47. i0nutz83- fifa_emporio 1-2
Adversar fair-play, fara niciun qw, fara faulturi, etc. De necrezut daca ar fi sa iau in considerare unele posturi referitoare la emporio:)
47. i0nutz83- fifa_emporio 1-2
Adversar fair-play, fara niciun qw, fara faulturi, etc. De necrezut daca ar fi sa iau in considerare unele posturi referitoare la emporio:)
@Mihai: vezi ca eu mi-am jucat meciul din cupa cu bezmetiqu ![]()
mihainho_86- badboy_steaua 2-0
mihainho a fost 2-1 macar am dat si eu un gol =))))
Mihaita, mai sunt multe meciuri de jucat?
Pe bezmetiqu nu l-am vazut decat o singura data intr-o saptamana !
Grupa F
f1or_cs- blu3_kill3r 2-0
Ion - bezmetiq 1 1
cozo1983 - blu3_kill3r 1-2
Grupa F :
89. meph_frumossu- blu3_kill3r 2-0
am lamurit-o
grupa a
1.yo_jeleus 15 pct (13-3)
2.s3gyu_adriano_13 12 pct. (15-6)
3.mihai1411 9 pct. (14-3)
4.mihainho_86 6 pct. (6-7)
5.badboy_steaua 3 pct (4-18)
6.marseillais_666 0 pct.
grupa b
1.laurentiu_state 10 pct. (9-4)
2.danny1ok 9 pct (9-5)
3.dumy_wazzy 9 pct. (8-8)
4.puricele88 7 pct (6-6)
5.rusu_andrey2005 6 pct(8-9)
6.nnmfifa08 3 pct (2-10)
grupa c
1.ronaldo0201 13 pct (11-1)
2.quitarr 11pct(10-1)
3.alexxx_tzupy 10 pct (8-2)
4.blind1ro 6 pct( 7-8)
5.nascut_stelist90 0pct
6.nanu_a2008 0 pct
grupa d
1.fallenangell002000 13 pct (11-3)
2.fifa_emporio 8 pct (6-4)
3.buli2buli 8 pct ( 5-4)
4.bezmetiqu_alex 8 pct ( 4-4)
5.i0nutz83 5 pct (7-6)
6.new1gogo 0 pct
grupa e
1.yamasha_tusca 12 pct (14-10)
2.blady_rol 10 pct (15-12)
3.Enquist_ro 9 pct ( 17-14)
4. fifa_for_fun 7 pct(15-11)
5.marianbolohan 2 pct (8-15)
6.ady_adinho 2 pct (9-16)
grupa f
1.f1or_cs 15 pct (15-4)
2.klaus_e89 9 pct (12-8)
3.meph_frumossu 7 pct (10-10)
4.sory_2812 6 pct (6-9)
5.cozo1983 4 pct (7-10)
6.blu3_kill3r 3 pct (2-9)
de pe locul 3 merg mai departe : Enquist_ro, mihai1411, dumy_wazzy, alexxx_tzupy
pentru optimi s-au tras 8 capi de serie ( in ordinea punctajului obtinut in grupe) si inca 8 tot in ordinea punctajelor si a locului obtinut
optimi
1.yo_jeleus - Enquist_ro
2.quitarr - blady_rol
3.fallenangell002000 - alexxx_tzupy
4.yamasha_tusca - fifa_emporio
5.ronaldo0201 - mihai1411
6.laurentiu_state - klaus_e89
7.s3gyu_adriano_13 - danny1ok
8.f1or_cs - dumy_wazzy
se joaca in dubla mansa,se respecta ordinea de a face host,se aplica regula golului marcat in deplasare,in caz de egalitate se mai joaca un meci decisiv pana la 11m daca e nevoie
termen : 15 august ora 22:00 (anuntati daca plecati etc)
plec la mare o sapt... ma intorc luni
ok
Enquist - jeleu 0-2 & 1-3...jeleul merge in sferturi...mult succes!!! ![]()
Tur:
Manchester City(Enquist_ro) - Everton(yo_jeleus) 0-2
Retur:
Everton(yo_jeleus) - Manchester City(Enquist_ro) 3-1
Si legenda se indreapta catre finala! (sper) ![]()
P.S.
Enquist_ro = super om, bafta si tie!
4. yamasha_tusca vs fifa_emporio 0-1
fifa_emporio vs yamasha_tusca 0-1
Decisiv: fifa_emporio vs yamasha_tusca 0-2 ...
5.ronaldo0201 - mihai1411
tur:1-1
retur:1-2
meciuri foarte echilibrate,bv Ronaldo
meciuri frumoase fara cu+w etc...bafta Mihai:)
3.fallenangell002000 - alexxx_tzupy 3-4
tur 3-0
retur0-4
quitarr - blady_rol
Nu ne sincronizam deloc... amanam daca nu ne gasim pana diseara... sper sa jucam totusi..
danny1ok este la mare din cate am inteles...Amanam deci...
eu am fost plecat, incerc sa ma sincronizez cu klaus sa ne jucam meciurile din cupa azi.
thx
6.laurentiu_state - klaus_e89 8 - 1
2 - 1
6 - 0
oops, sorry pt post consecutiv. dar nu pot sa-l sterg