FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1545556575859»
SteauaToronto05.12.2013 17:44

PENTRU ADMINI: am o propunere parerea mea si al altor baieti este ca forumul este prea mare si pentru a fi usor de folosit ar trebui eliminate unele chestii:

la DESPRE Steaua:

Discutii ros-albastre ramane

Meciurile Stelei ramane

Clubul Sportiv al Armatei ramane

Discutii despre suporteri sa intre la Discutii la ros-albastre

Lotul Stelei ramane

Discutii despre Steaua II dispare

Istorie ramane dar legat cu gloriile Stelei si cu fosti jucatori/antrenori si cu statistici

 

AISS RAMANE

 

CONCURSURI: sa ramana doar pronosticuri si ALTE Concursuri stergeti FIFA 2013 ca nu mai joaca nimeni

 

GENERALE RAMANE asa cum e

 

Despre FCSTEAUA.RO:

 

Contributii stearsa

Propuneri/Sugestii/Reclamatii ramane

Tracker torente stearsa

 

English Talk

doar o singura sectiune About Steaua sters about anything

 

Diverse ramane

 

Daca cineva vrea sa adauge....scrieti aici...multumesc...

sedric10.12.2013 20:30

Cred ca ar tebui sa punem cu totii mana pentru ca acest site sa redevina ceea ce a fost odata. Parerea mea este ca ar trebui sa reactivam si partea de torrente cu meciuri ale Stelei. Sunt FOARTE multi suporteri stelisti care doresc sa revada meciurile mari ale Stelei.

 

Eu va pot ajuta cu numeroase meciuri,pentru ca am o colectie uriasa de meciuri.

Azzido11.12.2013 19:08

Sunt de acord ca sunt multi care vor sa vada meciurile, din pacate sunt prea putini care ar pune mana sa contribuie cu ceva.

sedric11.12.2013 19:17

pai hai sa dam sfoara in tara. Sa vedem cine are meciuri, cine are timp suficient pentru a le urca pe site, cine ne ajuta cu inregistrarea video a urmatoarelor meciuri ale Stelei...

Cred ca daca ne strangem cativa oameni, putem sa-i dam bataie...ca sa zic asa...

SteauaToronto11.12.2013 19:23

@Azzido

 

te ocupi de ce am scris mai sus ?

 

si inca ceva vezi ca sectiunele Rom�nism si Naționala Rom�niei nu au caracterele apare semnul de intrebare cum vezi...mersi.

SteauaToronto28.12.2013 01:23

Baieti inca ceva schimbati la articole recomandate articolul cu Transferuri si Zvonuri...

 

si alta chestie adaugati si un sondaj nou de tipul ce va doriti de la anul 2014 ?....sau ce alt sondaj vreti....

Ivanski28.12.2013 11:55

Eu cred ca trebuie imbunatatit designul siteului.

Alexandru H.28.12.2013 18:44

Eu cred ca trebuie imbunatatit designul administratorilor. Le-ar trebui un buton suplimentar pe care sa scrie: Momentan sunt interesat de site-ul acesta si nu il folosesc doar pentru a-mi satisface maruntele vendette cu useri.

SteauaToronto03.01.2014 16:42

Multumesc Dragoshel...arata perfect forumul acuma...mai usor de urmarit.

besliud31.01.2014 09:07

Ma baieti de ce nu faceti si voi site-ul cunoscut pe Facebook? Am cautat dupa numele fcsteaua.ro si nu am gasit nimic sa duca la acest site! Eu cel putin am foarte multi Stelisti in lista mea si cred ca este o ideie buna sa-l promovam cu ajutorul facebook!!!

Ideal ar fi ca acel cont care promoveaza acest site sa fie facut cu cap si sa nu existe posibilitatea ca in momentul in care sa zicem ca acum il administreaza cineva apoi maine omul se supara si strica munca unui intreg colectiv!

SteauaToronto02.02.2014 06:26

@Besliud

 

buna ideea cu facebookul se va rezolva, cred.

 

@Admini

 

vreau sa fac o propunere, notele jucatorilor sa fie in partea dreapta (Dupa fiecare meci) cum era in site-ul vechi, acuma e prea ascuns acolo intr-un tab la articolul de meci...se poate rezolva ?

besliud02.02.2014 06:34

Da ma dar sa existe si butoane de redirectionare catre acest site! Oricine intra pe acel cont asa cum am intrat si eu, inafara de nume fcsteaua.ro nu am vazut nimic cu referire la site!! Eu unul chiar am avut dubii cu privire la autenticitatea lui si am crezut ca este contul unei persoane care a pus acel nume pt popularitate.

SteauaToronto03.02.2014 00:11
besliud20.02.2014 11:40

Va rog faceti un efort si bagati niste articole dedicate meciului cu Dinamo! Mai sunt 9 zile pana la derby si pe forum este atmosfera de vacanta!

besliud20.02.2014 11:45
https://www.facebook.com/steauarofcsteauaro

Vezi ma Toronto cum fara sa vrei promovezi Peluza Sud? :)) Y love the SUD :inlove:

SteauaToronto20.02.2014 13:16

Dan Dan Huligan :)))) Pune mana si scrie un articol si lasa caterinca :))

besliud21.02.2014 01:29
Dan Dan Huligan :)))) Pune mana si scrie un articol si lasa caterinca :))

Nu sunt eu redactor aici, asa ca ia problema in mana! :))

 

xray31.03.2014 23:08

@ Admini

 

Ar trebui permisa notarea jucatorilor doar la "useri" si restrictionata la "vizitatori".

Altfel poate intra orice caine etc. sa noteze "la plezneaza".

Cum cred ca a fost cazul si la meciul de azi:

http://prntscr.com/35wzh8

0anonim001.04.2014 11:53

Pentru ca, nu-i asa, numai stelistii se pot inregistra pe acest site si doar dinamovistii intra ca vizitatori... Preferabil sa facem o adunare a eforilor, cu useri peste 80 de ani, care sa ne pazeasca de dinamovism prin imprastiere de polutii ramase de pe vremea lui Florea Voinea.

Azzido01.04.2014 13:22

frustrati o sa existe intotdeauna, iar la Dinamo sunt majoritari.

e greu sa se implementeze asa ceva si nu prea are cine sa o faca.

Joga Bonito28.11.2014 15:16

Nu merge quote si nu merge sa lasi spatiu intre paragrafe la comentariile de pe prima pagina (sau nu stiu eu).

 

Si nu-mi place noul format. Chiar era nevoie sa-l schimbati?

cristi cosor14.04.2015 18:17

Felicitari pentru munca depusa pentru imbunatatirea siteului.Deci...siteul nu e mort,siteul se transforma! :thumbsup:

cristi cosor15.05.2015 12:35

Exista pe prima pagina sectiunea "discutii pe forum".Pentru mine este important sa stiu cine si ce mai scrie pe forum,siteul nu este doar un blog cu comentarii la cate un articol.

 

Problema mea este ca acea sectiune nu imi arata ultimele comentarii si sunt nevoit sa intru in forum si sa dau scroll la toata pagina ca sa vad ultimele postari iar de pe telefon este un chin.

 

Nu inteleg care este algoritmul dupa care apar ultimele comentarii,de exemplu toate cele cinci linkuri sunt din sectiunea "discutii ros-albastre" desi s-a mai comentat si pe alte topicuri recent.De exemplu ultimul link este despre Templul din Ghencea din 17.04 desi sunt comentarii mai noi despre lotul Stelei,discutii libere sau reclamatii cu privire la activitatea moderatorilor.

 

Cred ca este important sa fie promovat si forumul pentru a creste activitatea pe site iar sectiunea "discutii pe forum" de pe prima pagina ajuta mult daca e pusa la punct.

xray16.05.2015 13:21

Multumim pentru sesizari. Site-ul este incă "under construction" și va mai dura până se ajunge la forma funcțională dorită.

Problemele semnalate de voi sunt notate, dar se rezolvă cu celeritate funcție de tipul lor (bug etc.) și timp. Toți facem muncă voluntară in măsura timpului liber disponibil.

cristi cosor17.05.2015 14:18

Multumesc Xray pentru raspuns.

 

Daca tot m-am bagat in seama,hai sa continui.Nu cred ca e bine gandit sistemul de comentarii la articole.Am senzatia ca un replay la comentariu apare imediat dupa acesta.Problema este ca la un articol cu multe comentatii verifici de obicei ultimele aparute.Iar cand dai un replay printre alte 50 nu il observa nimeni.

 

Sper ca m-am facut inteles.Pe scurt,era mai bine cum apareau inainte comentariile,adica cronologic.Voi ce parere aveti?

«1545556575859»