FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«12387»
se7en21.07.2008 01:11

mai trebuie vreo explicatie?

 

Ill Niño feat. Chino Moreno - Zombie Eaters [Faith No More cover]

 

[link]

slht.jpg

vlad7521.07.2008 04:59

Bastonase si cerculete!

bijoux_bz21.07.2008 07:27

zgomot de fond ( taste, voci, telefoane, muzica din mai multe parti).

steaua_gloria21.07.2008 10:00

Suntetul silentios al calculatorului. Bn, aproape silentios, si suntetul tastelor.

bodanelu21.07.2008 10:02

zgomot.

hdd-ul laptopului & sunetul masinii de splata & muzica din difuzoare & masinile de pe strada & trenul care a oprit in halta de langa blocul meu...

ADDA PRINTZESA21.07.2008 10:18

Energy Bremen,toata ziua!

vlad7521.07.2008 10:31

Sfaraitul cefei de pui la gratar si strigatul de ajutor al crevetilor in wok! ..."Eat me,Eat me!!!"

korynna21.07.2008 10:34

West Ham United- I'm forever blowing bubbles :wub:

zoint21.07.2008 11:08

Dirty South vs Evermore - It's Too Late (Club Mix)

AdiM21.07.2008 11:11

un taran care vorbeste la telefon si e pus pe speaker... ce ma enerveaza, parca-i singur in birou... :chair:

carminastan21.07.2008 11:14

o combinatie de guerilla (radio de pe biroul meu) + sarah brightman (albumul symphony) la casti. asezonat cu fasait de ambalaje

vlad7521.07.2008 13:48

Ascult inima in piept.Cred ca am o tahicardie pentru ca a luat-o razna.

Marius21.07.2008 14:02

Third Eye Blind - Deep inside of you

 

(LE: Topicul de mistouri e in alta parte)

c.ronaldo1721.07.2008 14:09

ArsPoetica - Mecca

cRiss4Steaua21.07.2008 15:34

Michael Jackson - Don't stop 'Till you get enough

razvan_stelist200721.07.2008 20:03

greierii cantand...e seara :smile:

vlad7522.07.2008 04:28

James last-This is my song

Pentru cei mai in etate,coloana sonora de la TELECINEMATECA

L.E.: Continuata de JEff Wayne -Eve of the war- va mai aminti "Drumuri europene" a lui Aristide Buhoiu?

Dragutzul_stelistul22.07.2008 07:30

Sa va zic eu ce ascult??? da sigur ma injurati :blink: Copilul de Aur - sunt om si eu

Marius22.07.2008 07:44

Europa FM

alex197522.07.2008 09:01

Sport Total FM :steag_sah_mic:

benzina22.07.2008 12:54

latra cainele... si Raperi de rahat :D

korynna22.07.2008 13:11

Nimeni Altu' - Pun pariu

Marius22.07.2008 13:41

National FM

carminastan22.07.2008 13:43

Lhasa

f234567k22.07.2008 13:52

Iron Maiden- Wasting love

«12387»