FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Pandurii Tg Jiu 1 - 0 (1 - 0)

«12345»
mihaifcs28.08.2008 23:16

Steaua-panduri=2-0 sau mai mult dar la 2-0 marcatori vor fi:Banel Nicolita si un strain dar nush care sa va zic dar cred ca toja sau Dayro. : fular-campioniifularsteaua2fularultras:steagcruce:

 

Steaua - Pandurii 4-0 toja,pedriel,d.moreno,arthuro!!!!:)

sal,id-ul meu e myhay_dulciku da add sa vb despre steag

s0r1n11128.08.2008 23:40

Cel mai bine ar fi sa inscriem repede la fel ca in partida cu Arges pentru a ne face misiunea mai usoara.Astfel nu vom avea probleme..

Nick029.08.2008 10:35

Cred ca un 2-0, 2-1 va fi scorul...marcatori : Banel si D. Moreno :wub::steag_sah_mic:

oana todor29.08.2008 10:42

Scorul va fi cel putzin 2-0.........Stancu si Dayro vor fi marcatorii forzateaua

scorpyfcs29.08.2008 12:27

un 1-0 gol Stancu...sau 2-1 gol Stancu si Banel... fular-campionii ...oboseala

_yang29.08.2008 12:32

2-0 simplu si garantez fara prea mult spectacol... Se va vedea oboseala de dupa meciul cu Galata. E bine ca nu avem un meci greu dupa cel de miercuri, insa cum arata luna noiembrie, mai bine venea dinam0 sau Rapid...

fatalfuri29.08.2008 13:38
fular-campionii:steag_cruce_invers: 3-0 Steaua

2CZiui594680_02.jpg

ProjectX29.08.2008 13:52

S-au pus in vanzare biletele pentru meciul cu Pandurii?Pe siteul oficial inca nu a aparut nimic..

smok_PS29.08.2008 14:28

As dori si eu sa aflu programul caselor de bilete.

In legatura cu meciul, victoria ne va apartine cu siguranta dar sa nu subliminam Pandurii.

 

:steag_cruce_invers:

 

 

:steag_cruce_invers: Forza Steaua - Steaua bate cu 2-0 gol Bogdan Stancu si Dayro ...... FRATE ... vand steag 2 m / 3m ...... care vrea ???? 60RON

 

Da-mi PM cu ID tau.

AdrianUltras2529.08.2008 14:35

Trebuie sa batem!

Si sa o facem intr-o maniera care sa ii lase pe toti cu gura cascata.

 

Daca nu batem, victoria cu Galata e degeaba.

 

Acum e momentul sa aratam celorlalte cluburi ca suntem cei mai puternici din campionat.

Trebuie sa le demonstram ca putem face fata pe 2 sau mai multe fronturi.

 

Daca vor vedea asta li se vor muia foarte repede genunchii.

 

Mai sunt 3 sau 4 etape pana cand incep meciurile de CL.

Trebuie sa fim pe primul loc cand va veni vremea aia.

Ca sa putem compensa in caz ca vom pierde puncte in meciurile din campionat care vor urma meciurilor de CL.

 

Incepand cu etapa a 13a noi vom trece printr-o luna de foc.Vom intalni pe langa echipele mari din CL si cele mai puternice echipe din Liga 1.

 

Asa ca, e absolut necesar sa batem Pandurii luni.

Lacatus sper ca stie treaba asta!

danimarcu29.08.2008 14:55

Batem cu 3-0.

:steag_cruce_invers:

mihaifcs29.08.2008 15:02

bai frate care stie cand se pun in vanzare bilete si cat costa la peluza ca aia de pe site oficial nu zic nimin.care stie sa posteze aici :steagcruce:

razvaneL0929.08.2008 15:41

Biletul nu poate fi mai mult de 5RON, eu ma duc sa vad maine daca sau pus in vanzare si voi posta. fular-campionii

Virgil29.08.2008 19:12

Bilete Steaua - Pandurii Targu Jiu

 

FC Steaua a stabilit preturile biletelor pentru partida cu Pandurii Targu Jiu, care se va disputa pe data de 1 septembrie, incepand cu ora 20:00. Acestea vor fi puse in vanzare in ziua meciului si vor fi disponibile exclusiv la casele de bilete de la stadionul Steaua.

 

Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

FOTOLII – 50 LEI

TRIBUNA 0 – 30 LEI

TRIBUNA 1 – 20 LEI

TRIBUNA 2 – 15 LEI

PELUZE – 5 LEI

 

Programul caselor de bilete de la stadionul "Steaua" este urmatorul:

 

Luni, 1 septembrie - 12:00 - 21:00

b0RMA29.08.2008 20:09

Ce fericit sunt cand vad posturile voastre!Aproximativ toata lumea zice ca va marca Banel de cel putin o data.Imi era dor de suporterii care il placeau pe Banel ( la fotbal nu la altceva:)) )Ia sa dau si eu un pronostic!

Steaua 4-1 Pandurii ( Marcatorii Stelei :Banel,Toja,Stancu, si poate Dayro / Marcatorul Pandurilor :Alexandru Piturca)

alecsa29.08.2008 20:22

Piturca nu-i suspendat?

ProjectX29.08.2008 21:01

Nu stiu ce a fost in capul celor din conducere,sa vinzi biletele in ziua meciului si de la ora 12...Nu cred ca vor fi peste 5000 oameni la meci..

dr.adrian929.08.2008 22:32

as vrea sa ne incurce Pandurii si sa ne aduca cu picioarele pe pamant.

 

metzzz30.08.2008 07:44

Eu zic ca ii batem lejer. Victoriile aduc victorii dr.adrian9. Legat de bilete...numai abonatii sunt aproximativ 5000 si inca 5.000 de bilete si aia e...dar o sa fie mai multe bilete vandute cu siguranta. Si poate il vedem si pe Ogararu in echipa Luni :D

spider7130.08.2008 10:54

Steaua - Pandurii 3-0 Stancu,Pedriel,Nicolita (eu sper sa vedem mai multe goluri!!!)

Decizie gresita a conducerii de a vinde bilete doar luni ,fiind zi lucratoare va fi nebunie la casele de bilete de la ora 17 pana la ora meciului.

Cineva a scris ca mai sunt 3-4 etape pana la meciul cu Bayern.Din fericire ,din punctul meu de vedere, urmatorul meci acasa dupa meciul cu Pandurii este cel cu Bayern din UEFA cl. :steag_cruce_invers:

 

Piturca nu-i suspendat?

 

 

da ,este suspendat 3 etape

alecsa30.08.2008 11:11

A inceput sa imi fie teama sa nu cumva sa luam bataie. Deja avem in cap ca suntem prea buni, ca suntem mult mai buni decat cu o saptamana in urma. Cel putin, sper sa semneze Ogararu astazi si sa poata juca luni.

c.ronaldo1730.08.2008 11:18

Nici Ogararu, nici Pedriel (convocat la nationala Boliviei) si nici Semedo nu vor juca cu siguranta in meciul contra celor de la Pandurii .

razvan_stelist200730.08.2008 12:36

nu trebuie sa consideram meciul deja castigat.trebuie sa aratam ca o echipa de Champions League si sa ii invingem la scor , dar sa nu uitam ca anul trecut am facut 0-0 cu ei chiar pe Ghencea

andrei_lucian0830.08.2008 13:31

sal ! eu nu am gsp TV stie careva cum pot sa vad meciul?

alecsa30.08.2008 13:39
«12345»