FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua - FC Brasov 2 - 1 (1 - 0)

«12345»
emil072402.08.2008 19:08

Pacat ca nu o sa vad meciul! Fir-ar cu televiziunea lor cu tot!

alex stelistu`02.08.2008 19:30

off pacat ca nu este transmis de antena 1 ..iar nu il vedem .. :no: :sad2: fular-campionii

Acrhine02.08.2008 20:40

Trebuie sa ne aratam adevarata noastra valoare si sa uitam de meciul cu Vaslui. Maine sper sa facem spectacol in Ghencea :steag_cruce_invers:

1uLy4Nn02.08.2008 21:32

trebuie sa batem..nu avem de ales...subpodarii au deja 6 puncte si joaca foarte bine

fansteaua4602.08.2008 21:33

Cu toti la stadion fratilor! fular-campionii

S.S.Lazio02.08.2008 22:22

hai ca unii deja deveniti stresanti ..zice unu : am pierdut 2 galerii - frate esti praf ,nu are rost sa aducem vorba despre evenimente ! On topic..Duminica batem clar,ce atatea "emotii " ? ah,si am uitat..o sa batem si in afara stadionului ;)

andrei_lucian0803.08.2008 05:53

Hai frate cum sa nu vedeti meciul eu ma uit pe gsptv ! nustiu ce are de nu il prine toata lumea

barzu03.08.2008 10:18

Stie cineva cati suporteri brasoveni vor fi prezenti azstazi la meci?

WhiteSnake03.08.2008 13:06
Hai frate cum sa nu vedeti meciul eu ma uit pe gsptv ! nustiu ce are de nu il prine toata lumea

 

Tu folosesti probabil Digi sau RCS ca operator de cablu/satelit. Utilizatorii altor servicii nu pot receptiona cele 2 canale ale GSP, intrucat acestea (UPC, Max TV s.a.m.d.) sunt inca in negocieri cu televiziunea. Mai mult, de la unele servicii nu s-a trimis niciun mesaj catre GSP TV.

Problema a mai fost discutata indelung si pe Antena 1.

 

Stie cineva cati suporteri brasoveni vor fi prezenti azstazi la meci?

 

La ce ti-ar folosi asta ? In medie 200-300, cam ca la fiecare meci. Nu cred ca o sa bata astia drumul degeaba. Vedem cand ajungem pe stadion.

 

Apropo, cainii nu sunt televizati ?

punkboy03.08.2008 13:24

victorie diseara 2-0

S.S.Lazio03.08.2008 13:26
Hai frate cum sa nu vedeti meciul eu ma uit pe gsptv ! nustiu ce are de nu il prine toata lumea

 

Tu folosesti probabil Digi sau RCS ca operator de cablu/satelit. Utilizatorii altor servicii nu pot receptiona cele 2 canale ale GSP, intrucat acestea (UPC, Max TV s.a.m.d.) sunt inca in negocieri cu televiziunea. Mai mult, de la unele servicii nu s-a trimis niciun mesaj catre GSP TV.

Problema a mai fost discutata indelung si pe Antena 1.

 

Stie cineva cati suporteri brasoveni vor fi prezenti azstazi la meci?

 

La ce ti-ar folosi asta ? In medie 200-300, cam ca la fiecare meci. Nu cred ca o sa bata astia drumul degeaba. Vedem cand ajungem pe stadion.

 

Apropo, cainii nu sunt televizati ?

 

cainii nu ,chiar deloc ..:) ..(mai bine si asa n ai ce vedea) :D

1on03.08.2008 13:41
dar metrou merge pana la 12 30.....1 fara ceva....sambata dupa meciul cu roma era 12 40 si eu eram in metrou in drum spre casa .....

 

De unde pânã unde ai mers? ªtii cumva dacã merge și tramvaiul pânã la ora aia?

 

ªtie careva vreun site cu posturi TV care dã gsptv și în timpul meciului, în direct? Aș merge bucuros la stadion, dar mi-e cã-s la 186,5 km de el. :(

 

Rog mult de tot, sã stea careva cu tunnerul pregãtit și sã punã meciul pe tracker.

punkboy03.08.2008 15:29

ultimu 41 este la 23.30 conform Ratb ca scrie acolo pe tabel dar yo am apucat si la 23.35 sa plec ,metroul depinde de la ce statie vrei sa il iei si unde ai destinatia ca in general nu prea mai gasesti dupa 23.30 dar dk ai noroc in unele stati

se7en03.08.2008 15:41

cica vom juca 4-4-2, cu Dayro pe stanga, Tiago si Petre in mijloc, Szekely pe dreapta iar in atac Arthuro si Neaga. :blink:

1on03.08.2008 15:46

Cred cã va fi Neaga pe stânga.

DAR OCHIROªII???

 

Da' de unde știi? Nici gsp nici proprost n-a anunțat nimic pânã acum.

s0r1n11103.08.2008 15:56

N'ar fi rau cu Neaga pe stanga.Decat Banel mai bine Neaga.Era mai indicat cu Ochi dar e bun si asa..

1uLy4Nn03.08.2008 17:32

@1on

 

www.cool-TV.net vezi ca trebuie sa instalezi windows media player 10 si inca un sopcast pe care il gasesti acolo. trebuie sa folosesti IE...citeste Help-ul de acolo...bft

weeezer03.08.2008 17:36

Dupa meciul de la Vaslui, Becali "daca Lacatus il mai baga o data pe Nicolita titular si joaca prost, atunci o sa ma implic la echipa". Astazi, pe postul de mijlocas stanga e dat ca titular Rica Neaga. Coincidenta oare?

axl03.08.2008 17:38

Ma uit acum la gesepeteveu' asta si se vede binisor. Va rog eu, rabdati, ascultati meciul la radio sau ceva de genul asta si lasati-ma sa-l vad linistit. Poate blocati serveru'!

 

weeezer03.08.2008 18:04
@axl, io propun sa stergi toate mesajele in care s-a dat linkul catre site-ul respectiv. Stelisti stelisti, dar aici e fiecare pt el :D
JDERUL03.08.2008 19:20

Cel mai idiot arbitru pe care puteam sa il avem.

amarel03.08.2008 19:25

cat e scorul ?? pe ce radio se transmite?? sa-i ia dracu cu drepturile lor de televizare cu tot

JDERUL03.08.2008 19:29

Arbitrul si-a facut datoria. aici live Steaua-Brasov

amarel03.08.2008 19:42

nu merge./////........poate cineva sa spuna cat dracului e scorul? sau e prea greu ???

SteelBoy03.08.2008 19:52

iese Lovin intra Rada............o daaa

«12345»