poate reusiti cumva sa filmati meciurile, sa le vedem si noi ![]()
poate reusiti cumva sa filmati meciurile, sa le vedem si noi ![]()
Da da....Livestream
...
cu fraps parca filmam,nu?
sau daca ai un aparat digital ...
Asta daca se poate fara sa afecteze performanta jocului, ca n-as vrea sa ma injurati daca se intrerupe sau ceva:D
stai ca o sa il intreb pe boggy de la mine din campionat, ca el de obicei filmeaza. Numai ca trebuie sa filmeze cel care are calculatorul mai dotat.
zicea ca fraps , la 60 frameuri pe secunda parca. numai ca o sa fie cam mare dimensiunea fisierului. Dar nu e problema , il urcam pe tracker
. Inainte sa jucati , ar fi bine sa verificati un pic cum merge jocul ![]()
eu adica ![]()
oooo ... se cinfigureaza o premiera...Ar fi bestial sa inregistrati meciu...invatam si noi...Mihai sa nu dezamagesti...am psu toti banii pe tn... ![]()
alexxx_tzupy - mihai1411 3-2,felicitari castigatorului
2-1
1-1
primul meci frumos,apoi chiar m-a surprins cu stilul de joc defensiv si pasele la portar ![]()
Mi-ai rupt sufletul. ![]()
Felicitari noului castigator al Cupei dar si contracandidatului sau !
Erai ironic nu??
...Felicit si eu pe toata lumea ..O editie frumoasa ce s-a prelungit destul de mult...
cand se mai joacã?
derbyul campionatului,acum se vede valoarea)
s-a vazut !
))))))))))))))))))))))))
dap,a fost mai bun
cum spuneam, tzupy a castigat. felicitari omule!
mc ![]()
felicitari tzuppy........ Mihai ce alegi??(Chelsea)??
daca trecem la 2009,logic ![]()