35. alexxx_tzupy - quitarr 0-0
35. alexxx_tzupy - quitarr 0-0
63. marianbolohan - yamasha_tusca 0-1
67. fifa_for_fun- yamasha_tusca 4 (sau 3) - 1
70. ady_adinho- yamasha_tusca 1-3
73. yamasha_tusca- blady_rol 4-3
74. yamasha_tusca- Enquist_ro 5-2
Si sunt calificat:D:D:D:D prima data trec de grupe in Cupa:D...
Cum se joaca mai departe A cu B, C cu D, si tot aja?
23. laurentiu_state- nnmfifa08 1 - 0
GRUPA B:
19. danny1ok- nnmfifa08 3-0
23. laurentiu_state- nnmfifa08 1-0
26. puricele88- nnmfifa08 0-1
28. dumy_wazzy- nnmfifa08 2-0
30. nnmfifa08- rusu_andrey2005 1-4
mai departe se va face o "urna" cu capi de serie (locurile 1 + 2 de pe locul 2) si o "urna" cu ceilalti,iar apoi 1-2,3-4 etc
Grupa C
blindi - ronaldo_0201 0-3
Mihai, poate faci sa ma pot intalni cu tine doar in finala si cu putin noroc si inspiratie sa ajung acolo:P.... nu-mi taia aripile:)))
Grupa E :
blady_rol- Enquist_ro = 4-3
marianbolohan - blady_rol = 0-2
ady_adinho- blady_rol = 1-1
Mihai, poate faci sa ma pot intalni cu tine doar in finala si cu putin noroc si inspiratie sa ajung acolo:P.... nu-mi taia aripile:)))
bine o sa joci cu mine in optimi ![]()
Grupa F :
79. cozo1983 - sory_2812 ( 2 - 1)
Grupa C
ronaldo_0201 v alexxx_tzuppy 2-1
zilele astea eu sunt cam tot plecat .... inscriere facultate, weekend la mare etc. in cazul in care nu reusesc sa joc, cer amanarea meciurilor ramase ... multumesc pt intelegere
34. alexxx_tzupy - nascut_stelist90 9-0 in min 60 cand probabil i-a cazut netul. nu cred ca mai are rost.
nascut stelist dami simie add sa jucam meciul din cupa!!! id ronaldo_0201
Grupa C
36. ronaldo0201- blind1ro = 3-0
37. ronaldo0201- nanu_a2008 =3-0 (am inteles ca a fost exclus)
38. ronaldo0201- nascut_stelist90 =3-0
39. ronaldo0201- quitarr = 0-0
total 11 puncte:D
32. alexxx_tzupy - blind1ro 1-0
33. alexxx_tzupy - nanu_a2008 3-0 daca spuneti ca e exclus
GRUPA C
alexxx_tzupy - - blind1ro 1 - 0 Am jucat altceva.
ronaldo0201 - - blind1ro 3 - 0
40. blind1ro- nanu_a2008 3 - 0
41. blind1ro- nascut_stelist90 4 - 0
42. blind1ro- quitarr 1- 4
45. nascut_stelist90- quitarr 0-6
nu-l gasesc pe adinho... sau poate nu ne sincronizam... ![]()
mihainho_86- yo_jeleus. mihainho refuza sa joace, de cateva zile ma rog de el si imi zice ba ca are treaba, ba ca e rapus psihic =))) in urma ultimelor infrangeri. omul e amuzant in felul lui, dar devine stresant sa ma tot rog de el
adinho zicea ca pleaca in malta...
Grupa D
58. fallenangell002000 2-1 buli2buli
59. fallenangell002000- new1gogo ...l-am abordat pe 17.07, a spus ca nu are timp. Ok, de atunci l-am vazut online destul de des si nu m-a abordat. Azi, 22.07, l-am abordat intrebandu-l de cupa...n-a raspuns, apoi da un mass: "cine joaca pool?", i-am dat buzz si m-am adresat cu "bai copile" a raspuns zicand sa pun 3-0, ca-s disperat si bye.
Doresc sa fie sanctionat.
Grupa e
65. marianbolohan - Enquist_ro 1-5 cu noroc
69. fifa_for_fun- Enquist_ro 2-3 cu noroc , meci in urma caruia am decis sa ma duc la biserica
72. ady_adinho- Enquist_ro 2-4
74. yamasha_tusca- Enquist_ro 5-2
75. blady_rol- Enquist_ro 4-3
Grupa A
3.3. mihai1411 - s3gyu_adriano_13 0-2 Ce surpriza ...
Victorie de prestigiu...
7. mihainho_86- s3gyu_adriano_13 1-2