FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pantelis Kapetanos

«15678914»
gio_stgloria09.08.2009 19:25

Cum a putut baiatu asta sa stea pe banca de rezerve atunci cand juca petarda de arthuro ? Mare bun simt,fara vedetisme , fara fumuri, nu cred ca l-am vazut vreodata dand interviuri dupa meciuri.

dulcicutza09.08.2009 19:57
Pantelis are nor cu capul ala mare...ca in rest...sut nu are dellllooooc... are o viteza de zici ca sta pe loc si e atat de tehnic in ...chiar l-am vazut intr-un meci ca a driblat un adversar :D

Bine ne-a salvat de multe ori dar imi este foarte antipatic

Se pare ca are si sut.....

Stryker09.08.2009 21:19

Iar ne-a salvat grecul .... si presimt ca ne va mai salva anul asta de multe ori ...

 

oricum e de apreciat faptul ca a reusit sa bage mingea in poarta din pozitia aia ... cred ca al de Banel, in situatia aia, ar reusi la una din zece ! :))

dulcicutza09.08.2009 22:11

una din zece?Esti optimist :)

Blackzie10.08.2009 14:28
una din zece?Esti optimist :)

Haha m-ai facut sa rad :D

 

Chiar credeam ca o sa rateze din pozitia aia. Avem nevoie de Kapetanos ca de aer.

dulcicutza10.08.2009 16:58
Haha m-ai facut sa rad :D

 

Chiar credeam ca o sa rateze din pozitia aia. Avem nevoie de Kapetanos ca de aer.

Era vorba de Banel cand am zis una din zece :)

cat despre Kapetanos,avem maxima nevoie de el...

Blackzie11.08.2009 10:52

Da stiu ca era vorba de Banel :)

camy_fcs30.08.2009 09:56
:steag_sah_mic: Un jucator care nu face greseli ... kapetanos joaca nu e statuie pe teren si nici lenes ca Dayro I Love Steaua

tn2_584427615_1.jpg

se7en07.12.2009 12:43

in sfarsit ne-a iesit si noua un lucru bun din faza cu "atacant fara contract, 10 goluri in toata cariera, caut club de cupe europene". sper sa nu fie vandut la prima ocazie, pare un tip serios si vad ca da totul pe teren mai mereu. cu Stancu insa alta e povestea se pare...

Daniel-Ionut07.12.2009 15:10

Pantelis... fa'ti treaba si in seara asta si adu'ne cele 3 puncte :worthy:

sabin130707.12.2009 15:11

@Daniel-Ionut

Ce sa facem cu ele? Cred ca nu te gandesti la campionat, Champions League si alte de astea.:)

Daniel-Ionut07.12.2009 16:02

Atunci de ce te stresezi... sper ca nu te uiti la meci.

sabin130707.12.2009 16:07

Ma streseaza o singura problema si anume Becali. Ma repet pe acest forum, prefer sa pierdem toate meciurile, sa jucam un an in B daca acest lucru duce la debarasarea de problema mentionata. Nu vreau saluam campionatul cu Becali, nu vreau sa jucam in CL cu Becali, nu mai vreau Becali.

 

Nu inertia imi guverneaza dorintele, daca la tine e cazul sa fii santos si ca de obicei sper sa nu fie multi ca tine.

 

Si totusi de ce te preocupa pe tine daca ma uit sau nu la meci?:)

Daniel-Ionut07.12.2009 16:18

Ma.. si eu vreau sa plece Gheorghe, da p mine ma intereseaza mai mult Steaua... te inteleg si sunt de acord cu tine... da nu vad Steaua retrogradand pe teren chiar si cu Gheorghe la conducere... poate in alte conditii... :confused:

In fine... aici e vorba de grec :P

 

Si totusi de ce te preocupa pe tine daca ma uit sau nu la meci? :)

Ma gandesc la binele tau... e scump curentu' :D

sabin130707.12.2009 16:22

Macar daca ziceai si tu ca te gandesti la mediul inconjurator, nu ca e scump curentul. :)

Na, in rest, nu prea mai e vorba de Steaua, e vorba de Fc Steaua. Orice sut in fund inseamna un pas inainte.

red&blue_boy07.12.2009 21:06

Bai Jiji,nu merita Kapetanos sa ramana la Steaua???Gandeste-te bine...Forza Pantelis !

S.Mariuss22.02.2010 17:47

Aduceti-va aminte ca tot voi astia il criticati pe Kape cand a venit ;) numai criticati jucatori inainte sa joace :P

Maye03.03.2010 16:17

Kapetanos a fost titular astazi in meciul pe care selectionata elena l-a jucat cu Senegal.

Grecul a fost schimbat la pauza cu Gekas.

Ca fapt divers atacaul Greciei a fost format din Samaras , Kapetanos si Charisteas.

La pauza au intrat si Salpingidis si Gekas.

Pantelis are concurenta mare.

bogdanbog03.03.2010 17:15

Are concurenta mare, dar ar putea face fata.

Pacat ca n-a dat gol azi, ar fi fost ceva extraordinar pentru el.

Marius03.03.2010 17:17

ce pasa de gol a dat kape, pacat ca samaras ala e idiot si o da peste cu poarta goala :(

red&blue_boy04.03.2010 07:52

Are concurenta mare Kapetanos,ar fi ceva sa prinda lotul pentru mondial...Poate daca isi continua evolutiile bune la noi va reusi acest lucru.

David07.03.2010 13:38

Inca nu imi vine sa cred ca Steaua a reusit sa produca un fotbalist.

grizzly08.03.2010 12:23

pai ce, l-a produs Steaua?

red&blue_boy08.03.2010 12:36

Nu,Steaua l-a relansat...

blindica08.03.2010 12:41

Dorinel Munteanu l-a revitalizat.Nu prea aveam sa criticam la el inainte sa-l bage Dorinel pe teren.Cu tot respectul pentru Lacatus,ca jucator,dar ca antrenor sunt multe semne de intrebare.Ori,poate sigur la Steaua era supus patronatului si la Vaslui,nu.Dar Kapetanos trebuia sa primeasca sanse inca de pe vremea lui Lacatus.Daca nu venea Dorinel,ar fi fost un fel de Pepe Moreno,luat sa intregeasca lotul.Unui jucator precum Kapetanos i s-ar cuveni mai multi bani la salariu,din pacate pentru el acum ,in forma buna,joaca la Steaua lui Becali,un patron cu resurse limitate ( de orice fel ).

«15678914»