FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«1858687»
steaua_go03.10.2012 09:47

mi se pare ca antonia incepe sa se prosteasca si ea precum alti artisti pe parcurs...de exemplu melodia asta noua jameia nu mi se are ceva wow!

gio_stgloria03.10.2012 09:53
mi se pare ca antonia incepe sa se prosteasca si ea precum alti artisti pe parcurs...de exemplu melodia asta noua jameia nu mi se are ceva wow!

Nu s-a prostit, asa a fost mereu. La cat am auzit melodia la TV si radio a inceput sa-mi placa.

drvladyk14.10.2012 16:13

 

gio_stgloria17.10.2012 10:48

 

ebonyc07.11.2012 21:38
Ivanski10.11.2012 01:05
pcsbb10.11.2012 05:34
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/hCtwLd-UzjM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

De cantat mai putin intereseaza pe cineva cum canta, da fatuca asta e buna...o vrei la Steaua?

Ivanski15.11.2012 23:04

 

Am gasit asta din intamplare. Habar nu am ce zice , da pare caterinca.

butcher_6929.03.2013 11:22

Salutari Stelistilor !

 

o amintire cu Phoenix - Nunta

 

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=MOmf-KQHqnI

 

 

Cadouri4you31.03.2013 00:25

Tare aia a lu' Pink - Try. As asculta-o toata ziua

Ivanski31.03.2013 16:59

Dragonu - Cei Care Inalta Flamuri (feat. DJ Grigo) (Produs de DJ Al*bu)

 

Alex88pl09.06.2013 11:12

everlast - angel

«1858687»