FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Pandurii Tg Jiu 1 - 0 (1 - 0)

«12345»
Virgil30.08.2008 14:09

9. FC Steaua Bucuresti - CS Pandurii Tg.Jiu

Stadion: Ghencea

Data: 01.09.2008 ora 20.00

 

A: Martis Marius (Focsani)

A1:Onita Aurel (Constanta)

A2:Stoianof Sebastian (Constanta)

R : Petrescu Radu (Bucuresti)

Obs: Satmari Sorin (Bucuresti)

Sajtos Laszlo (Sibiu)

danimarcu30.08.2008 16:21
A inceput sa imi fie teama sa nu cumva sa luam bataie. Deja avem in cap ca suntem prea buni, ca suntem mult mai buni decat cu o saptamana in urma.

Stai linistit,ca se ocupa Lacatus de mobilizarea baietilor...

Steaua va juca bine anul asta chiar si dupa meciurile europene..))

Allyylla30.08.2008 21:38

hmm..

sper ca Steaua stie ce are de facut...

nu vreau sa vad ca in celelalte sezoane..dupa o victorie mai importanta ca ni se urca euforia la cap si ne lasam moale:)

vba aia " niciodata sa nu iti subestimezi adversarul"

nu e mare lucru de capul celor de la Pandurii:-|

dar totusi..ar trebui sa le aratam cine e Steaua si nu degeaba suntem cea mai buna echipa din tara:) si sa le dam peste nas..ca stim fotbal si nu depindem de banii si tampeniile lui Becali:)

 

iar apoi luna aia cu meciuri grele..pfff..deja imi e teama:-s

dar am incredere ca o sa facem fata cu brio:)

 

 

oricum..Forza Steaua:x:x:x:x:x

 

NOI SUNTEM ADEVARATII CAMPIONI:X CAMPIONII DIN Ghencea fular-campioniifularultras

flo220331.08.2008 06:53
sal ! eu nu am gsp TV stie careva cum pot sa vad meciul?

 

 

nicaieri nu se mai poate, decat pe gsptv sau rcs, sau dolce. rcs a atentionat site-urile care transmiteau online, sa scoata gsptv-urile din grila

alecsa31.08.2008 07:13
nicaieri nu se mai poate, decat pe gsptv sau rcs, sau dolce. rcs a atentionat site-urile care transmiteau online, sa scoata gsptv-urile din grila

 

Ciudat, mie inca imi merg gsp TV pe cool-TV.net. :-??

MALDINI31.08.2008 07:45

Sper sa il vad la acest meci pe Abel Moreno "la treaba" si pe B.Stancu din primul minut

c.ronaldo1731.08.2008 09:51

=======Cernea/Vatca===========

 

P.Marin===Baciu==Ghionea====Rada=

 

=======Radoi=Abel=============

 

Szekely======Stancu=======Ochirosii

 

========Arthuro/Kapetanos=======

 

Cam asta as vrea sa vad eu maine seara. Oricum, simt ca va fi un meci foarte dificil daca nu inscriem in prima repriza.

danimarcu31.08.2008 10:09

Nu cred ca Szekely poate juca deja.

Virgil31.08.2008 11:01

Vesti bune de la Targu Jiu:

 

Pandurii Târgu Jiu se confruntã cu probleme de lot înaintea meciului cu Steaua de luni. Cinci dintre jucãtorii de bazã care au evoluat, unii chiar meci de meci, în acest sezon sunt indisponibili din cauza accidentãrilor sau suspendãrilor. Liviu Mihai și Arrieta se aflã fie sub tratament fie în perioada de recuperare, alți doi jucãtori, Vancea și Orac, fiind incerți din cauza absenței prelungite de la antrenamente, iar Piturca si Popete sunt suspendati.

 

Probleme medicale mai mici au și Cardoso și Thiago, dar se spera ca ei sa fie apți pânã la ora jocului.

 

Steaua, echipa probabila:

 

1. Zapata

 

17. Baciu, 6. Radoi, 3. Goian, 18. P. Marin

 

20. Lovin, 8. Ov. Petre

 

16. Nicolita, 10. Dayro Moreno, 14. Toja

 

11. Arthuro.

 

Antrenor: Marius Lacatus.

 

Rezerve: 82. Vatca, 24. Ghionea, 30. Thiago, 26. Abel Moreno, 21, Ochirosii, 25. Neaga, 28. Stancu.

 

Absenti: Plesan, Emeghara, Szekely (nerefacuti).

TUDOR VLADIMIRESCU31.08.2008 15:19

NU VA MAI FACETI SPERANTE DESARTE , Pandurii SANT O ECHIPA DE RAZBINICI PRIN DEFINITIE , CARE AU ARATATO SI IN MECIUL CU ARGESUL PE CARE I-AU BATUT CU 3-I IN ACEST MECI NU EXISTA DECAT UN SINGUR SCOR UNIVERSAL VALABIL Steaua - Pandurii 0-3

Gabytza00631.08.2008 15:48
Steaua - Pandurii 4-0 toja,pedriel,d.moreno,arthuro!!!!:)

arthuro??vise!

fular-campionii

punkboy31.08.2008 18:03

nu conteaza Scoru doar VICTORIA chiar si 1-0 GOLLL Banel Nicolita !!!

RaMs3s31.08.2008 18:30

da....dar mai frumos apare 2-0,3-0 ....mai ales cu Pandurii ....pe Ghencea :hai_steaua:

Virgil31.08.2008 19:26

Tudore, du-te ma si te culca. :yawn:

bodrumdan_barkahan31.08.2008 21:53
Tudore, du-te ma si te culca. :yawn:

ce a facut Steaua etapa asta cu Pandurii?

MIREL6RADOI31.08.2008 21:59
Tudore, du-te ma si te culca. :yawn:

ce a facut Steaua etapa asta cu Pandurii?

Maine jucam.Adica luni.

bodrumdan_barkahan31.08.2008 22:02
Tudore, du-te ma si te culca. :yawn:

ce a facut Steaua etapa asta cu Pandurii?

Maine jucam.Adica luni.

se joaca si luni in campionatul vostru?

 

eu zic ca o sa fie 2-0

 

Dayro și Stancu

Verssace31.08.2008 22:22
Bilete Steaua - Pandurii Targu Jiu

 

 

 

Programul caselor de bilete de la stadionul "Steaua" este urmatorul:

 

Luni, 1 septembrie - 12:00 - 21:00

daca asta e programul caselor de bilete , nu cred ca va fii plin templul voi ce credeti ?

Allyylla01.09.2008 05:07

mda=))

as vrea so vad si pe asta:)

 

victoria e sigura:)):))

 

doar scorul e improbabil

 

a si da...victoria Stelei sa nu intelegeti gresit:)

 

orium ar fii Pandurii de razboinici de bla bla..eu de ft mult timpo nu am mai vazut sa piertdem un meci acasa:)

 

dropol01.09.2008 08:14

sper ca o sa castige

Steaua .....si sper ca nu o sa mai faca iar egal... :steag_cruce_invers::wanker:

redandblue01.09.2008 09:06

Sper sa nu le dam prea multe goluri diseara Pandurilor...un 2-0 ar fi suficient, si pana la urma cele 3 puncte ne intereseaza nu cate goluri dam !

Haide Steaua !!!

s0r1n11101.09.2008 10:36

In Ghencea nu avem voie sa pierdem niciun punct,indiferent de echipa vizitatoare.

Privitor la meci,sper ca nu vom juca din nou cu doi inchizatori (vazusem pe un site,sport.ro parca ca vom juca cu Lovin si Petre).Imi doresc in meciul asta sa'i vad la lucru pe Ionescu,Stancu,Pedriel si Ochirosii daca nu din primul minut macar din repriza secunda.

 

In mod normal nu ar trebui sa avem probleme.

renaldo1101.09.2008 11:30

Steaua bate cu 2-0 sau 2-1 Pandurii golurile Steaua : arthuro si moreno(sau Banel) pt Pandurii ar putea marca piti junior :)

alecsa01.09.2008 12:11

Ba n-ar putea. E suspendat. :))

renaldo1101.09.2008 12:24

sorry nu stiam :D

«12345»