PENTRU ADMINI: am o propunere parerea mea si al altor baieti este ca forumul este prea mare si pentru a fi usor de folosit ar trebui eliminate unele chestii:
la DESPRE Steaua:
Discutii ros-albastre ramane
Meciurile Stelei ramane
Clubul Sportiv al Armatei ramane
Discutii despre suporteri sa intre la Discutii la ros-albastre
Lotul Stelei ramane
Discutii despre Steaua II dispare
Istorie ramane dar legat cu gloriile Stelei si cu fosti jucatori/antrenori si cu statistici
AISS RAMANE
CONCURSURI: sa ramana doar pronosticuri si ALTE Concursuri stergeti FIFA 2013 ca nu mai joaca nimeni
GENERALE RAMANE asa cum e
Despre FCSTEAUA.RO:
Contributii stearsa
Propuneri/Sugestii/Reclamatii ramane
Tracker torente stearsa
English Talk
doar o singura sectiune About Steaua sters about anything
Diverse ramane
Daca cineva vrea sa adauge....scrieti aici...multumesc...
