FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«145678»
Blady16.08.2008 19:02

Optimi :

quitarr - blady_rol = 2-2

 

blady_rol - quitarr = inca nu am jucat , am avut o problema si a trebuit sa plec. Iar maine la pranz plec pentru cateva zile pana miercuri maxim joi .. sper sa reusesc sa joc pana plec...daca nu.. sper sa fiti intelegatori :D

Sergyu1618.08.2008 21:54

7.s3gyu_adriano_13 - danny1ok

 

s3gyu_adriano_13 - danny1ok 1-3

 

danny1ok - s3gyu_adriano_13 1-5

 

Omul e mai bun ca mine clar..Am facut insa un meci de senzatie si m-am calificat...Desi nu cred ca meritam...

quitarr20.08.2008 18:12

2.quitarr - blady_rol ... (2-2) - (5-1)

 

spre finala :D

 

 

 

Sergyu1621.08.2008 09:53

Aici mai e un meci de jucat...F1or cu dumy...Termenul era 15 august... E deja 21 :rolleyes:

dumy3l22.08.2008 09:56

de cand am venit de la mare l-am cautat de cateva ori pe f1or insa nu mi-a rasp la niciun mesaj. eu inca-l ashtept, nu stiu insa daca aveti si voi rabdare

F1oRinho23.08.2008 20:11

Ar fi culmea pt tine ca ai lipsit o saptamana sa fie intelegere,iar pt mine care am lipsit 2 zile sa nu fie

alin_jeleu23.08.2008 21:48

ar cam trebui sa-l jucati amandoi daca tot ati venit.

dumy3l24.08.2008 08:43

incercam oameni buni, incercam

mihai141125.08.2008 09:07

SFERTURI

 

1.yo_jeleus - quitarr

2. alexxx_tzupy - yamasha_tusca

3.mihai1411 - laurentiu_state

4.s3gyu_adriano_13 - f1or_cs /dumy_wazzy

 

se joaca in dubla mansa,se respecta ordinea de a face host,se aplica regula golului marcat in deplasare,in caz de egalitate se mai joaca un meci decisiv pana la 11m daca e nevoie

 

termen : 3 septembrie ora 22:00

alexxx_tzupy25.08.2008 16:24

2. alexxx_tzupy - yamasha_tusca 1-2 si 4-2 => 5-4

alin_jeleu26.08.2008 17:14

Westham(quitarr) - Everton(yo_jeleus) 0-1 TUR

Everton(yo_jeleus) - Westham(quitarr) 2-1 RET

 

Total: 3-1 pt mn :X

Legenda ajunge in semifinale :))

 

Paradise_Lost26.08.2008 21:28

pey bine mahh Mihai, abia m-ai batut in campionat, acum vrei si-n cupa? tz tz tz, nedreapta alegere. :ce_oameni:

 

poate bagi si tu rezervele, odihneste-ti titularii pt campionat, va fi lupta grea cu tzupy. :whistle:

 

 

:steag_cruce_invers:

mihai141127.08.2008 06:15

campionatul e pierdut,macar un trofeu sa iau ;))

am imperecheat 1-2,3-4 etc,nu a fost alegere

mihai141129.08.2008 20:01

mihai1411 - laurentiu_state

 

tur 4-4

 

retur 4-1

dumy3l31.08.2008 21:24

de meciul meu ce se mai aude? am citit prin topicul destinat ligii 1 ca meciul meu o sa fie anulat!? lol... nu mi se pare f corect.

alin_jeleu01.09.2008 01:43

indicat ar fi sa-l joci... parerea mea :)

dumy3l01.09.2008 11:10

cu cine jeleule?:)

Sergyu1602.09.2008 15:02

Mihai ce se va intampla aici?? Cu cine joc in sferturi???mai e o zi pana la termen si eu nici nu-mi cunosc adversarul...

mihai141102.09.2008 15:29

daca nu joaca ei,joci tu in semifinale,pt ca ba a fost dumy plecat,ba fior,si nu mai are rost sa amanam

bubutza02.09.2008 15:32

imi mai dati mie o sansa :))

Sergyu1602.09.2008 15:53
imi mai dati mie o sansa :))

Nu ca tu ma bati :tongue:

 

F1oRinho02.09.2008 16:51

Nu cred ca ar fi corect ca meciul sa fie anulat,ci ca dumy sa mearga mai departe.Eu sunt cel care nu a dat semne de viata,deci eu trebuie sa pierd meciul

Sergyu1602.09.2008 17:56

Pai jucati ma frate ca mai aveti timp pana maine...

mihai141103.09.2008 06:24

daca nu jucati azi se anuleaza meciul si merge sergiu mai departe

dumy3l03.09.2008 12:51

f1or-dumy 6-3

dumy-f1or 1-1

 

meciuri f stranse... returul de la f1or a fost plin de goluri mai mult sau mai putzin normale (cuvantul normal raportat la gameplay-ul jocului fifa08). BFT adversarului mai departe!

«145678»