FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«1678»
DoctorLov08.09.2008 10:12

poate reusiti cumva sa filmati meciurile, sa le vedem si noi :D

Sergyu1608.09.2008 10:47

Da da....Livestream :P...

mihai141108.09.2008 11:50

cu fraps parca filmam,nu?

DoctorLov08.09.2008 12:13

sau daca ai un aparat digital ...:) Asta daca se poate fara sa afecteze performanta jocului, ca n-as vrea sa ma injurati daca se intrerupe sau ceva:D

bubutza08.09.2008 13:16

stai ca o sa il intreb pe boggy de la mine din campionat, ca el de obicei filmeaza. Numai ca trebuie sa filmeze cel care are calculatorul mai dotat.

 

zicea ca fraps , la 60 frameuri pe secunda parca. numai ca o sa fie cam mare dimensiunea fisierului. Dar nu e problema , il urcam pe tracker :)). Inainte sa jucati , ar fi bine sa verificati un pic cum merge jocul :P

mihai141108.09.2008 13:20

eu adica :D

Sergyu1608.09.2008 13:35

oooo ... se cinfigureaza o premiera...Ar fi bestial sa inregistrati meciu...invatam si noi...Mihai sa nu dezamagesti...am psu toti banii pe tn... :bananadance:

mihai141108.09.2008 17:59

alexxx_tzupy - mihai1411 3-2,felicitari castigatorului

 

 

2-1

1-1

 

 

primul meci frumos,apoi chiar m-a surprins cu stilul de joc defensiv si pasele la portar :)

Sergyu1608.09.2008 18:02
:no: ...Off Mihai...Ma bucuram si eu ca am pierdut in fata castigatorului... :biggrin:
blindica08.09.2008 18:11

Mi-ai rupt sufletul. :bananadance:

 

Felicitari noului castigator al Cupei dar si contracandidatului sau !

Sergyu1608.09.2008 18:25

Erai ironic nu?? :innocent: ...Felicit si eu pe toata lumea ..O editie frumoasa ce s-a prelungit destul de mult...

Verssace08.09.2008 19:56

cand se mai joacã?

 

branica09.09.2008 07:59
derbyul campionatului,acum se vede valoarea ;))

 

 

 

s-a vazut ! :))))))))))))))))))))))))))

mihai141109.09.2008 08:19

dap,a fost mai bun

alin_jeleu12.09.2008 15:25

cum spuneam, tzupy a castigat. felicitari omule!

alexxx_tzupy12.09.2008 16:31

mc :P

ronaldo_020112.09.2008 20:01

felicitari tzuppy........ Mihai ce alegi??(Chelsea)??

 

mihai141112.09.2008 20:06

daca trecem la 2009,logic :)

«1678»