FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

GRUPA F: Lyon, Bayern Munchen, STEAUA, Fiorentina

«123410»
AdiM28.08.2008 17:05

O toamna frumoasa :steagcruce:

1uLy4Nn28.08.2008 17:06

nu putea sa vina Bate? :(

abyclau28.08.2008 17:07
Iesim pe 2...o sa ne bata doar Bayern

visuri neica...visuri!!

Catalyn0728.08.2008 17:08

poate la meciu din Ghencea, o sa se vanda tricouri cu Fiorentina. Ca de multi ani imi doresc unu :hmmm:

MALDINI28.08.2008 17:08

Din urna a 4-a ne-a picat ce-i mai rau

Azzido28.08.2008 17:09

Grupa este abordabila, zic eu.

Steaua poate sa se califice.

 

vine Mutu in Ghencea.

Abia il astept ! :smartass::whistle:

1on28.08.2008 17:10

Când se va stabili programul meciurilor?

MALDINI28.08.2008 17:11
Când se va stabili programul meciurilor?

 

 

Acusica ... o fac aia la Monte Carlo acuma...in 10-15 min. aflam

radoi8628.08.2008 17:12

Adi Mutu esti o mizerie!!!;))

Miaus28.08.2008 17:13
Din urna a 4-a ne-a picat ce-i mai rau

Si din grupa 2 tot ce era mai naspa ne-a picat.

 

Avem o grupa nu grea ci foarte grea.

 

Lyon - multa experienta si chiar daca nu mai sunt cei de acum 2 ani au niste jucatori in continuare care pun probleme mari.Amintiti-va ca Manchester i-a batut anul trecut "lejer" cu 1-1 in deplasare (egaland pe final cu Tevez) si 1-0 acasa.

 

Bayern - Campioana Germaniei dupa un an de pauza va manca pamantul.Plus ca isi vor reveni si Rybery si Toni.Adaugand aici Klose, Schweini,Poldi, noua senzatie Kroos nu stiu cat de comozi vor fi.

 

Fiorentina - sunt cea mai in crestere echipa din Il Calcio.Cu transferuri ca Gilardino si jucatori ca Mutu, Pazzini, Montolivo nu vom avea meciuri usoare.

 

Dar cu toate astea nu pot sa zic decat Forza Steaua!

MALDINI28.08.2008 17:14

Macar pe locul 3 am avea umpic sanse :D

mirceaor28.08.2008 17:14

Avem sanse la locu 2 daca batem acasa Lyon si Fiorentina.. Sanse sunt, Lyon nu mai e ce a fost si nici Fiorentina nu mai e cea de pe vremea lui Rui Costa si Batistuta :)

 

:steag_cruce_invers:

parangul28.08.2008 17:15

cred ca e o grupa acceptabila i-mi pare rau ca nu o sa-i vad aici pe viu dar intr-un fel ma bucur ca nu a cazut cu REAL s-au BARÇA fiindca era mai greu multa bafta baieti forzza Steaua :steagcruce::steag_cruce_invers:

greenyes28.08.2008 17:16

Colaborata cu un joc imbunatatit al echipei grupa nu e de speriat; avem sanse mari sa trecem mai departe.

 

Fiorentina nu e de speriat iar Bayern...chiar daca e Bayern ... pe nemti i am cam ars in ultimul timp...iar cu Lyon ne stim din grupe :) si sunt si ei in oarecare schimbari de jucatori.

 

Sa culegem ghiocei!!!

**alex**28.08.2008 17:16

Urat..

Lyon inca are un lot valoros, nu va fi usor.

Bayern e o echipa de top, sper sa nu ne facem de ras.

Fiorentina imi place, abia il astept pe Mutu. :biggrin:

 

CFR a avut putin noroc, au sanse cu Bordeaux.

1uLy4Nn28.08.2008 17:18

Mutu o sa fie huiduit la el in tara mai rau decat jucatorii Fiorentinei :))

MALDINI28.08.2008 17:18

Ce abereaza mitica...cica nu bate Chelsea la Cluj :)))))))))))

Ionutjoss28.08.2008 17:19

AVEM SANSE HAI Steaua :hai_steaua::steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

SebahSTEAUA28.08.2008 17:20

O sa l spurc pe Mutu de o sa mi se usuce gura

MALDINI28.08.2008 17:23
O sa l spurc pe Mutu de o sa mi se usuce gura

 

Jumatate de stadion o sa-l spurce :))

Inteleptul28.08.2008 17:25

FORTZZA Steaua!!!MEREU SUPERIORI!!!PRIVIM DEJA DIN GRUPA!!! :steag_sah_mic: ......Ne-am calificat?Da,si atunci ce mai vreti?Eu vreau sa ne calificam de pe 2 ,dar si o Cupa UEFA ar fi buna!!!Recunosc ca am picat cu niste echipe de te ia putin ameteala,dar macar CFR va fi ciuca batailor....(dar fiind roman sper sa scoata si ei maca 3 puncte :D )

 

Fortzza Steaua!!! :steag_cruce_invers::hai_steaua: Hai Romania!! steagro

radoi8628.08.2008 17:25
O sa l spurc pe Mutu de o sa mi se usuce gura

 

Jumatate de stadion o sa-l spurce :))

 

Cred ca tot stadionul o sa-l spurce.

 

Si sper sa-si ia si un cot in gura de la Radoi!

MALDINI28.08.2008 17:25

CFR are sanse decat cu Bordeaux...in rest sa fim seriosi , mi-e mila de ei :D

redblue-huligan28.08.2008 17:25

de departe cea mai grea grupa :wall: ,dic pacate cu atacu pe care il avem nu prea avem sanse :no:

1uLy4Nn28.08.2008 17:27
de departe cea mai grea grupa :wall: ,dic pacate cu atacu pe care il avem nu prea avem sanse :no:

 

 

ce are atacul nostru?

«123410»