FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

GRUPA F: Lyon, Bayern Munchen, STEAUA, Fiorentina

«12310»
fcsteaua.ro28.08.2008 16:37

GRUPA A: Chelsea, AS Roma, Bordeaux, CFR Cluj

 

GRUPA B: Inter Milano, Werder Bremen, Panatinakos, Anorthosis

 

GRUPA C: FC Barcelona, Sporting Lisabona, FC Basel, Sahtior Donetk

 

GRUPA D: Liverpool, PSV Eindhoven, Marseille, Atletico Madrid

 

GRUPA E: Manchester United, Villarreal, Celtic FC, Aalborg

 

GRUPA F: Olympique Lyon, Bayern Munchen, Steaua Bucuresti, Fiorentina

 

GRUPA G: Arsenal, FC Porto, Fenerbahce, Dinamo Kiev

 

GRUPA H: Real Madrid, Juventus Torino, Zenit St. Petersburg, Bate Borisov

 

Programul Stelei in Grupa F:

17 septembrie: Steaua Bucuresti - Bayern Munchen

30 septembrie: Fiorentina - Steaua Bucuresti

21 octombrie: Steaua Bucuresti - Olympique Lyon

5 noiembrie: Olympique Lyon - Steaua Bucuresti

25 noiembrie: Bayern Munchen - Steaua Bucuresti

10 decembrie: Steaua Bucuresti - Fiorentina.

 

1uLy4Nn28.08.2008 16:43

urmeaza Steaua...SUCCES fular-campionii

Dragoshel28.08.2008 16:50

Lyon si bayern...

1uLy4Nn28.08.2008 16:50

Lyon si Bayern

boggie28.08.2008 16:52

hai cu famagusta

Dragoshel28.08.2008 16:57

fiorentina

Korado28.08.2008 16:57

hoooooo Mutu

Miaus28.08.2008 16:58

Cam dificil.

 

Dar daca nici noi nu speram atunci cine?

Korado28.08.2008 16:58

Stai ca Spera CFR :))))

bon3loo28.08.2008 16:58

si ...::fiorentina:: ... :noexpression:

refresh28.08.2008 16:59

cea mai echilibrata grupa frate. sa vezi ce injuraturi isi ia iar Mutu pe Ghencea :)). sanse sunt si pentru locurile 1-2, si pentru 3, si varianta cea mai proasta. Abia astept.

Irresistible23Steaua28.08.2008 16:59

Greu greu ...

Dar daca suntem o echipa buna, trebuie sa trecem .

dax4728.08.2008 16:59

Lyon

Bayern

Steaua

Fiorentina

 

Nice one... pretty hard.

The Flyer28.08.2008 17:00

mama,nu ne pica un bate,anortosis?!?!sa-mi bag picioarele!

stelist nebun28.08.2008 17:00

valeu ce grupa:|:|: Lyon bayern si fiorentina...macar locul 3...dar CFR o sa ia bataie sanatoasa :)))a cazut ca Chelsea roma si bordeaux..hai noroc

kaladze28.08.2008 17:01

grupa grea,dar frumoasa

 

cu Lyon cred ca putem scoate un egal,pe fiorentina sper sa o batem,sa nu se supere Mutu :steag_cruce_invers::innocent: :tongue:

Miaus28.08.2008 17:01
Nice one... pretty hard.

 

Correction.

 

Nice one... DAMN hard.

novac28.08.2008 17:02

FMM Mitica! (dada, ala de pe RTV)

abyclau28.08.2008 17:03

o grupa destul de echilibrata!va fi greu dar nu imposibil..avem o echipa buna si nu ne ramane decat sa speram la rezultate bune! poate ca vor ajuta si "rugaciunile lui Becali" :steag_cruce_invers:

Catalyn0728.08.2008 17:03

o grupa ... normala. Parca prevad de acum reportaje gen " jucatorii Stelei uimiti de Allianz Arena " :yes:

 

imi pare bine ca am cazut cu Fiorentina. :tongue: sa i-o dam lu Mutu la Bucuresti :))

pytycrys28.08.2008 17:04

Iesim pe 2...o sa ne bata doar Bayern

 

Korado28.08.2008 17:04

Hai ma nu ne agitat asa o sa tregem de grupe facem egal cu PYon batem munchenu spargem Ilaiani Cartonaro 800$ fularsteaua2fularultras

bon3loo28.08.2008 17:04

cluju a cam mierlito....or sa vada ei ce e Liga Campionilor...

 

nu o sa le mai trebuiasca LC :)):))...peace

Ice_Angel28.08.2008 17:05

Grupa echilibrata,avem sansele noastre.Din pacate pentru Mutu nu o sa pupe primavara europeana nici macar in UEFA.Clujul sa zica mersi daca ia 1-2 puncte si sub 5 goluri per total de la Chelsea.

redondo28.08.2008 17:05

cu fiorentina se poate ceva , Lyon nu mai e asa tare ca acum 2 ani iar bayern te omoara mai mult cu numele dar nu e ca real, barca sau Liverpool. asta e asa e in Liga

«12310»