FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

GRUPA F: Lyon, Bayern Munchen, STEAUA, Fiorentina

«1234510»
radoi8628.08.2008 17:27
de departe cea mai grea grupa :wall: ,dic pacate cu atacu pe care il avem nu prea avem sanse :no:

 

 

Stai sa-l asteptam pe Pedriel;)!

Inteleptul28.08.2008 17:30

Nu e cea mai grea!!! Ai incredere in echipa!!! :hai_steaua: .....Oricum daca prindem locul 3 e mare lucru!Daca prindem locul 2 e o minune!!!(dar totusi eu sper sa luam locul 2 forzateaua steagro :yeahh:

alexh28.08.2008 17:31
vine Mutu in Ghencea.

Abia il astept ! :smartass::whistle:

 

Si eu...un buchet din cele mai bune fluieraturi, injuraturi si flegme...

 

In rest, nu putem decat sa speram :-)

 

choli28.08.2008 17:36
CFR are sanse decat cu Bordeaux...in rest sa fim seriosi , mi-e mila de ei :D

 

 

 

da.....are sanse sa scoata un punct acasa...atat

Kustic28.08.2008 17:36

pacat ca nu vine Chelsea in Bucuresti :(...

 

la sfarsit grupa v-a arata asa...

 

Bayern - locu 1

Steaua - locul 2

Fiorentina - in cupa

Lyon - ramane acasa :D

MALDINI28.08.2008 17:36

Sper sa ne calificam , macar in UEFA daca in CL nu putem..

Kustic28.08.2008 17:37
de departe cea mai grea grupa :wall: ,dic pacate cu atacu pe care il avem nu prea avem sanse :no:

 

atacul este mult mai bun decat cel de pe vremea lui Oli

steaua_gloria28.08.2008 17:37

Torusi , Bayern nu cred ca e in forma, Lyon la fel , poate Fiorentina e mai pragmaica tinand cont ca e primul ei an.

seven728.08.2008 17:37

Lyon, Bayern, Steaua, Fiorentina Nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

ooo!!!!!!!!!!!!!

 

AdrianUltras2528.08.2008 17:37

Nu imi doresc altceva decat sa il umilim pe mootoo.

Din Ghencea nu trebuie sa plece fericit!

Injurat, cu punctele luate si cu coada intre picioare.Asa il vreau.

 

Forza Steaua!

 

 

 

Fiorentina nu este peste noi.E de acelasi nivel.

Lyonul e echipa grea dar nu mai suntem la inceput.Daca jucam fotbal putem obtine rezultate bune cu ei.

Bayern e un colos.Sa vedem ce va fi.

 

Forza Steaua!

Verssace28.08.2008 17:40
:steag_cruce_invers: avem sanse mari zic eu , putem bate Fiorentina chiar si pe Lyon . Mie rusine cand vad CFR Cluj in grupe :)))
steaua_gloria28.08.2008 17:40

se pare ca si Becali il cam face cu ou si cu otet pe Mutu pe sport.ro

**alex**28.08.2008 17:42

Steaua-Bayern (16/17 septembrie)

 

Fiorentina-Steaua (30 septembrie / 1 octombrie)

 

Steaua-Lyon (21/22 octombrie)

 

Lyon-Steaua (4/5 noiembrie)

 

Bayern-Steaua (25/26 noiembrie)

 

Steaua-Fiorentina (9/10 decembrie)

maye28.08.2008 17:43

3 e de noi..cel putin...de jucam ca aseara...lux...sa il spurcam pe spurcatu` de Mutu

Verssace28.08.2008 17:44
Sper sa ne calificam , macar in UEFA daca in CL nu putem..

eu sper la locul 2 fii si tu mai optimist .. va veni si Pedriel care si eu cred ca va exploda in Ghencea

Fane_casieru'28.08.2008 17:51

Nu ma inspaimanta grupa ( as putea spune ca fata de altii suntem norocosi ) iar despre chefere - sa fie la ei acolo !

steaua_gloria28.08.2008 17:51

Uitati-va pe sport.ro . Dau declaratii clujenii. Nu se bat cu pumnii in piept ca Becali. Oamenii sunt realisti.

MALDINI28.08.2008 17:51

E bine ca avem ultimu meci acasa cu Fiorentina :D

SzabiStelistu28.08.2008 17:52

Grupa grea,dar sa fim optimisti....dintre toti ,Fiorentina ii cel mai greu adversar!!!Bayern,nu este in forma......va juca iarasi in UEFA sezonul viitor........Lyon este si el la o forma mai slaba......deci avem sanse !!!FORZZA Steaua!!! :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

Stanescu128.08.2008 17:53

mda..cam greu..dar cred ca din toate echipele din grupa ...Fiorentina este cea mai peiculoasa...putem avea sperante de la meciurile de acasa.....BAFTA!!!!

steaua_gloria28.08.2008 17:57

 

 

Meciurile din Ghencea trebuie sa le castigam !

Tupac Amaru28.08.2008 17:58

Avem sanse mari sa terminam cel putin pe locul 2!

Cu conditia sa jucam ofensiv, pentru ca in meciul cu Galata NU am jucat ofensiv! Nu va suparati, daca ieri jucam ofensiv, turcii, la cat de panarame au fost, luau de la 3 in sus!

Cu conditia sa nu mai facem gafele alea din aparare de ieri! Bayern, Lyon si Fiorentina nu sunt Galatasaray!

As vrea sa il rog pe Lacatus sa nu mai discrimineze fotbalistii din lot in dauna lui Lovin, Ov. Petre si Nicolita! Laca, ii vreau titulari si pe B. Stancu, si pe Ochirosii!

Fara discutie ca Janos este cel mai bun fotbalist de la Steaua la ora actuala, impreuna cu Dayro.

Vreau sa se refaca Plesan mai repede!

Trebuie sa avem incredere in noi!

 

Trebuie sa trecem de grupe! Acum e momentul! Laca, prinde naibii odata curaj si joaca fotbal, baga-l in **** ma-sii pe Becali si joaca asa cum numai tu stii! Fii antrenorul-fiara!

 

Sa inghete Europa cand va auzi de Steaua!

 

Sa moara Borcea!

 

joe2128.08.2008 18:00

Grupa-i grea, dar Steaua nu-i oricine si nu ca i-am facut pe mahomedani, dar sincer uitati-va, defensiva este una de nationala, pai e usor sa umilesti defensiva unei tari? Eu cred in Laca, de fapt am mari sperante in cei trei antrenori, Lacatus, Pedrazzini si Radoi in teren, Doamne ajuta !

P.S. Gigi scoate banii de la ciorap si mareste salariile, lasa primele, salariile conteaza daca esti unul tare, daca nu, si totusi vrei binele acestei echipe, asociaza-te cu cineva puternic financiar bine-nteles egal egal in procente ale clubului, ca singur nu mai poti duce Steaua la ce pretentii sunt, deja gafai si Radoi te-a atentionat cat se poate de serios aseara, smecherii de genul transformat salariul din dolari in Euro nu mai inghite nimeni, da-le banul frate, daca nu lasa pe altul...

_Answer_28.08.2008 18:07
Uitati-va pe sport.ro . Dau declaratii clujenii. Nu se bat cu pumnii in piept ca Becali. Oamenii sunt realisti.

 

 

Pai ei nu au piept in care sa se bata! Pentru ce sa nu ne mindrim cu Steaua? Locul 2 anul asta! Siempre...

steaua_gloria28.08.2008 18:08

Te bati in piept , da dupa ce realizezi ceva( adica locul 3 sau 2 ) , nu asa degeaba.

«1234510»