FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tragerea la sorti pentru turul III

«12345»
Inteleptul01.08.2008 10:13

Sper sa picam cu aia din cipru ,sau cu aia din danemarca :steag_sah_mic:

Sper sa avem MARE NOROC ,cum am avut anul trecut! :steag_cruce_invers:

laur_2301.08.2008 10:14

ce nasol ca nu merge cablu' !

 

macar de aici sa aflu in timp real...

GaByFaN DAYRO01.08.2008 10:15
:steag_cruce_invers: stii care e faza?eu vreau sa cadem cu o echipe normala iar in acel meci Steaua sa arate ce poate si ca nu a facut degeaba achizitiile in acest an!!! :steag_cruce_invers: FORZA Steaua
Dragoshel01.08.2008 10:15

iti zicem noi aici sau vezi pe prima pagina sitului in timp real :)

asta e tot ce putem face.

 

Stai ca nici nu au dat legatura la aia.

Miaus01.08.2008 10:17

pe UEFA e live si se vede chiar bine.

 

Acuma baga ala regulile.

 

And now mr Taylor you may start with the draw...

DelPiero1001.08.2008 10:17

Eu am un feeling sinistru ca nu o sa mai avem norocul de anul trecut...

Inteleptul01.08.2008 10:29

Galatasaray NUUUU!

Miaus01.08.2008 10:29

galata cam naspa.

bijoux_bz01.08.2008 10:30

Asta e baieti. poate la anul.....

Dragoshel01.08.2008 10:30

cu galata frate...

 

turu la ei 12-13 august

returu 26-27 august parca

MALDINI01.08.2008 10:30

anul asta trebuie sa ne axam pe campionat :D ...Galatasaray....nici ca se putea mai rau :D

Inteleptul01.08.2008 10:31

De ce galata???Mama o sa fie meci greu ...dar sigur ii batem :steag_cruce_invers:

Eu zic 1-1 in tur si in retur 1-0 Steaua (da doamne :worthy: )

maye01.08.2008 10:31

vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

SzabiStelistu01.08.2008 10:31

off...am picat cu Galata:(((....o sa fie foarte foarte greu....sper ca Steaua se va califica,dar cred ca Galatasaray e favorita:(((

MALDINI01.08.2008 10:31

Eu zic sa incercam la anul' :))

crossman01.08.2008 10:31

chiar imi doream sa cadem cu o echipa cat de cat puternica anul trecut am intrat ca am jucat cu bate borisov inainte sa jucam cu ei ati auzit de astia?nu si ce am facut in Champions League un kkt acum vom vedea daca chiar meritam sa intram in Champions League oricum FORZA Steaua :steag_cruce_invers:

Khalid01.08.2008 10:32

Credeti ca aia de la Galatarasay se bucura ca au picat cu noi? Nu prea cred. Aici e pe viata si moarte, aici se vede daca Steaua are fata de Champions League si daca nu, ne asteapta UEFA.

fansteaua4601.08.2008 10:32

greu :steag_cruce_invers:

Smil3Y8901.08.2008 10:32

Steaua-galatasaray bate Steaua :)fular-campionii

leoc98001.08.2008 10:33

Foarte bine.. 

 

ORI ori...

 

Sa nu mai haleasca "nea Gigi" bani moca de la UCL

 

Lasa ca si in UEFA e bine :)

 

 

ultrash01.08.2008 10:34

Exact cum a zis Gabi Balint ieri-alaltaieri la sport.ro ca presimte ca o sa picam cu Galatasaray.

E bine ca e turu` la ei. Si avem amintiri placute in Ghencea cu turcii astia,mai ales cu Galatasaray. Si parca nici ei nu mai sunt ce erau demult. Nu se compara cu Fener. Si decat Atletico sau Dinamo Kiev,e mai bine asa,ce`am fi vrut? cat sa ne mai fii tinut bulanu` asta? Zaglebie Lublin,Bate Borisov....

FORZA Steaua!

I.N.Money01.08.2008 10:34

Cu astia daca vrei sa te califici trebuie sa joci fotbal , nu turca . Avem sansa a 2 a insa de fiecare data ne-a mers bine cu turcii si sper ca acest tur preliminar sa nu fie o exceptie .

SzabiStelistu01.08.2008 10:34
Eu zic sa incercam la anul' :))

crek ai dreptate :))

ros-albastru4ever01.08.2008 10:34

naspa tare frate :|... daca jucam cum am jucat cu vasluiu am pus-o :-"...ajungem in UEFA si le-o dam si in europa tiganilor si potailor :))

fansteaua4601.08.2008 10:34

interesant , Balint a stiut ca vom juca cu Galatasaray

«12345»