FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«12345687»
AdrianUltras2518.08.2008 21:08

Iron Maiden-The Clairvoyant!

drlv8518.08.2008 21:36

e.m.i.l - dub shot

Kalmarulez21.08.2008 10:14

Korn- Blind :punk:

psr21.08.2008 10:53

Coma - Culori

adidwu21.08.2008 17:46

Velvet Revolver-Fall to pieces

MALDINI21.08.2008 18:28

Marius ( ex. Akcent ) feat Giulia - Rain :rolleyes:

Marius21.08.2008 18:50

National FM Bucuresti

f234567k21.08.2008 19:25

Boney M- Kalimba de luna

David_Steaua200721.08.2008 20:36

Nimeni Altul-Inger si Demon!!

Doamne ce versuri misto :)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=7a1Vtu2F37c

 

RaMs3s22.08.2008 15:16

BUG Mafia- o poveste fara sfarsit :music:

Marius22.08.2008 15:24

ca si ieri, National FM Bucuresti

SuperstaR1822.08.2008 16:38

David DeeJay feat. Dony - Sexy Thing (ACME Inc. Pumpin' Radio Edit)

DelPiero1023.08.2008 13:42

Play&Win-London rain

se7en23.08.2008 14:05

Bitza - N-o sa mai inchid ochii

DelPiero1023.08.2008 20:01

Cred ca ascult Domino Dancing(club remix)!Naiba stie...

MoWeed23.08.2008 20:02

Ombladon-Nici o lacrima

DelPiero1023.08.2008 20:10

Du-te incolo de hip-hoper!BUG the best!

MoWeed23.08.2008 20:13

BUG Mafia-Cine e cu noi

 

Na esti fericit Pinturicchio?:))) Imi plac numai cateva melodii vechi de la Mafia :offtopic:

DelPiero1023.08.2008 20:26

Sunt mah...adevarul e ca BUG Mafia este printre trupele mele favorite!Stii ca nu-s nici hip-hoper,nici rapper,nici manelist(9Doamae apara si pazeste!),nu-s nimic!Insa BUG chiar au melodii misto!Si vechi si mai noi!Oricum,sunt peste Parazitii,orice s-ar zice.Doua melodii imi plac de la Parazitii:**** you Romania si Din coltul Blocului!Ultima e chiar genialasa,as zice...

MoWeed23.08.2008 20:28

Mie de la Parazitii imi plac marea majoritate a melodiilor :music:

Poate ne luam warn ca suntem offtopic:))

DelPiero1023.08.2008 20:31

Si daca asta ala care ne da warn e Marus,ii dau iar dedicatii...speciale! :whistle:

MoWeed23.08.2008 20:32

Ai grija ce-ti doresti.

DelPiero1023.08.2008 20:36

Imi doresc o blonda langa mine(gagicamea e bruneta).Numai cand sunt beat vreau o alta femeie langa mine!NoWeed,nu-ti fie frica,daca e sa ne ameninte vreun moderator ca ne da warn,iau vina asupra mea...caci eu am pornit off-topicul!De fapt,betia este un lung off-topic... :laugh:

MoWeed23.08.2008 20:37
Imi doresc o blonda langa mine(gagicamea e bruneta).Numai cand sunt beat vreau o alta femeie langa mine!

o blonda? Ursus, Ciucas, Carlsberg sau Heineken?

 

PS: ca sa nu fiu off-topic: Nimeni Altu-Fii ai bravilor soldati

 

c.ronaldo1723.08.2008 20:41

@Del Piero

 

BUG Mafia nu ajunge nici pe putin pe Parazitii, iti spun sigur. Parazitii are cam de vreo 4,5 ori mai multi fani decat BUG. :)

 

ON: Bitza - Din bara in bara

«12345687»