FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«123458»
Paradise_Lost21.07.2008 14:01

16. danny1ok- laurentiu_state 0 - 2 - cu mare bulan am cashtigat meciul asta

22. laurentiu_state- dumy_wazzy 4 - 1

alin_jeleu21.07.2008 18:33

Grupa A

5. Barcelona(mihai1411) - Everton(yo_jeleus) 0-1

9. Bayern Munchen(mihainho_86) - Everton(yo_jeleus) 0-3

12. Tottenham(marseillais_666) - Everton(yo_jeleus) 2-3

14. Roma(s3rgyu_adriano_13) - Everton(yo_jeleus) 3-4 meci superb

15. Bolton(badboy_steaua) - Everton(yo_jeleus) 0-2

 

Primul loc in grupa, si usor usor... revine legenda

B33KTA21.07.2008 20:37

Grupa D

60. buli2buli- new1gogo 1 0

ronaldo_020121.07.2008 21:07

incet incet toata lumea si-a jucat meciurile....:P

alin_jeleu21.07.2008 21:46

Ronaldo, adevarul e ca INCET INCET REVINE LEGENDA :)))

mihai141122.07.2008 14:40

deja ma ia somnul :))

 

vin optimile cand bojan, dos santos, thuram etc o sa ia loc pe banca :))

Sergyu1622.07.2008 14:44

Mihai eu mai am cu badboy si marseillas , care din cate am inteles sunt plecati din localitat...

mihai141122.07.2008 14:46

am zis ca amanam pana vine toata lumea din vacante

bubutza22.07.2008 15:36

Grupa B:

20. danny1ok- rusu_andrey2005 3-0 si totusi au intrat putine :))

24. laurentiu_state- rusu_andrey2005 1-2

27. puricele88 - rusu_andrey2005 2-1

29. dumy_wazzy- rusu_andrey2005 2-1

30. nnmfifa08- rusu_andrey2005 1-4

 

 

EMPORiO22.07.2008 20:20

grupa d

57. fifa_emporio- new1gogo 2-0

Blady23.07.2008 12:56

cand se baga optimile ??

mihai141123.07.2008 13:17

cand se joaca tot :)

Blady23.07.2008 14:01
:)) aha.. si mai este mult de jucat ?
ronaldo_020123.07.2008 14:10

pai unii mai sunt plecati.....da oricum cred ca mai sunt mai putin de 5-6 meciuride jucat

Jo1n723.07.2008 16:19

care dreq 6 ca numai eu mai am 3 :))

mihai141124.07.2008 05:34

oricum pana nu isi joaca si ionut tot nu avem cum sa terminam :P

i0nutz8324.07.2008 08:16

Am vb azi cu unii, cica in 2-3 zile vin sa-mi instaleze net. Acu' faceti cum credeti, eu pot sa declar forfait la cupa contra 3-4 "victorii" in campionat ;))

s0r1n11124.07.2008 09:50

Eu mai am cu Klaus,am auzit ca are treaba sau ca e plecat.Sper sa intre pana maine pe mess',daca nu amanam.

mihai141124.07.2008 10:11

GRUPA A

 

8. mihainho_86- badboy_steaua

10. marseillais_666- s3gyu_adriano_13

13. s3gyu_adriano_13- badboy_steaua

 

 

GRUPA B

 

17. danny1ok- puricele88

18. danny1ok- dumy_wazzy

 

 

 

GRUPA D

 

46. i0nutz83- bezmetiqu_alex

47. i0nutz83- fifa_emporio

48. i0nutz83- fallenangell002000

49. i0nutz83- buli2buli

50. i0nutz83- new1gogo

51. bezmetiqu_alex- fifa_emporio

54. bezmetiqu_alex- new1gogo

59. fallenangell002000- new1gogo

 

 

 

 

GRUPA E

 

61. marianbolohan - fifa_for_fun

62. marianbolohan - ady_adinho

66. fifa_for_fun- ady_adinho

 

 

 

 

GRUPA F

 

76. cozo1983 -f1or_cs

77. cozo1983 - klaus_e89

78. cozo1983 -meph_frumossu

80. cozo1983 - blu3_kill3r

81. f1or_cs- klaus_e89

84. f1or_cs- blu3_kill3r

85. klaus_e89- meph_frumossu

86. klaus_e89- sory_2812

87. klaus_e89- blu3_kill3r

88. meph_frumossu- sory_2812

89. meph_frumossu- blu3_kill3r

90. sory_2812- blu3_kill3r

 

 

 

 

 

de jucat cat mai repede

 

daca s-a postat si nu am vzt eu sa ma atentionati pls

 

cei care au plecat sau nu au jucat pana la termen si nici nu au anuntat problemele vor fi penalizati (bezmetiqu,gogo,bolohan,cozo,meph,etc aveti meciuri cu jucatori care au fost online)

bubutza24.07.2008 10:19

danny1ok- dumy_wazzy 1-2

DannY_124.07.2008 10:40

17. danny1ok- puricele88 2-1 era jucat

s0r1n11124.07.2008 10:56

88. meph_frumossu- sory_2812 0-2

90. sory_2812- blu3_kill3r 1-0

 

Si astea's jucate

 

 

klaus_e8924.07.2008 13:14

eu am venit acasa ... sunt disponibil pentru etape si cupa ... cel putin pentru 1 saptamana

 

mereu gasesc offline cand vin seara acasa ca nu stau pe mess ca sunt mereu plecat ... nu trebuie sa dau nimanui explicatii unde plec si ce fac :) oricum sunt pe mess zilnic incepand cu ora 13-14 pana la ora 21-22 cand de obicei plec si revin dupa ora 1 ... timp de jucat etapele este !

Blady24.07.2008 13:19

ups.. l-am confundat cu nascut stelist :D sorry :)

..:: EROARE ::.. :D

mihai141124.07.2008 13:30

de unde s-a retras?

«123458»