Iron Maiden-The Clairvoyant!
Iron Maiden-The Clairvoyant!
e.m.i.l - dub shot
Korn- Blind ![]()
Coma - Culori
Velvet Revolver-Fall to pieces
Marius ( ex. Akcent ) feat Giulia - Rain ![]()
National FM Bucuresti
Boney M- Kalimba de luna
BUG Mafia- o poveste fara sfarsit ![]()
ca si ieri, National FM Bucuresti
David DeeJay feat. Dony - Sexy Thing (ACME Inc. Pumpin' Radio Edit)
Play&Win-London rain
Bitza - N-o sa mai inchid ochii
Cred ca ascult Domino Dancing(club remix)!Naiba stie...
Ombladon-Nici o lacrima
Du-te incolo de hip-hoper!BUG the best!
BUG Mafia-Cine e cu noi
Na esti fericit Pinturicchio?
) Imi plac numai cateva melodii vechi de la Mafia ![]()
Sunt mah...adevarul e ca BUG Mafia este printre trupele mele favorite!Stii ca nu-s nici hip-hoper,nici rapper,nici manelist(9Doamae apara si pazeste!),nu-s nimic!Insa BUG chiar au melodii misto!Si vechi si mai noi!Oricum,sunt peste Parazitii,orice s-ar zice.Doua melodii imi plac de la Parazitii:**** you Romania si Din coltul Blocului!Ultima e chiar genialasa,as zice...
Mie de la Parazitii imi plac marea majoritate a melodiilor ![]()
Poate ne luam warn ca suntem offtopic:))
Si daca asta ala care ne da warn e Marus,ii dau iar dedicatii...speciale! ![]()
Ai grija ce-ti doresti.
Imi doresc o blonda langa mine(gagicamea e bruneta).Numai cand sunt beat vreau o alta femeie langa mine!NoWeed,nu-ti fie frica,daca e sa ne ameninte vreun moderator ca ne da warn,iau vina asupra mea...caci eu am pornit off-topicul!De fapt,betia este un lung off-topic... :laugh:
Imi doresc o blonda langa mine(gagicamea e bruneta).Numai cand sunt beat vreau o alta femeie langa mine!
o blonda? Ursus, Ciucas, Carlsberg sau Heineken?
PS: ca sa nu fiu off-topic: Nimeni Altu-Fii ai bravilor soldati
@Del Piero
BUG Mafia nu ajunge nici pe putin pe Parazitii, iti spun sigur. Parazitii are cam de vreo 4,5 ori mai multi fani decat BUG. ![]()
ON: Bitza - Din bara in bara