In momentul cand Gigi se va satura de netrebnicii din presa si de asa-zisii suporteri, isi va lua jucariile (jucatorii) si va pleca, iar voi, in prostia voastra, veti ramane cu o echipa de divizia B. Poate ca acesct lucru vi-l doriti. Cine stie???!!!!!
Spune-ne tu, atotstiutorule, de ce un investitor nu incearca sa-si rentabilizeze pe cat posibil investitia?
De ce exista posiilitatea "sa-si ia jucariile"?
De ce Steaua, desi plateste salarii mari, are practic conturile goale?
De ce acest patron nu a incercat in nici un moment sa faca un club stabil financiar, desi avea toate posibilitatile?
Poate pentru ca vroia ca clubul sa depinda 100 de el, in conditiile in care se considera vesnic, meteahna celebra a dictatorilor! Cine stie???!!!!!
Si, pentru ultima oara, de data asta public, te rog nu mai jigni membrii siteului prin comentariile sau postarile tale in forum.