FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Pandurii Tg Jiu 1 - 0 (1 - 0)

«1235»
Virgil23.08.2008 17:50

Luni 1 septembrie, de la ora 20:00 (conform site-ului LPF), Steaua va intalni in TFR, echipa gorjeana Pandurii.

 

Favorita meciului este indiscutabil Steaua.

 

Va invit sa pronosticati scorul meciului.

 

Pronosticul meu: Steaua-Pandurii 3-0. Hattrick Banel! :naughty:

 

LE Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

FOTOLII – 50 LEI

TRIBUNA 0 – 30 LEI

TRIBUNA 1 – 20 LEI

TRIBUNA 2 – 15 LEI

PELUZE – 5 LEI

 

Programul caselor de bilete de la stadionul "Steaua" este urmatorul:

 

Luni, 1 septembrie - 12:00 - 21:00

MoWeed23.08.2008 17:57

Am vazut live meciul FC Brasov-Pandurii si pot sa spun ca astora trebuie se le dam de la 3 in sus. Sunt slabi de tot, mult sub ce au aratat in returul trecut...

mountytoma26.08.2008 20:22

eu unul m-as multumi cu un 1-0 sau 2-1. nu uitati ca noi nu stim sa ne revenim dupa euforia CL, iar oltenii or fi ei cum or fi (eu am facut Armata intre ei si m-am convins ca asa e!), dar au o ambitie extraordinara. iar acum sunt cu cutitul la os.

F3NiX28.08.2008 07:12

Rupem Pandurii...2-0 cel putin

 

axl28.08.2008 07:31

Raspund la invitatia lui Virgil si pronostichez si eu un 1-0, de la Arthuro.

MALDINI28.08.2008 07:34

2-0 , Stancu si Nicolita :D

Smil3Y8928.08.2008 08:36

2-0 toja si Nicolita :punk::steag_sah_mic:

cipripop28.08.2008 08:55

3-1 Stancu 2 dairo1 forta Steaua

[/color]STELIST PINA LA MOARTE

fular-campioniifularsteaua2

 

**alex**28.08.2008 09:20

In acest meci poate ii vedem la lucru si pe cei care au jucat mai putin sau chiar deloc. Am putea incerca cu Rada fundas stanga, Abel Moreno, Ochirosii, Kapetanos, Pedriel..

STARforce28.08.2008 10:09

Le dam 4 soto.

dica_4_ever28.08.2008 10:11

eu zic sa le dam un 5-0, dintre care 3 goluri de la Banel, 1 de la Dayro si 1 de la Bogdan Stancu

stefan0128.08.2008 11:21

vedeti ca pe site scrie ca meciu e duminica :| (o greseala rusinoasa...zic eu :|)

andrei_lucian0828.08.2008 11:22

cum fac sa vad si eu meciul ca nu am gsp TV

steaua_gloria28.08.2008 11:23

3-0

IONUTZ-CIPRIAN28.08.2008 11:27

Un 1-0 asa cu indulgenta!Oboseala o sa-si faca efectul!

kaladze28.08.2008 11:52
Un 1-0 asa cu indulgenta!Oboseala o sa-si faca efectul!

 

cel putin un 2-0 :steag_cruce_invers:fular-campionii

razvaneL0928.08.2008 12:52

1-0 sau 2-0 dar cand se pun in vanzare biletele? va rog sa imi spuneti! :D:steag_cruce_invers:

se7en28.08.2008 14:28

3-0 Arthuro, Toja si Stancu.

.Ax3L.28.08.2008 17:52

cand se pun biletele in vanzare ? stie cineva pe siteul oficial nu scrie nimic

bogdanutz728.08.2008 18:38

Steaua - Pandurii 4-0!!!! Fara drept de apel :)

SzabiStelistu28.08.2008 19:08

Steaua - Pandurii 4-0 toja,pedriel,d.moreno,arthuro!!!!:)

CoZzMy2428.08.2008 19:39
:steag_cruce_invers: Forza Steaua - Steaua bate cu 2-0 gol Bogdan Stancu si Dayro ...... FRATE ... vand steag 2 m / 3m ...... care vrea ???? 60RON
cRiss4Steaua28.08.2008 20:19

Steaua 3 - 0 Pandurii

Noi tot vorbim ca echipa asta e slaba, Otelul e slab etc.

E adevarat ca sunt mai slabe ca si Steaua, dar tot timpu cand joaca cu Steaua, echipele mici, isi dau sufletul pe teren .. au o motivatie deosebita .. pe cand jucatorii Stelei .. nu spun ca nu au dar nu se compara cu un derby sau un meci din Cl ..

alecsa28.08.2008 21:01

Ar fi bine sa profitam de echipa asta si sa le dam un 4-0. :biggrin: Goluri Nicolita, Dayro x2, Toja, Stancu, oricine, numai gol sa fie. :))

LeGenD28.08.2008 21:26

Pandurii vi se pare o echipa slaba?Mie tare mi-e frica ca ar putea produce o surpriza.

 

Steaua 1-0 Pandurii

('77 Stancu)

«1235»