Sa renasca , si sa picati cu Dinamo in UEFA sa le dati vreo 3-4 boabe![]()
As vrea mai mult sa pice cu rapidul sau cu Timisoara, ca Dinamo sunt vai de mama lor, n-au echipa.
Pe Dinamo ii bate Dinamo Zagreb ![]()
Sa renasca , si sa picati cu Dinamo in UEFA sa le dati vreo 3-4 boabe![]()
As vrea mai mult sa pice cu rapidul sau cu Timisoara, ca Dinamo sunt vai de mama lor, n-au echipa.
Pe Dinamo ii bate Dinamo Zagreb ![]()
Sincerele mele felicitari suporterilor turci care-au intrat aici dupa meci si ne-au onorat cu urarile de bine. Mult succes in UEFA, Galata!
ms mult frate...si voi sa aveti succes mult la grupe....
Sa vina Fatih Terim la voi
sau Hagi ...
Sa vina Galata inca o data in Romania sa-i rupa mufa lui Rapid cu transferurile lor cu tot si cu suporterii lor "extraordinari" de mediocrii , s-a vazut aseara duel intre 2 galerii superbe nu a ciorilor
este foarte important numele antrenorului.cand merge jocul rau trebuie sa schimbi meciul.la punctul ala trebuie un antrenor ca fatih terim...
Sa vina Fatih Terim la voisau Hagi ...
Sa vina Hagi,o sa fie un plus pentru voi ca el le da mare sansa si jucatorilor tineri.
All you Galatasaray tuks in here...
If you draw dinam0 or Rapid in the UEFA Cup and you won't beat the hell out of them I will become a Fenerbahce Fan!
este foarte important numele antrenorului.cand merge jocul rau trebuie sa schimbi meciul.la punctul ala trebuie un antrenor ca fatih terim...
Parerea mea ca antrenorii se schimba prea des, peste tot niste patroni frustrati nu pun mana pe bani schimba antrenorii pe banda rulanta, si acum ma uit de ce au Manchester si Arsenal profit mereu...
All you Galatasaray tuks in here...
If you draw dinam0 or Rapid in the UEFA Cup and you won't beat the hell out of them I will become a Fenerbahce Fan!
poti sami traduci si mie??nu stiu engleza:)
este foarte important numele antrenorului.cand merge jocul rau trebuie sa schimbi meciul.la punctul ala trebuie un antrenor ca fatih terim...
Parerea mea ca antrenorii se schimba prea des, peste tot niste patroni frustrati nu pun mana pe bani schimba antrenorii pe banda rulanta, si acum ma uit de ce au Manchester si Arsenal profit mereu...
normal da si asta e adevarat....dar nu cred ca ajungem nicaiei cu antrenorul asta.anul trecut a luat campionatul fotbalistii fara antrenor.mai bine era asa:)
N-ai vrea sa stii ![]()
BodrumDan
Daca voi, Galatasaray, picati cu dinam0 sau Rapid in Cupa UEFA si nu ii umiliti in ultimul hal, nu o sa mai tin cu Galata si o sa devin ULTRAS Fenerbahce.
:laugh:
Sincerele mele felicitari suporterilor turci care-au intrat aici dupa meci si ne-au onorat cu urarile de bine. Mult succes in UEFA, Galata!
FELICITARI BAIETI ....SA AVETI SUCCES IN GRUPE.....SFARSITUL MECIULUI A FOST FRUMOS PENTRU AMBELE GALERII AM FACUT SCHIMBURI DE STEAGURI,FULARE,ETC....SI VREAU SA-I MULTUMESC TUTUROR DE LA TRIBUNA 1 CARE AU SCANDAT CIM BOM BOM LA SFARSITUL MECILUI....INCA O DATA FELICITARI SI SUCCES ....SANATATE LA TOATA LUMEA.....
BodrumDan
Daca voi, Galatasaray, picati cu dinam0 sau Rapid in Cupa UEFA si nu ii umiliti in ultimul hal, nu o sa mai tin cu Galata si o sa devin ULTRAS Fenerbahce.
:laugh:
))) sper sa facem ceva.ar fii bine sa mergem pana in finala si sa luam Cupa UEFA acasa la fenerbahçe ca anul asta in istanbul la ei este finalul:)
Sincerele mele felicitari suporterilor turci care-au intrat aici dupa meci si ne-au onorat cu urarile de bine. Mult succes in UEFA, Galata!FELICITARI BAIETI ....SA AVETI SUCCES IN GRUPE.....SFARSITUL MECIULUI A FOST FRUMOS PENTRU AMBELE GALERII AM FACUT SCHIMBURI DE STEAGURI,FULARE,ETC....SI VREAU SA-I MULTUMESC TUTUROR DE LA TRIBUNA 1 CARE AU SCANDAT CIM BOM BOM LA SFARSITUL MECILUI....INCA O DATA FELICITARI SI SUCCES ....SANATATE LA TOATA LUMEA.....
ali abi senmisin türker senmi?
Daca ajungeti in finala UEFA, eu o sa fiu suporterul vostru.
Cu conditia, bineinteles, sa nu jucati finala cu Steaua ![]()
Daca ajungeti in finala UEFA, eu o sa fiu suporterul vostru.Cu conditia, bineinteles, sa nu jucati finala cu Steaua
sper sa ajungem pana acolo
)
Daca ajungeti in finala UEFA, eu o sa fiu suporterul vostru.Cu conditia, bineinteles, sa nu jucati finala cu Steaua
sper sa ajungem pana acolo
)
Mah echipa aveti , va trebuie motivatie si sa fie suporterii langa echipa
Daca ajungeti in finala UEFA, eu o sa fiu suporterul vostru.Cu conditia, bineinteles, sa nu jucati finala cu Steaua
SINCER SA FIU AS VREA SA TIN SI EU CU Steaua DAR CU O SINGURA CONDITIE SA PLECE BERBECUL ALA DE Becali
Daca ajungeti in finala UEFA, eu o sa fiu suporterul vostru.Cu conditia, bineinteles, sa nu jucati finala cu Steaua
SINCER SA FIU AS VREA SA TIN SI EU CU Steaua DAR CU O SINGURA CONDITIE SA PLECE BERBECUL ALA DE Becali
Asta ne dorim si noi de multi ani ![]()
Daca ajungeti in finala UEFA, eu o sa fiu suporterul vostru.Cu conditia, bineinteles, sa nu jucati finala cu Steaua
SINCER SA FIU AS VREA SA TIN SI EU CU Steaua DAR CU O SINGURA CONDITIE SA PLECE BERBECUL ALA DE Becali
Mah ....dobitoc cum o fi el , eu ma bucur ca este pe aici, ca a bagat ceva bani pe la echipa, nu l-a dat afara pe Banel, si a adus un Dayro moreno sau un TOja.....arthuro sau Szekely, si Tiago Gomes este foarte bun
Daca ajungeti in finala UEFA, eu o sa fiu suporterul vostru.Cu conditia, bineinteles, sa nu jucati finala cu Steaua
sper sa ajungem pana acolo
)
Mah echipa aveti , va trebuie motivatie si sa fie suporterii langa echipa
echipa avem dar nu e cine sa conduca.mai bine ramanea CEVAT HOCA si facea mai mult:) si trebuie sa plece lincoln
Bai baieti eu mai stau un pic si ma apuc iar de baut sa imi dreg vocea la loc...hehehehe
Mah echipa aveti , va trebuie motivatie si sa fie suporterii langa echipa
echipa avem dar nu e cine sa conduca.mai bine ramanea CEVAT HOCA si facea mai mult:) si trebuie sa plece lincoln
Oricum trebuie sa recunosti ca era greu rau de tot sa va calificati in dauna Stelei
Si eu sunt cu vocea ca dracu , dar trebuie sa plec l-am unca, nu-mi permit sa beau...dar sambata bairam in cinstea Stelei
Daca ajungeti in finala UEFA, eu o sa fiu suporterul vostru.Cu conditia, bineinteles, sa nu jucati finala cu Steaua
SINCER SA FIU AS VREA SA TIN SI EU CU Steaua DAR CU O SINGURA CONDITIE SA PLECE BERBECUL ALA DE Becali
Mah ....dobitoc cum o fi el , eu ma bucur ca este pe aici, ca a bagat ceva bani pe la echipa, nu l-a dat afara pe Banel, si a adus un Dayro moreno sau un TOja.....arthuro sau Szekely, si Tiago Gomes este foarte bun
Cataline nu mai beau cu tine!
Adriane....nush cat de bine iti era cand Steaua avea datorii de zeci de milioane de euro si nu cumparam decat jucatori mediocrii, cum era pe vremea lui Paunescu.
Cat de idiot e Becali , ne-a ridicat echipa si parerea mea intregul fotbal romanesc, daca nu baga el bani , nu pupam noi sa ajungem nici macar in grupele cupei UEFA...dar semifinale si apoi Champions League, am suferit destul cand eram mereu eliminati in turul 1 sau prin preliminariile Champions League
Sa nu mai spun de imbunatatirile la stadion, securitatea si modul de a cumpara biletele, plus portile de acces. Si acum cat de cat promovarea articolelor sportive.
Asta cam asa e....... Becali a bagat bani in echipa,acu nu conteaza comportamentul....
Dar 3 ani la rand in UCL nu e la mana oricarei echipe...
Si o sa mai conteze multi.