cu 2 conditii.

Sa fie nascuti dupa 1 ianuarie 1987 si sa aibe o vechime de cel putin 2 ani la club.Adica sa fie legitimati de cel putin 2 ani la club.

Iar jucatorii sub 17 ani pot fi trecuti chiar daca nu au vechimea aia.

 

Noua ne-a lipsit lista b acum 2 ani.

Ne-a lipsit anul trecut.

Ne va lipsi sigur si anul asta.

 

Pt ca Steaua prefera sa achizitioneze jucatori de 29 de ani, nu sa dea credit tinerilor.

 

Dacã, într-adevãr, n-a fost trimisã nicio listã B la UEFA, atunci tot staful tehnic și administrativ (conduse de Lãcãtuș și Argãsealã) al Stelei e plin de dobitoci și de incompteneți care nu-s în stare sã citeascã mãcar regulamentele. Cã pot fi trecuți mulți jucãtori de la Steaua 2, fãrã numãr. Totuși, eu cred cã a fost trimisã și acea listã dar cã pe cei care se ocupã cu site-ul UEFA nu i-a interesat.

AdrianUltras2502.09.2008 21:45

Vad ca pe majoritatea ii deranjeaza ca postez.

Ok.

Ma doare fix in cot de voi!

 

Dar o sa fac cum vreti voi.

O sa inchid ochii si o sa urmez turma lui becaliii.

Asadar, ca sa fiu in rand cu voi:

 

 

Lacatus e cel mai mare antrenor din istoria Stelei.

Meciurile facute de echipa sub conducerea lui sunt absolut orgasmice.

Mi-a placut la nebunie cum a zdrobit vasluiul, cum i-a umilit pe brasoveni, cum i-a calcat pe cap pe bistriteni si cum i-a batut acasa la ei pe ieseni(in moldova nici turcii nu au batut.doar noi).Era sa uit de jocul cu FC Arges de acasa.le-am dat 17 desi aia nu erau doar o noupromovata.

 

Si pt ca am vorbit de turci sa nu uitam meciurile contra colosului galatasaray!

 

In primul i-am calcat pe cojones la ei acasa iar in al doilea le-am dat clasa pe Ghencea.

 

Lacatus a facut din Steaua o echipa de Champions League.

Suntem favoriti la castigarea trofeului.

 

Abia astept sa ii calcam pe cap pe cei de la Bayern si sa ii umilim pe Lyon.

 

p.s. mutule, da-i lu' nea Jiji banii inapoi.

'tu-ti natia ta de dator la nea Jiji.

 

Bun, dar asta nu inseamna ca Lacatus trebuie acuzat pentru orice. Nu inseamna ca trebuie sa i-se gaseasca probleme doar asa ca sa ne aflam in treaba!

Chiar si tu, unul din cei mai mari contestatari ai lui Lacatus ai avut obiectivitate si ai recunoscut ca meciul retur cu Galatasaray a fost pregatit foarte bine. De ce trebuie sa-l atacam nici cand nu e vinovat?

 

Un singur meci nu te face antrenor mare.

Dupa cum am zis in avancronica meciului cu Pandurii, trebuie sa ii umilim.

Am nimerit si atunci echipa in proportie de 90% pt ca Lacatus devine foarte previzibil.

Meciurile din campionat ni le facem singuri foarte grele.

Tocmai pt ca jucam previzibil.

 

 

 

1on

 

Te asigur ca de 3 sezoane de cand jucam in CL, Steaua nu a trimis niciodata la UEFA o lista B.

Desi in tot acest timp Steaua 2 a existat.

ingerasul_elena02.09.2008 21:46

Cum se face ca la meciurile bune e de vina determinarea jucatorilor Stelei si la meciurile proaste e de vina antrenorul Marius Lacatus? Putina cumpatare nu ar strica....

 

MoWeed,nu stii ca asa se intampla mereu!Poate dc ar fi Laca in teren si ei pe banca( toti la un loc ar forma un mare antrenor :tongue: ),tot Laca este de vina!

c.ronaldo1702.09.2008 21:47
Oameni buni, multi dintre voi nu au niciun argument cand imi raspund, ma injurati degeaba.

 

Ah, ne scuzi. Probabil ca dupa un articol asa de bine argumentat de tine ar fi trebuit sa te luam cu "Maria Ta" sau "Hai nasule", nu? In fine, se trecem peste asta.

 

Nicio echipa mare din fotbalul asta mare nu are un lot de 28 30 de jucatori care aspira la titularizare. Nu mai bateti campii, interesati-va. Niciunde nu exista asa ceva, ca la noi.

 

Hai sa vedem putin cati jucatori are Valencia, Barcelona sau Real Madrid in lot, ce zici?

 

Voi nu8 vedeti cum am dat golurile cu galata? Unul ca i-a degajat portarul in spate lui Arturo, unul din aut si unul din offside.Asta e progresul unui antrenor intr-un an de zile?

 

Argument de nota 10+10-20!

Eu zic sa facem o cerere la UEFA sa ne retraga echipa din UCL pentru ca nu am dat gol din foarfeca si de la mijlocul terenului.

Sunt sigur ca Dumnezeu la pus pe Golanski sa dea acea minge in careu la golul lui Banel, la fel cu Dumnezeu a dat pasa lui Banel pe Ghencea.

 

Propun ca golul lui Lampard din finala Champions League sa fie anulat pentru ca a fost prea penal.

 

Un antrenor cu capul pe umeri nu ar accepta in veci atatia jucatori in lot, la voi la servici cum v-ar conveni daca pe postul vostru ar mai lucra inca 2? Ba mai mult, v=ar roti seful pe fiecare ca sa vada ce randament dati? Cum ar functiona echipa voastra?

 

In primul rand meseria de fotbalist e altceva. In fotbal daca nu accepti concurenta degeaba te mai obosesti. E cel mai bun lot pe care il avem dupa revolutie incoace si tot nu suntem multumiti pentru ca e prea bun, nu?!

 

Sunt curios cum se va impaca Golanski sau Ogararu cu banca de rezerve... Numai unul poate juca, amandoi sunt de nationala...

 

Si asta e un motiv imbucurator. Daca nu e, atunci hai sa avem o echipa cu Zapata portar, si nea Ion portarul de la stadion rezerva, Golanski fundas dreapta si un pensionar la alegere din tribuna ca rezerva si tot asa.

 

 

 

MoWeed02.09.2008 21:47

@AdrianUltras25

 

Gresesti punand pe fanii lui Lacatus in aceeasi oala cu oile lui Jiji

axl02.09.2008 21:48
Asadar, ca sa fiu in rand cu voi:

 

Lacatus e cel mai mare antrenor din istoria Stelei.

Da, esti in mare rand cu "noi", esti chiar milimetric de aliniat.

Mananci rahat!

Cine spune ca Laca e cel mai mare antrenor al Stelei?

 

Mama, ce m-am enervat.

alexblaja02.09.2008 21:49
"Dubla" Steaua - Galatasaray nu a castigat-o in niciun caz antrenorul Lacatus si tactica lui. A castigat-o determinarea jucatprilor Stelei. Dar de aici si pana la ridicatul statuilor e cale lunga, extrem de lunga...

 

 

 

 

Dar determinarea aia de unde onomatopeea mea au avut-o jucatorii? Nu de la Lacatus? De ce onomatopeea mea nu au avut aceeasi determinare in meciul cu Boro, de exemplu?

 

Cine zice sa ridici statui? Nu arunca cu noroi, asta e tot!

 

Da, articolul tau a fost cu poza, eu m-am concentrat mai mult pe fond decat pe forma....:)

AdrianUltras2502.09.2008 21:51

Axle, citeste si tu ce scrie pe aici.

Vei vedea ca "Lacatus e cel mai bun antrenor din istoria Stelei".

 

Au spus asta oameni mult mai buni ca mine.Chiar ei mi-au zis ca sunt mai buni ca mine.

Asa ca trebuie sa fie adevarat.

 

MoWeed

Fanii jucatorului Lacatus nu ar accepta niciodata ca acesta sa se umileasca in fata ciobanului!

c.ronaldo1702.09.2008 21:52
"Dubla" Steaua - Galatasaray nu a castigat-o in niciun caz antrenorul Lacatus si tactica lui. A castigat-o determinarea jucatprilor Stelei.

 

Da sigur, a jucat determinarea pe gazon. A intrat determinarea si a dat gol singura. Al dracu determinarea asta, stie sa faca si driblinguri?! Pasele alea din prima le`a facut nenea determinare?! Dar interventiile alea au fost facute de Radoi sau de nenea determinare?

 

Marius, hai sa facem altfel. De fapt si Adrian, si Mihai, toti cei care il criticati pe Lacatus.

 

Atunci cand Steaua pierde, "vai mami, vezi ca Lacatus e nu stiu cum, are nu stiu ce, bla bla"

Atunci cand Steaua castiga, "vezi Doamne, determinarea si Dumnezeu au fost de vina".

unuspecial02.09.2008 21:52

Bah , unii dintre voi , scrieti articole de genu asta doar sa va afirmati , sa va faceti publicitate mai exact , sa strangeti comentarii , sa afle lumea despre voi ca sunteti niste anonimi. Gen Marius zis "plete" care ma cauta prin peluza sa ma bata... Nu contest ca nu aveti niste facultati , dar fiti mai optimisti cand scrieti ca din cauza voastra la ora 00:40 se blocheaza siteul iar lumea isi face multi nervi inainte sa se culce , si nu e bine. toti va dati "specialisti" dar de fapt postati ca nu aveti ce face , exact cum fac eu acum.

MoWeed02.09.2008 21:53
Un singur meci nu te face antrenor mare.

Dupa cum am zis in avancronica meciului cu Pandurii, trebuie sa ii umilim.

Am nimerit si atunci echipa in proportie de 90% pt ca Lacatus devine foarte previzibil.

Meciurile din campionat ni le facem singuri foarte grele.

Tocmai pt ca jucam previzibil.

Dar asta nu inseamna ca trebuie sa-l atacam si cand face meciuri bune.

Despre aia cu umilirea in fata lui Jiji am mai discutat noi si in privat; nu are rost sa polemizam in continuare pe aceasta tema...

AdrianUltras2502.09.2008 21:53

Si determinarea despre care vorbeste Marius a fost explicata foarte clar de Radoi la finalul meciului:

 

"pai...prima asta pt unii reprezinta salariul pe un an..."

1on02.09.2008 21:54
"Dubla" Steaua - Galatasaray nu a castigat-o in niciun caz antrenorul Lacatus si tactica lui. A castigat-o determinarea jucatprilor Stelei. Dar de aici si pana la ridicatul statuilor e cale lunga, extrem de lunga...

 

 

 

 

Dar determinarea aia de unde onomatopeea mea au avut-o jucatorii? Nu de la Lacatus? De ce onomatopeea mea nu au avut aceeasi determinare in meciul cu Boro, de exemplu?

 

 

FOARTE BINE PUNCTAT!!!

MoWeed02.09.2008 21:54
Si determinarea despre care vorbeste Marius a fost explicata foarte clar de Radoi la finalul meciului:

 

"pai...prima asta pt unii reprezinta salariul pe un an..."

Da la meciul de la Trondheim de acum 3 ani nu reprezenta acelasi lucru prima? La semifinala cu Boro?

Marius02.09.2008 21:56

Nu determinarea aia au avut-o din faptul ca multi dintre ei jucau pentru prima data cu stadionul Ghencea plin, au avut-o pentru multi au venit la Steaua pentru oportunitatea de a juca in Liga, au avut-o poate si pentru aia 150.000.

 

Daca tot esti asa convins e un extraordinar psiholog si i-a inrait (in sensul bun al cuvantului) pe jucatori in dubla cu Galata, ce s-a intamplat la Vaslui sau cu Pandurii? Si-a pierdut subit abilitatea?

 

Daca o sa fii putin atent o sa observi ca in ceea ce priveste Liga suntem in situatia de acum 2 ani. Atunci era faptul ca nu jucasem de 10 ani in grupe, jucatorii (nu antrenorul) au fost mobilizati la maxim si au dat totul pe teren in dubla cu Standard. Acum, dat fiind ca multe din achizitii au declarat ca au preferat Steaua pentru ca joaca in Liga, s-au concentrat la maxim, au alergat ca nebunii si s-au calificat. Ei, nu altcineva.

 

LE: La Boro s-a petrecut ceva invers. Jucatorii veneau dupa o campanie europeana aproape perfecta, au marcat si s-a produs un declic. Blocajul s-a vazut pe teren, am pierdut si mergem mai departe.

 

Nu, nu sunt psiholog dar sunt sigur ca acelasi lucru ti l-ar spune si el. Iar daca verifici la un psiholog si el spune ca nu mentalul ci tactica au pierdut meciul de la Boro iti promit ca imi cer scuze public si ma retrag de tot de pe site.

«1234514»