FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua - Galatasaray 1 - 0 (0 - 0)

«1141516171820»
AdrianUltras2527.08.2008 21:05
Injurati-l ma pe Banel . Hai , acu nu mai ziceti nimic nu ?

 

 

Eu il injur.Nu am nici o treaba.

Sa il puna numa dracu sa intre iar intr-o perioada din aia de forma execrabila ca o sa il bag si o sa il scot de nu se vede.

 

Pana atunci....Forza Banel Nicolita!

fansteaua4627.08.2008 21:08

Steaua - Galatasaray 1-0

 

Fug turcii :laugh: :laugh: :laugh:

ProjectX27.08.2008 21:22

Ragusit dar a meritat... :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:.Echipa a fost la inaltime,la fel si suporterii.Acum nu ne mai ramane decat sa asteptam tragerea.Sper sa intalnim Man U.

CoRsSo27.08.2008 21:25

RESPECT Radoi, pentru atitudine, determinare, spirit de conducator.

RESPECT Goian pentru devotament.

RESPECT Petre Marin pentru daruire, desi varsta nu il ajuta.

RESPECT Nesu. Iti vom lipsi lipsa.

RESPECT Ov. Petre si Lovin, doi jucatori fantastici dupa parerea mea.(nu ma intereseaza parerea altora)

RESPECT Toja si Dayro, pentru jocul prestat atat pe plan defensiv cat si ofensiv.

RESPECT Arthuro si la multi ani !

RESPECT Banel! Un mare caracter!

RESPECT Tiago, Ghionea, Stancu si Zapata.

RESPECT Lacatus, echipa Stelei, stafful stelist, conducerea, suporterii si toti cei care iubesc Steaua!

 

 

Si mare respect GALATASARAY pentru fair-play. Un adversar redutabil, foarte foarte valoros! Bafta in UEFA!

fansteaua4627.08.2008 21:28

Standard Liege

Sporting Lisabona

Steaua Bucuresti

Bate Borisov

oanna_r3d_and_blu3_4ever27.08.2008 21:29

hai sa beeeeeeeeeeeeem :drunk:

Alynho27.08.2008 21:36
hai sa beeeeeeeeeeeeem :drunk:

FORTZAAAAAAAAAAAAAA STEAUAAAAAAAAA ACUM AM AJUNS DE PE STADION ATMOSFERA EXTRAORDINARAAAAAAAAAAAAA OLE OLEEEEE OLE OLA :X:X Forza Steaua!!!!! Peluza Nord SI SUD NUMARU 1 BOSS!va poop RESPECT Steaua! IUBESC Steaua CU Steaua PANA LA MOARTEEEEE:X

Smil3Y8927.08.2008 21:41
hai sa beeeeeeeeeeeeem :drunk:

muuuuuuuuuuuult !!! ce atmosfera...!!! ce seara !!! FORZZA Steaua !!! ce altii viseaza...NOI traim !!! :steag_cruce_invers:

Ionutjoss27.08.2008 21:54
Standard Liege

Sporting Lisabona

Steaua Bucuresti

Bate Borisov

am vra noi

 

dar Standar nu e in urna numerica 1

 

:noexpression:

CatalinBerceni27.08.2008 22:00
Standard Liege

Sporting Lisabona

Steaua Bucuresti

Bate Borisov

am vra noi

 

dar Standar nu e in urna numerica 1

 

:noexpression:

 

 

 

Park Steaua este in a doua urna din cate imi amintesc...

GOD27.08.2008 22:02

1.Manchester United

2.AS Roma

3.Steaua

4.BATE Borisov

s0r1n11127.08.2008 22:07

Cele 4 urne valorice:

 

URNA 1: Chelsea, Liverpool, Barcelona, Arsenal, Manchester United, Lyon, Inter Milano, Real Madrid.

 

URNA 2: Bayern Munchen, PSV Eindhoven, Villareal, AS Roma, FC Porto, Werder Bremen, Sporting Lisabona, Juventus.

 

URNA 3: Fenerbahce, Marseille, Zenit St. Petersburg, Steaua, Panathinaikos, Bordeaux, Celtic, FC Basel.

 

URNA 4: Atletico Madrid, ªahtior Donetk, Fiorentina, Dinamo Kiev, CFR Cluj, Anorthosis, Aalborg, BATE Borisov.

 

 

Canarya27.08.2008 22:07

Picture today Fenerbahçe - Partizan Match 's

 

 

O_1373848c42a9ad90b5d4620fbf3a7c35.jpg

 

 

bravo !! Steaua !! :steag_cruce_invers:

MoWeed27.08.2008 22:09

@Canarya

 

Congratulations to you too!

**alex**27.08.2008 22:10

Respect!

Canarya, can you translate the message from the picture ?

 

I want Fener with CFR Cluj in CL group :)

LeGenD27.08.2008 22:16

I told you!Banel Nicolita is the man!!

 

Inter Milano

Villareal

Steaua

BATE Borisov

 

Iar in meciul cu Inter,Radoi va da trei goluri.

 

Steaua beat Galata,but now you have to f**ca our rivals,CFR Cluj.

Canarya27.08.2008 22:18

translate :

 

in kadiköy party (partizan)

is'nt read :tongue:

 

haha thanks **alex**

I want Cluj :clap:

MoWeed27.08.2008 22:20
I want Cluj :clap:

We want you to play with Cluj; you will have 6 points assured

RaMs3s27.08.2008 22:22

where are galatasaray fans :clap:

 

BAAAAAAAAAAAA...........NE-AM CALIFICAT BAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :beer2::drunk::yeahh:

Canarya27.08.2008 22:26
where are galatasaray fans :clap:

 

they were confused :bananadance::gathering:

Canarya27.08.2008 22:35

39.jpg

 

39ow3.jpg

 

 

Steaua and FB in CL

 

Oleyyyyyyyyyyyyy :steag_sah_mic:

se7en27.08.2008 22:52

bravo baieti, Romania se mandreste cu voi!

 

forza Steaua!

ozy_ultrAslan27.08.2008 23:13

Congratulations..

 

good luck Champions League

K05m1n27.08.2008 23:34

Multumim Steaua ca ne-ai facut din nou sa plangem de fericire :X :)

 

 

 

 

 

 

DelPiero1028.08.2008 01:10

Steaua te iubeesc!Arda Turan-RESPECT!Succes in UEFA Cup!No irony!You have good team,but a weak coach!Steaua i love you,i'm drunk!

«1141516171820»