FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Vaslui - FC Steaua 1 - 0 (1 - 0)

«12345»
ULTRASSICK30.07.2008 07:50

HAI baietii sa "batusim moldovienii"...FORTA Steaua!

Virgil30.07.2008 09:30

Meci greu pentru Steaua, datorita inversunarii cu care finantatorul vasluian doreste victoria culorilor sale.

Meci greu si pentru ca Becali e in conflict cu seful federatiei, care poate da indirect teme arbitrilor sa greseasca in favoarea gazdelor.

Avandu-se in vedere posibilitatea unor astfel de erori, Florin Prunea, omul de baza al Sandului, a fost numit observator cu arbitrii. Pentru ca raportul privind arbitrajul sa nu contina aiureli care l-ar putea trimite pe masa comisiilor.

 

Cred in Steaua si in puterea ei de a-si apropia victoria. In mod clar echipa noastra e mai valoroasa decat cea gazda.

 

Sper sa nu terminam meciul cu jucatori grav accidentati.

Ionutjoss30.07.2008 11:53
A fost interventia lui de la Sport Total preluata apoi de toata media + celebrul " dau foc la stadion precum Nero daca ma fura cu Steaua " .

 

 

 

Aia e publicitate :whistle::angry::spam:

axl30.07.2008 12:24

@Ionutjoss

Nu e publicitate, Nero a fost un imparat roman care, intr-un acces inspirat, a dat foc unei parti a capitalei Imperiului, Roma. De unde si inspirata gaselnita a numelui programelului, Nero Burning Rom(e).

weeezer30.07.2008 13:01

Sper sa ii batem urat de tot sa nu se mai c**e pe el atata marele afacerist fost arbitru om de fotbal Adrian Porumboiu. Pronostic: goluri multe in dreptul oaspetilor.

bijoux_bz30.07.2008 14:10

sa vedeti aicea teren nasol. am vazut 10 min din meciul lor cu baku... sarea mingea din gazon in toate partile , daca trimiti o pasa pe jos nu se duce drept si nici nu ramane pe gazon, incepe sa topaie mingea. o sa fie infernal mai ales pt noi.

punkboy30.07.2008 14:46

pacat ca nu voi fi la acest meci prezent in deplasare :( asta e macar etapa asta pot sa il vad la TV ca restul meciurilor care vor fi pe gsptv nu le voi vedea nici macar acasa,o sa ma duc sa le vad la bar :)Forza Steaua Diseara Victorie FC Vaslui 1-Steaua 2

cornisa5830.07.2008 15:56

Un început bun de campionat nu ar strica hai Steaua

:steag_cruce_invers:
punkboy30.07.2008 16:04

ne trebuie VICTORIE neparat nu tre sa facem pasi gresiti pt ca celelalte contracanditate au castigat(CFR,rapid)

dax4730.07.2008 17:48

Dupa ce va fi scos Banel or sa apara si golurile.

Inteleptul30.07.2008 18:08

Vaslui 1-0 Steaua NU SE POATE!!!Ziceti-mi ca e un bug la fifa 08-09....

Sper sa batem cu 2-1 desi nu prea cred...(dar sper)

LUPTA Steaua!!!LUPTA! :steag_cruce_invers::hai_steaua:

dax4730.07.2008 18:10

A inceput distractia.. urmeaza o repriza de faulturi dure, trageri de timp. Nu se da cartonas rosu la ala!

Inteleptul30.07.2008 18:12

Trebuia rosu ba!!!Doamne ce arbitru...fluiera tot da nu da rosu :cursing::no:

 

Deja ma doare capu.... :confused: Sper sa egalam in prima repriza....ca daca nu nu cred ca mai castigam...

Joker1030.07.2008 18:28

forza Steaua bate pe Vaslui cu 2-1...

 

 

datzi un click pentru a vedea meciul live ***********

FC_STEAUA_194730.07.2008 18:32

Of nu imi vine sa cred ce gol a putut lua Zapata :wall:

 

Este prea mare spatiul dintre mijloc si atac, de ce naiba joaca iar ca sezonul trecut?? Cred ca Dayro a atins mingea doar de vreo 5 ori toata repriza, este inadmisibil asa ceva. Trebuie sa jucam cu pase scurte pe joc pentru ca avem talentul necesar sa ii batem asa dar daca continuam cu mingi lungi si in a doua repriza nu avem nici o sansa pentru victorie.

stelistul stelist30.07.2008 18:43

e jale mare la Steaua , numa szekely joaca ceva in rest nimic

SteelBoy30.07.2008 18:47

poate daca ar risca Lacatus un pic cu Ochirosii si Stancu ar fi ceva......dar daca nici la 1-0 cu Vaslui nu risca.....

 

 

LE: Oare m-a auzit?

barzu30.07.2008 18:52

eu zic ca jucam ceva mai bine decat sezonul trecut.....pe ei ii cam avantajeaza si arbitrajul

dax4730.07.2008 18:58

S-a terminat si campionatul asta pentru noi. E clara treaba ca meciul cu Roma o fost doar pentru marketing, ca sa se vanda abonamentele. Cam asta e valoarea Stelei si a lui Lacatus, ca antrenor. Probabil e un fapt pozitiv ca multi nu vor vedea meciurile Stelei, macar nu vor suferi vazand meciurile. Patetic..

 

Asteptam ca fecali sa-si respecte cuvantul, si sa se lase de fotbal. Dar la "onoarea" lui, sigur nu-si va respecta cuvantul.

Inteleptul30.07.2008 19:05

HAI CU BRICHETA!!!!pff...fac si eu haz de necaz (miss Dica,cu el in teren ma uitam la tot meciu....acu ma joc cs de nervi....si las TV-u langa mn sa ma mai uit la scor...Nu pot sa ma mai uit ma doare capu si inima!

:thumbdown:

 

Hai cu bricheta*

 

Si sa nu ma luati ca nu is suporter adevarat....dar am avut o zi proasta si nu mai rezist nervos..... :cursing:

juristcris30.07.2008 19:11

jucam penibil

nici macar nu ne putem apropia de careul lor

columbienii si tiago sunt KO meciu asta

 

 

 

SteelBoy30.07.2008 19:15

a intrat Kapetanos.....sigur face un hattrick :no:

barzu30.07.2008 19:18

Sa-l vad acum pe Porumboiu daca mai zice ceva de arbitraj......e trist...

dax4730.07.2008 19:19

In curand o sa ajungem cea mai hulita echipa din Romania. O sa-i intrecem si pe aia de la dinamu. Adio titlu ! Adio cupa ! Adio fotbal ! Suntem praf...

Inteleptul30.07.2008 19:19

eliminat :cursing: Ghionea :cursing:

Radoi si-a dat masca jos :cursing:

Eu inebunesc :cursing:

 

«12345»