Sper sa picam cu aia din cipru ,sau cu aia din danemarca ![]()
Sper sa avem MARE NOROC ,cum am avut anul trecut! ![]()
Sper sa picam cu aia din cipru ,sau cu aia din danemarca ![]()
Sper sa avem MARE NOROC ,cum am avut anul trecut! ![]()
ce nasol ca nu merge cablu' !
macar de aici sa aflu in timp real...
iti zicem noi aici sau vezi pe prima pagina sitului in timp real ![]()
asta e tot ce putem face.
Stai ca nici nu au dat legatura la aia.
pe UEFA e live si se vede chiar bine.
Acuma baga ala regulile.
And now mr Taylor you may start with the draw...
Eu am un feeling sinistru ca nu o sa mai avem norocul de anul trecut...
Galatasaray NUUUU!
galata cam naspa.
Asta e baieti. poate la anul.....
cu galata frate...
turu la ei 12-13 august
returu 26-27 august parca
anul asta trebuie sa ne axam pe campionat
...Galatasaray....nici ca se putea mai rau ![]()
De ce galata???Mama o sa fie meci greu ...dar sigur ii batem ![]()
Eu zic 1-1 in tur si in retur 1-0 Steaua (da doamne
)
vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
off...am picat cu Galata:(((....o sa fie foarte foarte greu....sper ca Steaua se va califica,dar cred ca Galatasaray e favorita:(((
Eu zic sa incercam la anul' ![]()
chiar imi doream sa cadem cu o echipa cat de cat puternica anul trecut am intrat ca am jucat cu bate borisov inainte sa jucam cu ei ati auzit de astia?nu si ce am facut in Champions League un kkt acum vom vedea daca chiar meritam sa intram in Champions League oricum FORZA Steaua ![]()
Credeti ca aia de la Galatarasay se bucura ca au picat cu noi? Nu prea cred. Aici e pe viata si moarte, aici se vede daca Steaua are fata de Champions League si daca nu, ne asteapta UEFA.
greu ![]()
Steaua-galatasaray bate Steaua ![]()
![]()
Foarte bine..
ORI ori...
Sa nu mai haleasca "nea Gigi" bani moca de la UCL
Lasa ca si in UEFA e bine ![]()
Exact cum a zis Gabi Balint ieri-alaltaieri la sport.ro ca presimte ca o sa picam cu Galatasaray.
E bine ca e turu` la ei. Si avem amintiri placute in Ghencea cu turcii astia,mai ales cu Galatasaray. Si parca nici ei nu mai sunt ce erau demult. Nu se compara cu Fener. Si decat Atletico sau Dinamo Kiev,e mai bine asa,ce`am fi vrut? cat sa ne mai fii tinut bulanu` asta? Zaglebie Lublin,Bate Borisov....
FORZA Steaua!
Cu astia daca vrei sa te califici trebuie sa joci fotbal , nu turca . Avem sansa a 2 a insa de fiecare data ne-a mers bine cu turcii si sper ca acest tur preliminar sa nu fie o exceptie .
Eu zic sa incercam la anul'![]()
crek ai dreptate ![]()
naspa tare frate
... daca jucam cum am jucat cu vasluiu am pus-o :-"...ajungem in UEFA si le-o dam si in europa tiganilor si potailor ![]()
interesant , Balint a stiut ca vom juca cu Galatasaray