21.01.2012 12:01
probabil nu ii mai place nimanui, dar fidel principiului ascult ce vrea p mea
probabil nu ii mai place nimanui, dar fidel principiului ascult ce vrea p mea
I-auzi ,vereeeeeeee!!!
..iahabibi solz de peste,
toata lumea ma iubeste...
KASHTAN pe sistem TURBO!
Sala Polivalenta - Concerte de Craciun
THE BOSS- in deschidere la : Banica JR. si Restul
Imnurile teroristilor :
Tudor Gheorghe - Lumina Lina