FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«13456787»
MoWeed23.08.2008 20:45

@c.ronaldo17

 

In ultimul timp au devenit prea comerciali, melodiile lor nu mai au nici un mesaj. De aia multi pasionati de muzica hip-hop/rap nu ii mai asculta

c.ronaldo1723.08.2008 20:46

Presupun ca te referi la BUG Mafia, nu?

 

PS: Parazitii - 17

MoWeed23.08.2008 20:47

Normal

 

Cheloo-Toate femeile

DelPiero1023.08.2008 20:49

Deci...UE Parazitii!On topic:BUG Mafia-Prin Cartieru' minunat! :yeahh:

MoWeed23.08.2008 20:51

Da' vad ca tot bagi alcool in tine pe masura ce trece timpul:))

 

Sotto Inteso-Caterinca

DelPiero1023.08.2008 20:54

Mah,parerea mea despre Parazitii este aceeasi,indiferent ca-s beat sau trez...

On topic:DJ David-Nasty Dream

MoWeed23.08.2008 20:58

Ma rog, fiecare cu gusturile lui nu-i asa?

 

Spike-Viceversa

Marius23.08.2008 20:59

Europa FM

c.ronaldo1723.08.2008 21:00

Pentru cei care nu prea asculta hip-hop, BUG Mafia li se pare cea mai cea trupa, pentru ca ei canta comercial si la greu. Inafara de Uzzy, nu imi place nimic la Mafia.

 

Spike - Relatii cu publicul

MoWeed23.08.2008 21:03
Spike - Relatii cu publicul

"Nu-mi masor duritatea cuvintelor in grade daca era asa acum imi strigai ca te arde"-genial

 

Eu nici despre uzzi nu mai am o parere buna de cand a cantat cu Zambaretu'

 

Raku-Oxigenarea Creierelor

c.ronaldo1723.08.2008 21:08

Da, dar ce zice e genial

 

Nimeni Altu` - 2005

MoWeed23.08.2008 21:10

Nu neg, dar simpla asociere cu un reprezentant al muzicii de kkt(playback, versuri idioate) din Romania ii dauneaza(parerea mea).

 

SDST-Scrisoare de pe front

DelPiero1023.08.2008 21:14
Pentru cei care nu prea asculta hip-hop, BUG Mafia li se pare cea mai cea trupa, pentru ca ei canta comercial si la greu. Inafara de Uzzy, nu imi place nimic la Mafia.

 

Spike - Relatii cu publicul

John,eu stiu de Parazitii si de BUG Mafia din 1997!Ce zici?Eu ascult orice gen de muzica,si stiu bine si genul HIP-HOP!Nu va mai dati mari cunoscatori,ca NU SUNTETI!

Marius23.08.2008 21:19

Bai, continuati "dezbaterile" AICI

c.ronaldo1724.08.2008 15:18

Ombladon - Confidential

AdrianUltras2524.08.2008 21:47

Zdob si Zdub - Tiganii :))

drogul meu e steaua24.08.2008 21:58

Backstreet boys - Never gone

solange26.08.2008 18:30

Red Hot Chilli Peppers - The Zephyr Song

Marius26.08.2008 18:30

Morandi - Crazy world

AdiM26.08.2008 20:47

Deepak Chopra Feat. Demi Moore - Desire

 

Apreciez poeziile lu Rumi, totusi nush ce cauta don'soara Demi in piesa asta...

adidwu26.08.2008 21:13

EverEve - A part of you

steaua_gloria26.08.2008 21:16

OTV :noexpression:

_yang26.08.2008 21:18

Gangsta Rap-ul e maneaua americanilor...

 

on : C.I.A. - Libertate

 

Liber sa plang, sa tac ,liber sa mor sarac, liber sa fac doar ca tine
Liber s-ajung sa plac,sa fiu la liber furat de-un om mai liber ca mine

 

 

 

:shutup2: genial :shutup2:

axl28.08.2008 13:33

Am gasit asta de curand si nu pot sa mi-o scot din cap:

 

 

Am impresia ca tipa e Sharleen Spitteri de la Texas.

Marius28.08.2008 13:35

eu asta:

 

«13456787»