inloc sa vb ca intre suporteri stelisti despre echipa cu care va juca Lacatus ne certam ca la usa cortuluiZapata - Golanski, Goian, Radoi, Marin - Ovidiu Petre, Lovin - Nicolita, Dayro Moreno, Neaga - Arthuro
Cred ca asta va fi echipa de start, eventual cu Ghionea in aparare si Radoi in locul lui Lovin.
Zapata - Golanski, Goian, Ghionea, P Marin - Ov Petre, Radoi - Gomes (sau Toja), Dayro, Neaga - B Stancu.
Asa as incepe eu in locul lui Laca. cu siguranta ca varianta lui fedora e mult mai aproape de realitate, dar sincer 99% din suporteri s-au saturat de impreciziile si incapacitatea tehnica a lui Lovin si Nicolita, iar Arthuro e o mare tzeapa ce se plimba pe teren cu arfe de mare jucator! ![]()
