FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«1828384858687»
LDS14.09.2011 21:42

Doi vecini care se... ( cearta )

Maye19.09.2011 19:11

De departe , cel mai bun produs al muzicii romanesti din acest an. Dar n-are decat 100 si ceva de views, ca na nu e nici Mafia si nici Inna.

 

Le reseau pansant01.10.2011 08:56

Poate sa imi faca si mie rost de cantecul

 

Ion Hagiu- Balada Plugarului

 

ii voi ramane profund recunoscator celui care o gaseste, am cautat-o de am inrosit gugalul si nimic, ii trimit bani, ii fac casa gratis, orice numai sa imi trimita cantecul asta.

 

Cele faine dragii mosului

SuperstaR1805.10.2011 20:22
blindica06.10.2011 11:33
TURQOAZ13.10.2011 19:17
Ronnie13.11.2011 09:22

Ceva frumos!

 

zoint13.11.2011 13:14

Outerspce - Flying Ships

S.Mariuss14.11.2011 20:05
red&blue_boy14.11.2011 20:09
gabi10015.11.2011 08:56

turisas-to holmgard and beyond ( sunt un viking :> ) :bananadance:

navodarean15.11.2011 15:55

dead prez - hip hop

olfgob17.11.2011 09:46
south-side17.11.2011 10:23
Ronnie30.11.2011 19:17

In ultimele zile m-au nenorocit niste melodii. In ordinea lor:

 

1. Silent Strike - Delysid

 

 

2. Lady Antebellum - Need You Now, remixul

 

 

3. Skylar Grey - I'm Coming Home (Arion Dubstep Remix)

 

Ronnie12.12.2011 16:30
Andrei-Cristian12.12.2011 22:16

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...;v=fBOvOatPqnY#!

 

 

Poate...vreodata...in Ghencea..cu doliul la loja..vom asculta melodia asta..cum spunea cineva..

Ronnie16.12.2011 17:02
Ronnie19.12.2011 15:29
blindica31.12.2011 12:49
butcher_6901.01.2012 20:01

La Multi Ani !!!...pentru toti Stelistii.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=--EtqsdV5Is

red&blue_boy01.01.2012 20:33
Ronnie08.01.2012 20:05
blindica20.01.2012 19:19
gio_stgloria20.01.2012 21:19

.

«1828384858687»