Ionuț Popa și Anda Banu pe sport.ro...
Ionuț Popa și Anda Banu pe sport.ro...
Vh1-BeeGees -Stayin alive
Terence Jay - One Blood
Pops - as fi vrut sa te uit ![]()
imnul Stelei !!! ![]()
Iron Maiden.... they rocked ![]()
Leonard Cohen - In my secret life
Tiesto-Elements of life world tour ( Copenhagen live)
Parazitii - Mesaj pentru Europa
Bob Marley - Redemption Song
Parazitii-Acordeonu' la maxim
Petrica Americanu - E cald afara ![]()
imnul Stelei ..........acu al barcelonei///........acu a lui Liverpool.......acuu cantecul lui f.tores ....
The godfather theme
Nightwish - Angels Falls First în paralel cu Fanatik Show
@1on
Deci nu prinzi Gsp, ha?![]()
Arssura - Sacrificii
@Ronaldo
Nu. Sunt pe UPC. Ca 80 % din tot Focșaniul. Da' ce era la gsp atunci?
Maria Lãtãrețu - Mai ții minte mãi dragã Mãrie
Ventilatorul de la calculator si vocea difuza a lu' gagica-mea.
@1on
Daca prinzi Telesport e clar ca nu prinzi GSP. Si eu sunt pe UCP, nu stiu ce era acolo..
Nu ascult nimic, dar absolut nimic, e dimineata.
Madeira Limpia - Baila Moreno
armin van buuren- a state of trance 364
unii au filme cu lautari in cap altii cu negri dar de multe ori va incrucisati
LE: Nimeni Altu` - Trecand peste toate, geniala melodie.
Prodigy-Breathe(de vreo 2 ore)