FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Era Becali , unii au inceput un protest!

«1345»
reddog18.07.2005 21:20

Nici nu am spus ca ar fi usi de biserica, dar macar stiu sa vorbeasca in fata camerelor si sa nu ne faca de tot rasul. Sa nu credeti ca ma bucura ca aveti un asa conducator. Gigi e o rusine pentru toata tara.

Noi speram ca nu va veni si randul nostru, desi nici pe la noi nu sunt tocmai linistite apele...Mai ales dupa turneul din Franta.

Kobiy19.07.2005 07:51

giovani Gigi Victor tot un drac natie de oieri mitocani si ratati badarani care cred ca banu conduce lumea lor mizerabila si jegoasa da,o sa vedeti ca se desteapta ei si o sa-i vedem pe toti cu zale si bratari de fier sa se asorteze cu tot neanul lor cu tot.

Sa speram

sa ne rugam sa scapam de Neamu de cabaline.

«1345»