FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Pandurii Tg Jiu 1 - 0 (1 - 0)

«12345»
F.Torres01.09.2008 12:48

super joc .. facut de baieti nostri

bodrumdan_barkahan01.09.2008 13:28
super joc .. facut de baieti nostri

cand? nu e mah meciul seara? sa jucat deja ? :huh:

redandblue01.09.2008 13:32
super joc .. facut de baieti nostri

 

doamne....unde ai vazut tu meciul cu Pandurii....pe nostradamus TV ???

 

bodrumdan_barkahan01.09.2008 13:43

 

doamne....unde ai vazut tu meciul cu Pandurii....pe nostradamus TV ???

+10000 ... mia placut asta cu nostradamus :laugh:

cornisa5801.09.2008 14:44
super joc .. facut de baieti nostri

sãptãmîna trecutã ?????? :blink: :noexpression:

bodrumdan_barkahan01.09.2008 14:50
super joc .. facut de baieti nostri

sãptãmîna trecutã ?????? :blink: :noexpression:

poate zice de meciul cu Pandurii din anul trecut sau anii trecuti

c.ronaldo1701.09.2008 14:53

Foarte frumos meciul, pacat ca ne`au furat arbitrii.

MoWeed01.09.2008 15:05

Posteaza unii pe aici doar ca se se afle in treaba:)))

iceboy01.09.2008 16:15

pot privi meciul pe net???

 

pls un link :)

 

FORZA Steaua :steag_cruce_invers:

danimarcu01.09.2008 16:39
pot privi meciul pe net???

 

pls un link :)

 

FORZA Steaua :steag_cruce_invers:

Nu,dar poti privi niste poze imediat dupa terminarea meciului..))

se pare ca au cam disparut site-urile-pirat care transmiteau meciurile...

Gabby_the_gunner01.09.2008 16:57

Nu inteleg cum e posibil ca celei mai indragite echipe din tara sa ii fie transmise meciurile la TV de un post de televiziune de 2 bani, aparut peste noapte.

Personal nu prind acest post, am observat ca multi sunt in situatia mea.

E jenant.

 

iceboy01.09.2008 16:58
Nu inteleg cum e posibil ca celei mai indragite echipe din tara sa ii fie transmise meciurile la TV de un post de televiziune de 2 bani, aparut peste noapte.

Personal nu prind acest post, am observat ca multi sunt in situatia mea.

E jenant.

 

întradevãr, sunt din basarabia și anul trecut mai prindeam câte un meci la antena 1 dar acum nu pot privi nimic :(

AalexandraA01.09.2008 18:19

Eu ma uit pe net la meci :):steagcruce:

andrei_lucian0801.09.2008 18:31

ce faceti ?

 

bodrumdan_barkahan01.09.2008 19:05

1-0 gol F.Lovin min 45.bravo....

alecsa01.09.2008 19:06

Ei, cine se astepta sa inscrie Lovin singurul gol al meciului? :))

c.ronaldo1701.09.2008 19:07

Meci slab facut de noi, dar s-a vazut clar ca baietii nu mai aveau aceiasi concentrare si forta dupa meciul cu Galatasaray. E bine ca am castigat.

steaua_gloria01.09.2008 19:07

N-a fost spectacol, da macar am batut.

DelPiero1001.09.2008 19:10

Am jucat slab,insa nu ma asteptam la altceva.Cateva observatii...nu credeam ca am sa spun asta vreodata,insa Lovin a jucat excelent!Toja are cea mai buna tehnica din campionatul romanesc(stangacii astia au ceva special)...dar grav e ce se intampla cu Dayro!Nu-i mai iese nimic!

steaua_gloria01.09.2008 19:14

Dayro face preluarea, se intoarce si nu-i iese driblingul . Pur si simplu ori se impiedica , ori ii reuseste adversarului teclingul. Oricum eu am mare incredere in Dayro.

oana todor01.09.2008 19:24

Bravo Lovin.........chiar nu am asteptam la un gol din partea ta forzateaua

Allyylla01.09.2008 19:26

deci nu pot sa cred:|

Dayro..esti deplorabil mama:| ce se intampla cut ine:((:((:((?

bravo Lovin..:x:x:x:x rulezi;)

Arthuro..mi-ai dovedit inca odata ca nu esti bun de nimik;)

Toja:x:x sooper bine:x super frumos;) sunt mandra ca faci parte din lotul Stelei:x

joc deplorabil:)

am incredere in echipa..dar totusi..nu ne putem lasa asa..dupa fiecare victorie mai importanta:)

nush ce o sa se intample in noiembrie:)..cand e una dintre cele mai dificile luni:)..cu cele mai dificile meciuri:)

oricum..am fost dezamagita..desii am stiut din start la ce sa ma astept:)

Dayro..revino-ti:-s..unde e acel jucator ambitios...care pur si simplu..nu se lasa pana nu dadera un gol..haide Dayro:x:x:x:x:x

FORTzZA Steaua:x:x:x:x:x:x:x:x:x :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

redondo01.09.2008 19:47
Dayro face preluarea, se intoarce si nu-i iese driblingul . Pur si simplu ori se impiedica , ori ii reuseste adversarului teclingul. Oricum eu am mare incredere in Dayro.

Si eu dar parca e in pierdere de viteza.De la el asteptam toti foarte multe.Toja a intrat foarte bine in tot ce inseamna Steaua,parca ar juca de o viata aici

Raduccio01.09.2008 19:53

A avut cateva suturi bune pe spatiul portii. Si a ajutat mult la constructie. Am mai zis-o, avem asteptari prea mari de la el.

DelPiero1001.09.2008 19:55
Dayro face preluarea, se intoarce si nu-i iese driblingul . Pur si simplu ori se impiedica , ori ii reuseste adversarului teclingul. Oricum eu am mare incredere in Dayro.

Si eu dar parca e in pierdere de viteza.De la el asteptam toti foarte multe.Toja a intrat foarte bine in tot ce inseamna Steaua,parca ar juca de o viata aici

Exact!Stangacii astia au ceva special,iar Toja,uneori,pare a avea mingea lipita de picior!Imi place cum vede jocul si cred ca este deja cel mai bun pe postul lui din tara...

«12345»