Nu vad nicaieri pe prima pagina ca azi e ziua lui Nicolae Dica.
Nu vad nicaieri pe prima pagina ca azi e ziua lui Nicolae Dica.
Am crezut ca doar la mine se intampla si dadeam vina pe rasnita mea.
))
E de la ei, Dragoshele, stai linistit, hai sa bem ![]()
E de la ei, Dragoshele, stai linistit, hai sa bem
sa vezi betie ce trag weekendul asta
)
De ceva vreme siteul merge mai greu cand vrei sa postezi un mesaj mai lung. Avand in vedere treaba asta cred ca ar trebui sa avem la dispozitie mai mult timp sa ne corectam greselile de scriere.
De ceva vreme siteul merge mai greu cand vrei sa postezi un mesaj mai lung. Avand in vedere treaba asta cred ca ar trebui sa avem la dispozitie mai mult timp sa ne corectam greselile de scriere.
Acelasi lucru il patesc si eu. Pana postez un mesaj trec minute bune de tot.
Si nici nu mai pot citi articolele de pe prima pagina ca ma da afara dupa 4-5 secunde de pe fcsteaua.ro si-mi spune "Ups! Pagina nu a fost gasita Încercați și varianta de cautare de mai jos.". Am incercat sa deschid site-ul cu alt browser dar degeaba.
Ce se intampla?
Se fac niste teste pe servere, cel mai probabil.
De fapt, nu. S-a instalat un program special care urmareste toate tranzactiile financiare facute de voi, iar in contu' nostru se scurg de fiecare data niste bani. Daca vreti sa mearga mai repede, intrati repede pe site dupa ce platiti ceva online, ca sa nu munceasca serveru' mult dupa banii aia. Multumim pentru intelegere! ![]()
Daca Azzido a ars campiile si a otravit fantanile cand a plecat ? ![]()
Azzido n-a plecat nicaieri.
Fara el, FOARTE MULTE lucruri n-ar fi existat. Pacat ca multi confunda discretia cu alte alea...
Azzido n-a plecat nicaieri.
Fara el, FOARTE MULTE lucruri n-ar fi existat. Pacat ca multi confunda discretia cu alte alea...
Sa ma ierte Dragoshel dar mergea mult mai bine inainte. Dar il inteleg si pe Dragoshel. Il felicit ca are disponibilitatea sa se ocupe de fcsteaua benevol desi stim cu totii cat de pretios este timpul.
Dragoshel, ca multi altii de pe-aci, sta prost cu timpul. ![]()
Dragoshel, ca multi altii de pe-aci, sta prost cu timpul.![]()
Rectific. Va felicit pe toti .
Multumim, da' nu-i meritu' nostru ca stam prost cu timpu'. ![]()
daca vreti sa mearga mai bine, contribuiti financiar, pentru ca serverele alea nu se platesc cu seminte ![]()
daca vreti sa mearga mai bine, contribuiti financiar, pentru ca serverele alea nu se platesc cu seminte![]()
Ne vedem la Trafic la o portie de papanasi stropiti din belsug cu apa plata sa cotizez pentru servere. Sau la niste costile unsuroase la Ruby Tuesday?
unde vrei...papanasii de la trafic sunt celebri ![]()
unde vrei...papanasii de la trafic sunt celebri![]()
Fiecare cioara isi apara puii. Baietii de la Dristor o lauda pe shaorma cu de toate. Mai inspre centru sunt papanasii astia buni. Normal sa-ti placa ![]()
Propun sa se faca un topic cu discutii organizatorii ale peluzelor in care accesul la posturi sa fie selectiv! Noi scriem, cateii citesc si uite asa ne dam nadragi jos in fata poporului!
Discuta cu coordonatorul departamentului de comunitate/forum, adica axl.
Am si eu o propunere: notarea jucatorilor la fiecare articol de meci, tin minte ca pe vremuri aveam o coloana pe partea dreapta si fiecare jucator era notat si aparea media.
@Joga Bonito
felicitari pentru cronica.
Cand dai click pe un user ai optiunea de a gasi mesajele acelui user si ai optinea de a gasi topicele deschise de acel user, insa optinea de a-i gasi articolele (presupunand ca are) e inexistenta. Sau poate ca exista dar eu unu' n-am observat asa ceva.
Oricum, ideea e asa : intri pe prima pagina, dai de un articol interesant, vezi de cine e semnat si vrei sa citesti ce a mai scris. Cum faci asta? Habar n-am.
Propunerea cred ca e evidenta : vrei sa gasesti articolele cuiva, dai click pe numele acelei persoane si, pe langa optiunile existente, gasesti si functia "Gaseste Articolele Membrului" care te duce spre intregul repertoriu de articole ale autorului, iar daca user-ul nu a scris niciun articol, optiunea va fi inaccesibila (no shit).
Cand dai click pe un user ai optiunea de a gasi mesajele acelui user si ai optinea de a gasi topicele deschise de acel user, insa optinea de a-i gasi articolele (presupunand ca are) e inexistenta. Sau poate ca exista dar eu unu' n-am observat asa ceva.
Oricum, ideea e asa : intri pe prima pagina, dai de un articol interesant, vezi de cine e semnat si vrei sa citesti ce a mai scris. Cum faci asta? Habar n-am.
Propunerea cred ca e evidenta : vrei sa gasesti articolele cuiva, dai click pe numele acelei persoane si, pe langa optiunile existente, gasesti si functia "Gaseste Articolele Membrului" care te duce spre intregul repertoriu de articole ale autorului, iar daca user-ul nu a scris niciun articol, optiunea va fi inaccesibila (no shit).
foarte buna propunere, subscriu!
Cand dai click pe un user ai optiunea de a gasi mesajele acelui user si ai optinea de a gasi topicele deschise de acel user, insa optinea de a-i gasi articolele (presupunand ca are) e inexistenta. Sau poate ca exista dar eu unu' n-am observat asa ceva.
Redactorii care au (avut) rubrici pe acest site au link, la profilul lor, unde scrie "viziteaza-mi situl", catre respectiva rubrica. Ceilalti au scris fie la "cititorii nostri", fie la "comentarii", prin urmare tine de cei de la tehnic sa o rezolve (desi nu prea vad cum).
Hmmm, am mai observat link-ul ala, dar am presupus ca tot ce face este sa te duca pe prima pagina a site-ului (de ce, nu stiu). ![]()