.si sper sa nu mai jucam cu arbitrii astia...
e o boala a noastra, a romanilor, sa dam vina pe arbitru atunci cand pierdem. vad ca nu e doar la noi.
nu cred ca trebuie sa il injurati pe arbitrul de margine. el a alergat odata cu Nicolita, ca trebuie sa fie mereu pe aceeasi linie cu primul atacant, doar ca Nicolita s-a oprit un pic (arbitrul a alergat in continuare), si cand a alergat din nou i-a stricat unghiul tusierului. si daca unghiul nu e bun, nu poti vedea nici offsideuri de 3 metri!
