FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«1808182838487»
razvan2807.06.2011 11:13

Sting - Desert Rose

Ronnie18.06.2011 18:18

Doc feat. Deliric 1 - Eu iti doresc

navodarean18.06.2011 21:24

Deliric 1 - 2020 feat Cello, RedStar

iNsTiGaToR18.06.2011 21:48

Haarp Cord ft. CTC - Titani

KuzMaN18.06.2011 21:51

Mr. Levy - Jumate de rolex:

olfgob19.06.2011 14:36

Si Christos Inaripat cu pene a zis:"bagati organul in toate cacaturile pe care le ascultati si trageti pe nas muzica" doua puncte

si mai luati spre slava bauturii si a Dumnezeirii Mamii Sale de treaba
iar inspre Gloria Sfintilor Alexandrion si a Cuvioasei Staliskaya,o ruga deosebita http://www.youtube.com/watch?v=vP1KNAG_njs asa sa ne ajute plasmuirea mintilor idioate
red&blue_boy19.06.2011 19:39

80's are back !!!

 

Robert Aeroth19.06.2011 20:10

Melodie pentru drogati !

navodarean19.06.2011 20:49

radio 21 w/ s.h.m - one [ your name ]

Le reseau pansant22.06.2011 10:24

poate cineva sa imi faca si mie melodia asta in format mp3, convertitorului ii dau o bere la primul meci al Stelei pe Ghencea

 

http://www.trilulilu.ro/muxxy_05/0be7c2618bae4b

 

 

pytycrys22.06.2011 11:15

Vezi PM.

 

Vezi PM.

Pirotehnistu'22.06.2011 12:11

Tarratula de la Pendulum:> :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

cristy.steaua2123.06.2011 11:28
axl24.06.2011 20:20
Harald17.07.2011 08:09

disturbed

Le reseau pansant17.07.2011 11:01

melodii romaneste nemuritoare:

I.N.Money17.07.2011 12:07

@lrp

 

+1

Le reseau pansant17.07.2011 12:10
@lrp

 

+1

salut,

 

ce inseamna +1?, scuze daca nu ti-a placut melodia

I.N.Money17.07.2011 13:24

Imi place, imi place, tocmai d-aia am pus +1, mi-era lene sa pun: :thumbsup:

vlad17.07.2011 13:36
bogdinho'18.07.2011 18:48

Lupe Fiasco - The Show Goes On !!!

Ronnie19.07.2011 15:47

Kazi, Dragonu, Bean - Imperiul Lianelor (produsa de Silent Strike!)

 

Si ceva frumos pentru cei care nu au auzit niciodata de Silent Strike:

 

 

daaani.20.07.2011 12:52

Keri ft. Nimeni Altu` - Astia sunt banditi

 

 

 

 

 

ASTIA SUNT BANDITI !

 

 

Mihai20.07.2011 13:19

Unica muzica romaneasca:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ls4xH4OnG2s

bossy20.07.2011 14:04

Hoyaa - Rising Star (Original Mix)....roman de-al nostru!

 

 

:yeahh:

«1808182838487»