in afara de sabri nu lipseste nici un jucator la noi.cu mare speranta si linderoth o sa joace.dar nu a jucat de un an si poate nu iese in prim 11...sar putea si arda sa fie rezerva
Acuma serios , care este primul vostru 11. Adica care crezi tu ?
o sa joace sigur aykut in poarta.aparare bariș.meira.servet.hakan balta---arda,mehmet topal,ayhan,kewell,lincoln---nonda.asta la un ziar am vazut acuma dar la galatasaray TV a spus ca aykut--linderoth,meira,servet,hakan balta---mehmet topal,hasan șaș,kewell,ayhan,lincoln---nonda...
sa vedem care o sa fie.eu sper sa joace linderoth dar nu in aparare la mijloc la locul lui.adica sa joace toti la posturile lor.nu ca la meciul tur.echipa mea preferata este
-----de sanctis-----bariș,meira,servet,hakan balta----linderoth,arda,kewell,lincoln---ümit karan,nonda.dar nu o sa inceapa cu ümit si nonda impreuna asta doar echipa mea care vreau.ca nu avem ce pierde.sar putea sa joace la apararea dreapta ori bariș ori linderoth.sai arda rezerva