va mai las o zi,pana maine seara sergiu si fior sa jucati,asta in caz ca nu apucati azi
va mai las o zi,pana maine seara sergiu si fior sa jucati,asta in caz ca nu apucati azi
4.s3gyu_adriano_13 - f1or_cs
Meciul 1 2-2 ..
Meciul 2 2-2
Meciul 3 4-3 dupa ce in minutul 70 eram condus cu 3-1
Splendide meciuri..F1or super adversar...Merg in semifinale...
LE: Semifinalistii sunt: tzuppy , Mihai , "The Legend" jeleus , si eu... Mihai...Pui semifinalele ???
SEMIFINALE
1.yo_jeleus - alexxx_tzupy
2. mihai1411-s3gyu_adriano_13
dubla mansa,cu meci decisiv daca e cazul,regula golului dat in deplasare etc
termen:8.09.2008
sergiu, deja se vad in finala tzupy si Mihai :-?, ii lasam?
Legendarule , eu l-am batut in grupe pe Mihai...Va fi greu dar nu imposibil...Ce frumoasa ar fi o finala intre 2 oameni din B
...Oricum sunt pus pe fapte mari...Daca nu-l pot elimina , macar emotii sa ii dau :tongue:
si eu l-am batut in grupe
dar a jucat cu rezervele ![]()
derbyul campionatului va fi si finala cupei sper ![]()
nu va fi, o sa te bat eu in finala cu un corner suspect... ca in vremurile bune ![]()
1.yo_jeleus - alexxx_tzupy
1-4
0-0
legenda a luat-o
, bafta alex, cel mai smecher joc de pe fcs ![]()
si dupa parerea mea tzuppy are cel mai bun joc ...Acu sper sa incurc eu calculele hartiei...Sa fie unu din A si unu dintr-un esalon inferior...Urmeaza meciuri decisive pt mine... Cupa si barajul...
ce-ai facut ma legendo... si eu care voiam sa-mi dedici cupa... inadmisibil.
Eu am castigat cupa cand eram in B
.In finala cu campionul de pe atunci danutz123456...
.
. So,everything's possible:)).
danny - si eu am castigat-o, l-am batut pe alex.filip in finala cu tottenham, el Chelsea, dar erau alte vremuri... era 07, aveam voie sa ne alegem aceleasi echipe ca in A, acu' e diferit, si oricum tzupy joaca cel mai bine in momentul de fatza, mult peste Mihai.
bubutza - pare rau, atat am putut, vedem ce facem sezonul viitor in A, oricum dragutz parcurs pana in semifinale.
Erau alte vremuri,era 06 cand am castigat-o eu:))
fiecare cu mandria lui danny
Deci danny la 06 , legenda la 07... la 08 cine urmeaza sa castige din B ??? :tongue:
mihai1411-s3gyu_adriano_13 7-3
4-2
3-1
FINALA
alexxx_tzupy - mihai1411
dubla mansa etc etc ![]()
derbyul campionatului,acum se vede valoarea
)
Mihai cu tot respectul , te bate tzupy
. mai ales ca are Milan
avem voie sa organizam mici pariuri ?
)
Ratarile din prima mansa si-au spus cuvantul...La 3-2 pentru el am ratat vreo 3-4 ocazii mari...A facut 4-2...In retur am, inceput groaznic , cu gol in prima faza dupa care i-am dat o pasa cu portarul de a ramas singur cu poarta goala...Foarte slab am jucat...Asta e...Macar la baraj sa castig...
@bubutza:pai o sa fie niste meciuri in care cel care rateaza cel mai putin castiga,pacat ca nu am inregistrat meciul din retur avut cu el,vedeati spectacol,amandoi am jucat deshis,o placere
daca e mai bun sa castige,eu am castigat destul la 2008,campionatul l-a castigat,cupa vedem ![]()
Mihai - fara respect, sigur castiga tzupy, merita. Ce e corect, e corect, ai dominat 08, incepand cu primul trofeu castigat in fatza mea, si nu aveai barca atunci si pana acum, excluzand sezonul de fatza, in care tzupy a facut legea.
bubutza - nu e regula sa castigi daca ai Milan, conteaza de joc.
Bag 100 ron pe Mihai ![]()
![]()
Si eu pariez pe Mihai...Cand vrea joaca de nu-l opreste nimeni...
2-2 la pariuri pana acum ![]()
oricum o sa fie 2 meciuri f spectaculoase,cu un asa adversar e si pacat sa te aperi,o sa vedem ce tactica abordeaza el , daca o sa fie ca in meciurile din campionat o sa fie belea
hai cu pariurile