ca de obicei in ultimii ani, ne e mai greu cu echipe mici, pe care le cam tratam de sus si ne-o luam cateodata...
sper sa nu fie cazul acum, baietii noastri ar trebui sa inteleaga odata pentru totdeauna ca meciul trebuie jucat de ei si numai de ei pana fluiera rbitrul sfarsitul lui, ca trebuie sa puna osul la treaba chiar daca joaca cu prostii lui porombboul sau cu anonimii din otopeni.
Lucescu jr nu e cine stie ce antrenor, are insa o mare calitate, pe care putini o au: stie sa transforme un grup de jucatori intr-un grup foarte unit. asta era si atuul lui nea Imi! Lucescu are insa si defecte, sper sa ni le arate Lacatus!
