Doi vecini care se... ( cearta )
Doi vecini care se... ( cearta )
De departe , cel mai bun produs al muzicii romanesti din acest an. Dar n-are decat 100 si ceva de views, ca na nu e nici Mafia si nici Inna.
Poate sa imi faca si mie rost de cantecul
Ion Hagiu- Balada Plugarului
ii voi ramane profund recunoscator celui care o gaseste, am cautat-o de am inrosit gugalul si nimic, ii trimit bani, ii fac casa gratis, orice numai sa imi trimita cantecul asta.
Cele faine dragii mosului
Ceva frumos!
Outerspce - Flying Ships
turisas-to holmgard and beyond ( sunt un viking :> ) ![]()
dead prez - hip hop
In ultimele zile m-au nenorocit niste melodii. In ordinea lor:
1. Silent Strike - Delysid
2. Lady Antebellum - Need You Now, remixul
3. Skylar Grey - I'm Coming Home (Arion Dubstep Remix)
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...;v=fBOvOatPqnY#!
Poate...vreodata...in Ghencea..cu doliul la loja..vom asculta melodia asta..cum spunea cineva..
La Multi Ani !!!...pentru toti Stelistii.
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=--EtqsdV5Is
.