RESPECT Radoi, pentru atitudine, determinare, spirit de conducator.
RESPECT Goian pentru devotament.
RESPECT Petre Marin pentru daruire, desi varsta nu il ajuta.
RESPECT Nesu. Iti vom lipsi lipsa.
RESPECT Ov. Petre si Lovin, doi jucatori fantastici dupa parerea mea.(nu ma intereseaza parerea altora)
RESPECT Toja si Dayro, pentru jocul prestat atat pe plan defensiv cat si ofensiv.
RESPECT Arthuro si la multi ani !
RESPECT Banel! Un mare caracter!
RESPECT Tiago, Ghionea, Stancu si Zapata.
RESPECT Lacatus, echipa Stelei, stafful stelist, conducerea, suporterii si toti cei care iubesc Steaua!
Si mare respect GALATASARAY pentru fair-play. Un adversar redutabil, foarte foarte valoros! Bafta in UEFA!