Turcii nu au nicio sansa sa castige pe Ali Sami Yen, pentru ca in pregatiri nu au reusit decat meciuri nule.Nu dau goluri, nu au cum sa ne invinga.
In schimb de la ai nostri te poti astepta la cel putin un gol.
Se poate spune ca am avut noroc si la aceasta tragere la sorti, pentru ca i-am prins pe oaspeti cu izmenele in vine, cum se spune. Nepregatiti pentru un meci atat de important. Cum sa nu le-o tragem?
Ar fi bun si un meci egal. Sunt sigur ca Steaua nu va dezamagi.
Esti optimist a dracu... sper sa se adevereasca ce zici dar slabe sperante...Nici noi nu parem mai pregatiti pentru un asemenea meci..
