Deci , pana la urma mai sunt 2 zile , si deja simt ca fierb .Imi pare rau ca nu pot vedea meciul din tribune , ci din fata banalului TV .
In ciuda acestui fapt sunt cu sufletul alaturi de echipa .
Ca si noi,cele cateva milioane de stelisti care suntem in aceiasi situatie...
Banal,nebanal,parca e mai bine decat la radio... ![]()
Presimt ca vom face un meci mare!O sa inchidem gura tuturor dusmanilor!
Steaua e singura echipa din Romania care stie sa joace meciuri europene...
Hai Steaua!Faceti-ne inca o data sa fim mandri de voi! ![]()
