FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«1345678»
i0nutz8304.08.2008 18:46

47. i0nutz83- fifa_emporio 1-2

 

Adversar fair-play, fara niciun qw, fara faulturi, etc. De necrezut daca ar fi sa iau in considerare unele posturi referitoare la emporio:)

EMPORiO04.08.2008 19:48

@Mihai: vezi ca eu mi-am jucat meciul din cupa cu bezmetiqu :)

mihainho8606.08.2008 11:13

mihainho_86- badboy_steaua 2-0

BADboySteaua06.08.2008 14:10

mihainho a fost 2-1 macar am dat si eu un gol =))))

DannY_106.08.2008 14:20
:)))))
alin_jeleu06.08.2008 15:07

Mihaita, mai sunt multe meciuri de jucat?

i0nutz8307.08.2008 09:09

Pe bezmetiqu nu l-am vazut decat o singura data intr-o saptamana !

F1oRinho07.08.2008 15:38

Grupa F

 

f1or_cs- blu3_kill3r 2-0

 

Jo1n707.08.2008 20:54

Ion - bezmetiq 1 1

romgeo08.08.2008 16:10

cozo1983 - blu3_kill3r 1-2

meph_frumossu10.08.2008 19:12

Grupa F :

89. meph_frumossu- blu3_kill3r 2-0

mihai141111.08.2008 10:19

am lamurit-o

mihai141111.08.2008 12:21

grupa a

 

1.yo_jeleus 15 pct (13-3)

2.s3gyu_adriano_13 12 pct. (15-6)

3.mihai1411 9 pct. (14-3)

4.mihainho_86 6 pct. (6-7)

5.badboy_steaua 3 pct (4-18)

6.marseillais_666 0 pct.

 

grupa b

 

1.laurentiu_state 10 pct. (9-4)

2.danny1ok 9 pct (9-5)

3.dumy_wazzy 9 pct. (8-8)

4.puricele88 7 pct (6-6)

5.rusu_andrey2005 6 pct(8-9)

6.nnmfifa08 3 pct (2-10)

 

 

grupa c

 

1.ronaldo0201 13 pct (11-1)

2.quitarr 11pct(10-1)

3.alexxx_tzupy 10 pct (8-2)

4.blind1ro 6 pct( 7-8)

5.nascut_stelist90 0pct

6.nanu_a2008 0 pct

 

grupa d

 

1.fallenangell002000 13 pct (11-3)

2.fifa_emporio 8 pct (6-4)

3.buli2buli 8 pct ( 5-4)

4.bezmetiqu_alex 8 pct ( 4-4)

5.i0nutz83 5 pct (7-6)

6.new1gogo 0 pct

 

grupa e

 

1.yamasha_tusca 12 pct (14-10)

2.blady_rol 10 pct (15-12)

3.Enquist_ro 9 pct ( 17-14)

4. fifa_for_fun 7 pct(15-11)

5.marianbolohan 2 pct (8-15)

6.ady_adinho 2 pct (9-16)

 

grupa f

 

1.f1or_cs 15 pct (15-4)

2.klaus_e89 9 pct (12-8)

3.meph_frumossu 7 pct (10-10)

4.sory_2812 6 pct (6-9)

5.cozo1983 4 pct (7-10)

6.blu3_kill3r 3 pct (2-9)

 

 

 

de pe locul 3 merg mai departe : Enquist_ro, mihai1411, dumy_wazzy, alexxx_tzupy

 

 

pentru optimi s-au tras 8 capi de serie ( in ordinea punctajului obtinut in grupe) si inca 8 tot in ordinea punctajelor si a locului obtinut

 

optimi

 

1.yo_jeleus - Enquist_ro

2.quitarr - blady_rol

3.fallenangell002000 - alexxx_tzupy

4.yamasha_tusca - fifa_emporio

5.ronaldo0201 - mihai1411

6.laurentiu_state - klaus_e89

7.s3gyu_adriano_13 - danny1ok

8.f1or_cs - dumy_wazzy

 

se joaca in dubla mansa,se respecta ordinea de a face host,se aplica regula golului marcat in deplasare,in caz de egalitate se mai joaca un meci decisiv pana la 11m daca e nevoie

 

termen : 15 august ora 22:00 (anuntati daca plecati etc)

 

dumy3l11.08.2008 12:26

plec la mare o sapt... ma intorc luni

mihai141111.08.2008 12:30

ok

Enquist11.08.2008 20:52

Enquist - jeleu 0-2 & 1-3...jeleul merge in sferturi...mult succes!!! :wave:

alin_jeleu11.08.2008 20:52

Tur:

Manchester City(Enquist_ro) - Everton(yo_jeleus) 0-2

Retur:

Everton(yo_jeleus) - Manchester City(Enquist_ro) 3-1

 

Si legenda se indreapta catre finala! (sper) :))

 

P.S.

Enquist_ro = super om, bafta si tie!

EMPORiO11.08.2008 22:42

4. yamasha_tusca vs fifa_emporio 0-1

fifa_emporio vs yamasha_tusca 0-1

Decisiv: fifa_emporio vs yamasha_tusca 0-2 ...

 

mihai141112.08.2008 11:35

5.ronaldo0201 - mihai1411

 

 

tur:1-1

retur:1-2

 

meciuri foarte echilibrate,bv Ronaldo

ronaldo_020112.08.2008 12:18

meciuri frumoase fara cu+w etc...bafta Mihai:)

alexxx_tzupy13.08.2008 17:06

3.fallenangell002000 - alexxx_tzupy 3-4

tur 3-0

retur0-4

Blady15.08.2008 10:27

quitarr - blady_rol

 

Nu ne sincronizam deloc... amanam daca nu ne gasim pana diseara... sper sa jucam totusi..

Sergyu1615.08.2008 10:52

danny1ok este la mare din cate am inteles...Amanam deci...

Paradise_Lost16.08.2008 08:23

eu am fost plecat, incerc sa ma sincronizez cu klaus sa ne jucam meciurile din cupa azi.

thx

Paradise_Lost16.08.2008 14:22

6.laurentiu_state - klaus_e89 8 - 1

 

2 - 1

6 - 0

 

oops, sorry pt post consecutiv. dar nu pot sa-l sterg

«1345678»