16. danny1ok- laurentiu_state 0 - 2 - cu mare bulan am cashtigat meciul asta
22. laurentiu_state- dumy_wazzy 4 - 1
16. danny1ok- laurentiu_state 0 - 2 - cu mare bulan am cashtigat meciul asta
22. laurentiu_state- dumy_wazzy 4 - 1
Grupa A
5. Barcelona(mihai1411) - Everton(yo_jeleus) 0-1
9. Bayern Munchen(mihainho_86) - Everton(yo_jeleus) 0-3
12. Tottenham(marseillais_666) - Everton(yo_jeleus) 2-3
14. Roma(s3rgyu_adriano_13) - Everton(yo_jeleus) 3-4 meci superb
15. Bolton(badboy_steaua) - Everton(yo_jeleus) 0-2
Primul loc in grupa, si usor usor... revine legenda
Grupa D
60. buli2buli- new1gogo 1 0
incet incet toata lumea si-a jucat meciurile....![]()
Ronaldo, adevarul e ca INCET INCET REVINE LEGENDA
)
deja ma ia somnul ![]()
vin optimile cand bojan, dos santos, thuram etc o sa ia loc pe banca ![]()
Mihai eu mai am cu badboy si marseillas , care din cate am inteles sunt plecati din localitat...
am zis ca amanam pana vine toata lumea din vacante
Grupa B:
20. danny1ok- rusu_andrey2005 3-0 si totusi au intrat putine ![]()
24. laurentiu_state- rusu_andrey2005 1-2
27. puricele88 - rusu_andrey2005 2-1
29. dumy_wazzy- rusu_andrey2005 2-1
30. nnmfifa08- rusu_andrey2005 1-4
grupa d
57. fifa_emporio- new1gogo 2-0
cand se baga optimile ??
cand se joaca tot ![]()
pai unii mai sunt plecati.....da oricum cred ca mai sunt mai putin de 5-6 meciuride jucat
care dreq 6 ca numai eu mai am 3 ![]()
oricum pana nu isi joaca si ionut tot nu avem cum sa terminam ![]()
Am vb azi cu unii, cica in 2-3 zile vin sa-mi instaleze net. Acu' faceti cum credeti, eu pot sa declar forfait la cupa contra 3-4 "victorii" in campionat
)
Eu mai am cu Klaus,am auzit ca are treaba sau ca e plecat.Sper sa intre pana maine pe mess',daca nu amanam.
GRUPA A
8. mihainho_86- badboy_steaua
10. marseillais_666- s3gyu_adriano_13
13. s3gyu_adriano_13- badboy_steaua
GRUPA B
17. danny1ok- puricele88
18. danny1ok- dumy_wazzy
GRUPA D
46. i0nutz83- bezmetiqu_alex
47. i0nutz83- fifa_emporio
48. i0nutz83- fallenangell002000
49. i0nutz83- buli2buli
50. i0nutz83- new1gogo
51. bezmetiqu_alex- fifa_emporio
54. bezmetiqu_alex- new1gogo
59. fallenangell002000- new1gogo
GRUPA E
61. marianbolohan - fifa_for_fun
62. marianbolohan - ady_adinho
66. fifa_for_fun- ady_adinho
GRUPA F
76. cozo1983 -f1or_cs
77. cozo1983 - klaus_e89
78. cozo1983 -meph_frumossu
80. cozo1983 - blu3_kill3r
81. f1or_cs- klaus_e89
84. f1or_cs- blu3_kill3r
85. klaus_e89- meph_frumossu
86. klaus_e89- sory_2812
87. klaus_e89- blu3_kill3r
88. meph_frumossu- sory_2812
89. meph_frumossu- blu3_kill3r
90. sory_2812- blu3_kill3r
de jucat cat mai repede
daca s-a postat si nu am vzt eu sa ma atentionati pls
cei care au plecat sau nu au jucat pana la termen si nici nu au anuntat problemele vor fi penalizati (bezmetiqu,gogo,bolohan,cozo,meph,etc aveti meciuri cu jucatori care au fost online)
danny1ok- dumy_wazzy 1-2
17. danny1ok- puricele88 2-1 era jucat
88. meph_frumossu- sory_2812 0-2
90. sory_2812- blu3_kill3r 1-0
Si astea's jucate
eu am venit acasa ... sunt disponibil pentru etape si cupa ... cel putin pentru 1 saptamana
mereu gasesc offline cand vin seara acasa ca nu stau pe mess ca sunt mereu plecat ... nu trebuie sa dau nimanui explicatii unde plec si ce fac
oricum sunt pe mess zilnic incepand cu ora 13-14 pana la ora 21-22 cand de obicei plec si revin dupa ora 1 ... timp de jucat etapele este !
ups.. l-am confundat cu nascut stelist
sorry ![]()
..:: EROARE ::.. ![]()
de unde s-a retras?