FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«15678»
mihai141103.09.2008 15:06

va mai las o zi,pana maine seara sergiu si fior sa jucati,asta in caz ca nu apucati azi

Sergyu1603.09.2008 17:25

4.s3gyu_adriano_13 - f1or_cs

 

Meciul 1 2-2 ..

Meciul 2 2-2

Meciul 3 4-3 dupa ce in minutul 70 eram condus cu 3-1

 

Splendide meciuri..F1or super adversar...Merg in semifinale...

 

LE: Semifinalistii sunt: tzuppy , Mihai , "The Legend" jeleus , si eu... Mihai...Pui semifinalele ???

mihai141104.09.2008 12:54

SEMIFINALE

 

1.yo_jeleus - alexxx_tzupy

2. mihai1411-s3gyu_adriano_13

 

 

dubla mansa,cu meci decisiv daca e cazul,regula golului dat in deplasare etc

 

termen:8.09.2008

 

 

 

alin_jeleu04.09.2008 13:39

sergiu, deja se vad in finala tzupy si Mihai :-?, ii lasam?

Sergyu1604.09.2008 14:56

Legendarule , eu l-am batut in grupe pe Mihai...Va fi greu dar nu imposibil...Ce frumoasa ar fi o finala intre 2 oameni din B :beer2: ...Oricum sunt pus pe fapte mari...Daca nu-l pot elimina , macar emotii sa ii dau :tongue:

alin_jeleu04.09.2008 15:10

si eu l-am batut in grupe :)) dar a jucat cu rezervele :D

mihai141104.09.2008 15:56

derbyul campionatului va fi si finala cupei sper :P

alin_jeleu04.09.2008 16:03

nu va fi, o sa te bat eu in finala cu un corner suspect... ca in vremurile bune :))

alexxx_tzupy05.09.2008 08:55

1.yo_jeleus - alexxx_tzupy

1-4

0-0

alin_jeleu05.09.2008 08:56

legenda a luat-o :(, bafta alex, cel mai smecher joc de pe fcs ;)

Sergyu1605.09.2008 09:00

si dupa parerea mea tzuppy are cel mai bun joc ...Acu sper sa incurc eu calculele hartiei...Sa fie unu din A si unu dintr-un esalon inferior...Urmeaza meciuri decisive pt mine... Cupa si barajul...

bubutza05.09.2008 09:41

ce-ai facut ma legendo... si eu care voiam sa-mi dedici cupa... inadmisibil.

DannY_105.09.2008 09:48

Eu am castigat cupa cand eram in B :steag_cruce_invers: .In finala cu campionul de pe atunci danutz123456... :). :hai_steaua:. So,everything's possible:)).

alin_jeleu05.09.2008 11:00

danny - si eu am castigat-o, l-am batut pe alex.filip in finala cu tottenham, el Chelsea, dar erau alte vremuri... era 07, aveam voie sa ne alegem aceleasi echipe ca in A, acu' e diferit, si oricum tzupy joaca cel mai bine in momentul de fatza, mult peste Mihai.

 

bubutza - pare rau, atat am putut, vedem ce facem sezonul viitor in A, oricum dragutz parcurs pana in semifinale.

DannY_105.09.2008 12:03

Erau alte vremuri,era 06 cand am castigat-o eu:))

alin_jeleu05.09.2008 20:52

fiecare cu mandria lui danny

Sergyu1606.09.2008 08:10

Deci danny la 06 , legenda la 07... la 08 cine urmeaza sa castige din B ??? :tongue:

mihai141107.09.2008 15:09

mihai1411-s3gyu_adriano_13 7-3

 

 

4-2

3-1

 

 

 

FINALA

 

alexxx_tzupy - mihai1411

 

 

dubla mansa etc etc :P

 

derbyul campionatului,acum se vede valoarea ;))

 

 

 

 

bubutza07.09.2008 16:06

Mihai cu tot respectul , te bate tzupy :P . mai ales ca are Milan

 

avem voie sa organizam mici pariuri ?;))

Sergyu1607.09.2008 16:11

Ratarile din prima mansa si-au spus cuvantul...La 3-2 pentru el am ratat vreo 3-4 ocazii mari...A facut 4-2...In retur am, inceput groaznic , cu gol in prima faza dupa care i-am dat o pasa cu portarul de a ramas singur cu poarta goala...Foarte slab am jucat...Asta e...Macar la baraj sa castig...

mihai141107.09.2008 16:14

@bubutza:pai o sa fie niste meciuri in care cel care rateaza cel mai putin castiga,pacat ca nu am inregistrat meciul din retur avut cu el,vedeati spectacol,amandoi am jucat deshis,o placere

 

daca e mai bun sa castige,eu am castigat destul la 2008,campionatul l-a castigat,cupa vedem :P

alin_jeleu07.09.2008 21:26

Mihai - fara respect, sigur castiga tzupy, merita. Ce e corect, e corect, ai dominat 08, incepand cu primul trofeu castigat in fatza mea, si nu aveai barca atunci si pana acum, excluzand sezonul de fatza, in care tzupy a facut legea.

 

bubutza - nu e regula sa castigi daca ai Milan, conteaza de joc.

blindica08.09.2008 07:50

Bag 100 ron pe Mihai :D:steag_sah_mic:

Sergyu1608.09.2008 08:16

Si eu pariez pe Mihai...Cand vrea joaca de nu-l opreste nimeni...

mihai141108.09.2008 08:20

2-2 la pariuri pana acum :P

 

oricum o sa fie 2 meciuri f spectaculoase,cu un asa adversar e si pacat sa te aperi,o sa vedem ce tactica abordeaza el , daca o sa fie ca in meciurile din campionat o sa fie belea

 

 

hai cu pariurile

«15678»