Trebuie sa batem!
Si sa o facem intr-o maniera care sa ii lase pe toti cu gura cascata.
Daca nu batem, victoria cu Galata e degeaba.
Acum e momentul sa aratam celorlalte cluburi ca suntem cei mai puternici din campionat.
Trebuie sa le demonstram ca putem face fata pe 2 sau mai multe fronturi.
Daca vor vedea asta li se vor muia foarte repede genunchii.
Mai sunt 3 sau 4 etape pana cand incep meciurile de CL.
Trebuie sa fim pe primul loc cand va veni vremea aia.
Ca sa putem compensa in caz ca vom pierde puncte in meciurile din campionat care vor urma meciurilor de CL.
Incepand cu etapa a 13a noi vom trece printr-o luna de foc.Vom intalni pe langa echipele mari din CL si cele mai puternice echipe din Liga 1.
Asa ca, e absolut necesar sa batem Pandurii luni.
Lacatus sper ca stie treaba asta!