@c.ronaldo17
In ultimul timp au devenit prea comerciali, melodiile lor nu mai au nici un mesaj. De aia multi pasionati de muzica hip-hop/rap nu ii mai asculta
@c.ronaldo17
In ultimul timp au devenit prea comerciali, melodiile lor nu mai au nici un mesaj. De aia multi pasionati de muzica hip-hop/rap nu ii mai asculta
Presupun ca te referi la BUG Mafia, nu?
PS: Parazitii - 17
Normal
Cheloo-Toate femeile
Deci...UE Parazitii!On topic:BUG Mafia-Prin Cartieru' minunat! ![]()
Da' vad ca tot bagi alcool in tine pe masura ce trece timpul:))
Sotto Inteso-Caterinca
Mah,parerea mea despre Parazitii este aceeasi,indiferent ca-s beat sau trez...
On topic:DJ David-Nasty Dream
Ma rog, fiecare cu gusturile lui nu-i asa?
Spike-Viceversa
Europa FM
Pentru cei care nu prea asculta hip-hop, BUG Mafia li se pare cea mai cea trupa, pentru ca ei canta comercial si la greu. Inafara de Uzzy, nu imi place nimic la Mafia.
Spike - Relatii cu publicul
Spike - Relatii cu publicul
"Nu-mi masor duritatea cuvintelor in grade daca era asa acum imi strigai ca te arde"-genial
Eu nici despre uzzi nu mai am o parere buna de cand a cantat cu Zambaretu'
Raku-Oxigenarea Creierelor
Nu neg, dar simpla asociere cu un reprezentant al muzicii de kkt(playback, versuri idioate) din Romania ii dauneaza(parerea mea).
SDST-Scrisoare de pe front
Pentru cei care nu prea asculta hip-hop, BUG Mafia li se pare cea mai cea trupa, pentru ca ei canta comercial si la greu. Inafara de Uzzy, nu imi place nimic la Mafia.
Spike - Relatii cu publicul
John,eu stiu de Parazitii si de BUG Mafia din 1997!Ce zici?Eu ascult orice gen de muzica,si stiu bine si genul HIP-HOP!Nu va mai dati mari cunoscatori,ca NU SUNTETI!
Bai, continuati "dezbaterile" AICI
Ombladon - Confidential
Zdob si Zdub - Tiganii ![]()
Backstreet boys - Never gone
Red Hot Chilli Peppers - The Zephyr Song
Morandi - Crazy world
Deepak Chopra Feat. Demi Moore - Desire
Apreciez poeziile lu Rumi, totusi nush ce cauta don'soara Demi in piesa asta...
EverEve - A part of you
OTV :noexpression:
Gangsta Rap-ul e maneaua americanilor...
on : C.I.A. - Libertate
Liber sa plang, sa tac ,liber sa mor sarac, liber sa fac doar ca tine Liber s-ajung sa plac,sa fiu la liber furat de-un om mai liber ca mine
genial ![]()
Am gasit asta de curand si nu pot sa mi-o scot din cap:
Am impresia ca tipa e Sharleen Spitteri de la Texas.
eu asta: