FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«1234587»
_yang05.08.2008 08:19

Ionuț Popa și Anda Banu pe sport.ro...

adidwu05.08.2008 09:44

Vh1-BeeGees -Stayin alive

korynna05.08.2008 14:54

Terence Jay - One Blood

Marius05.08.2008 15:00

Pops - as fi vrut sa te uit :blush:

Fc Alin05.08.2008 15:16

imnul Stelei !!! :steag_cruce_invers:

AdiM05.08.2008 19:23

Iron Maiden.... they rocked :yeahh:

cRiss4Steaua05.08.2008 21:22

Leonard Cohen - In my secret life

NicoSoulSteaua05.08.2008 21:38

Tiesto-Elements of life world tour ( Copenhagen live)

c.ronaldo1705.08.2008 21:48

Parazitii - Mesaj pentru Europa

AdrianUltras2505.08.2008 21:51

Bob Marley - Redemption Song

MoWeed05.08.2008 22:29

Parazitii-Acordeonu' la maxim

axl10.08.2008 22:33
ManiaCU10.08.2008 23:47

Petrica Americanu - E cald afara :)

Fc Alin11.08.2008 14:07

imnul Stelei ..........acu al barcelonei///........acu a lui Liverpool.......acuu cantecul lui f.tores ....

cRiss4Steaua11.08.2008 20:18

The godfather theme

1on11.08.2008 20:30

Nightwish - Angels Falls First în paralel cu Fanatik Show

c.ronaldo1711.08.2008 20:44

@1on

 

Deci nu prinzi Gsp, ha?:)

 

Arssura - Sacrificii

1on11.08.2008 23:11

@Ronaldo

 

Nu. Sunt pe UPC. Ca 80 % din tot Focșaniul. Da' ce era la gsp atunci?

 

 

Maria Lãtãrețu - Mai ții minte mãi dragã Mãrie

Stanici12.08.2008 00:33

Ventilatorul de la calculator si vocea difuza a lu' gagica-mea.

c.ronaldo1712.08.2008 09:02

@1on

 

Daca prinzi Telesport e clar ca nu prinzi GSP. Si eu sunt pe UCP, nu stiu ce era acolo..

 

Nu ascult nimic, dar absolut nimic, e dimineata.

AdrianUltras2512.08.2008 14:39

Madeira Limpia - Baila Moreno

arminvb12.08.2008 16:17

armin van buuren- a state of trance 364 :steag_cruce_invers: unii au filme cu lautari in cap altii cu negri dar de multe ori va incrucisati

CatalinBerceni14.08.2008 08:23

Hmm...acum ascult AC/DC-Highway to Hell \m/\m/\m/\m/

cover.jpg

c.ronaldo1718.08.2008 20:26

 

LE: Nimeni Altu` - Trecand peste toate, geniala melodie.

ADDA PRINTZESA18.08.2008 21:02

Prodigy-Breathe(de vreo 2 ore)

«1234587»