03.10.2012 09:47
mi se pare ca antonia incepe sa se prosteasca si ea precum alti artisti pe parcurs...de exemplu melodia asta noua jameia nu mi se are ceva wow!
mi se pare ca antonia incepe sa se prosteasca si ea precum alti artisti pe parcurs...de exemplu melodia asta noua jameia nu mi se are ceva wow!
mi se pare ca antonia incepe sa se prosteasca si ea precum alti artisti pe parcurs...de exemplu melodia asta noua jameia nu mi se are ceva wow!
Nu s-a prostit, asa a fost mereu. La cat am auzit melodia la TV si radio a inceput sa-mi placa.
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/hCtwLd-UzjM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
De cantat mai putin intereseaza pe cineva cum canta, da fatuca asta e buna...o vrei la Steaua?
Am gasit asta din intamplare. Habar nu am ce zice , da pare caterinca.
Salutari Stelistilor !
o amintire cu Phoenix - Nunta
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=MOmf-KQHqnI
Tare aia a lu' Pink - Try. As asculta-o toata ziua
Dragonu - Cei Care Inalta Flamuri (feat. DJ Grigo) (Produs de DJ Al*bu)
everlast - angel