FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1495051525359»
drvladyk20.04.2012 09:30

de ce imi apare vechiul avatar? nu am umblat la nimic. multumesc

Dragoshel21.04.2012 01:05

care e vechiul si care e noul avatar care trebuia sa fie??

drvladyk21.04.2012 13:38
care e vechiul si care e noul avatar care trebuia sa fie??

nu-i bai, si-a revenit, oricum sensul postarii fusese altul, asta era ca sa dau o umbra de ontopic, stie alecs mai multe:)):))

 

Ps asta cu Stefan e actual, dar imi aparea unu vechi despre l'pool

clausblaus21.04.2012 20:33

Interesanta propunerea lui Adrian,desi eu unul nu cred ca problemele se vor rezolva subit.Intotdeauna cineva o sa fie nemultumit,o sa aiva ceva de reprosat cuiva.

Remarc o prezenta din ce in ce mai scazuta pe sait si o stare de iritare,uneori inexplicabila,a celor ramasi ca si vechi utilizatori.Poate ca ar fi mai simplu sa ne infranam unele porniri,sa ne cenzuram singuri comentariile si nu vom mai ajunge la "mila"nu stiu carui moderator.Totul tine de noi!

Dihonia a intrat si intre utilizatorii cu vechime,utilizatori care pana mai ieri "mergeau" umar la umar in aceeasi directie.Straniu!

gio_stgloria29.05.2012 11:36

Iar mi-a disparut optiunea pentru coduri embed. De data asta sa-mi ziceti si mie de unde se activeaza si dezactiveaza sa nu mai postez aceeasi intrebare si a treia oara. Multumesc anticipat!

Lari29.05.2012 12:00

Cu HTML - Mod Automat.

Clipboard02.jpg

gio_stgloria29.05.2012 12:14

Stiu asta, numai ca nu-mi mai apare optiunea. Pur si simplu disparuse.

 

LE: Acum apare.

Marius29.05.2012 13:10

Sunt unele subforumuri pe care nu e activ html-ul si nu apare la nimeni.

Lari12.06.2012 15:41

Userul DanStan s-a umplut de glorie la sectiunea Istorie. Dupa umila mea parere, este cea mai ca lumea initiativa pe care a avut-o careva pe acest site/forum de la articolele lui Gandalf incoa'. :thumbup:

 

Am rugamintea sa ajutam acele topice cu imagini de pe youtube/dailymotion de la meciurile de acolo. Cam cum s-a intamplat AICI.

 

Aveti ocazia sa faceti ceva util. Chiar sunt curios in cat timp acele topice o sa fie mai populate decat amplele "discutii" cu moderatorii.

 

SPOR!

 

P.S. Ii rog pe moderatori sa stearga orice postare care nu ajuta CU ADEVARAT sugestia de mai sus.

Harald17.06.2012 18:40

mi-as dori ca topicul dedicat muzicii rock sa fie mutat de la 'coltul vesel' la sectiunea 'Discutii libere' de exemplu. Ma gandesc la asta pentru ca e un subiect mai serios comparativ cu alte topicuri din aceasta sectiune.

Bine, pe de alta parte nu este foarte activ, dar asta e alta discutie. Poate cine stie, o astfel de mutare l-ar face mai vizibil pentru userii care sunt interesati de astfel de lucruri.

 

Multumesc.

gio_stgloria17.06.2012 20:30

rezolvat

drvladyk20.06.2012 10:25

ma plictisesc la munca de ma ia naiba... faceti ceva, scrieti un articol, aduceti pe bogdinho si toronto inapoi, banati-l pe kellerman....etc

Lari20.06.2012 11:31
Userul DanStan s-a umplut de glorie la sectiunea Istorie. Dupa umila mea parere, este cea mai ca lumea initiativa pe care a avut-o careva pe acest site/forum de la articolele lui Gandalf incoa'. :thumbup:

 

Am rugamintea sa ajutam acele topice cu imagini de pe youtube/dailymotion de la meciurile de acolo. Cam cum s-a intamplat AICI.

 

Aveti ocazia sa faceti ceva util. Chiar sunt curios in cat timp acele topice o sa fie mai populate decat amplele "discutii" cu moderatorii.

 

SPOR!

 

P.S. Ii rog pe moderatori sa stearga orice postare care nu ajuta CU ADEVARAT sugestia de mai sus.

 

 

ma plictisesc la munca de ma ia naiba... faceti ceva, scrieti un articol, aduceti pe bogdinho si toronto inapoi, banati-l pe kellerman....etc

 

Lari21.08.2012 17:29
RUGAMINTE DE LA AZZIDO!

atsido.jpg

drvladyk21.08.2012 17:58

hahahaha you wish :)):)):))

 

azzido intotdeauna m-au amuzat pe fb cei ce isi dau singuri like, mi se pare ca e ca o masturbare, dar incearca sa implementezi si aici, adica de ce sa nu imi dau thanks mie insumi, daca sunt multumit de ceea ce am scris? ca doar nu sunt aici sa-l umplu de faima pe lari, nu?

danimarcu21.08.2012 18:38

Eu recunosc ca unul din putinele motive care ma mai tin aici pe site este existenta acestui minunat buton!... :D

red&blue_boy21.08.2012 20:12

Ok, ok, dar cum reusiti asta? Ca n-am idee. E ceva in neregula la voi? Sau e la mine ca pot da doar o data? :)

M-am socat cand am vazut mai sus ca 2 persoane, acesti masters of thanks :)) , i-au dat lu' Lari 120 de thanks-uri !!!

Lari, cat dai pentru un thanks? :D

Ronnie21.08.2012 20:38

Io mai mult de 2 nu pot sa dau. Cel mai mult am dat 7, da' eram beat.

red&blue_boy21.08.2012 20:57

Slabut danimarcu, doar 2 thanks-uri mi-ai dat. Stiu ca poti mai mult. :)

 

Ronnie, e ceva sa dai si 2 thanks-uri, deja esti la un alt nivel fata de noi pamantenii. :D

 

Intrebam doar de curiozitate cum se face, nu stiam daca e intentionat sau e problema la diferiti useri. :)

 

ps Mie tot nu imi iese. Se pare ca nu e chiar asa usor, trebuie invatate niste tehnici in timp, nu pot deveni Chuck Norris peste noapte. :))

blindius22.08.2012 00:52

Deschizi browser-ul in cate tab-uri vrei, 1 tab = 1 thanks, insa trebuie sa treci rapid din tab in tab.

drvladyk22.08.2012 05:49

ce dati sa va spun? :P

red&blue_boy22.08.2012 06:55

Bah am reusit sa dau si eu 2 thanks-uri!!! :)) Mai mult nu.

Oricum, am vrut sa vad cum e, cum se face, nu o sa mai incerc. :)

ebonyc22.08.2012 08:10

N-are niciun haz faza cu butonul de multumiri. Bine, a fost amuzant cand a spus Azzido sa nu mai abuzam de buton si apar jos thanks-urile gramada de la Axl si Lari, dar gata!

Ivanski22.08.2012 11:02

interesant. 18 thanks-uri. din curiozitate.

Lari22.08.2012 11:22

Va multumesc ca m-ati dus in "topul thanks" ( :thumbup: ), dar va rog si eu, alaturi de Azzido si Ebonyc, sa incheiem "the thanksathlon".

«1495051525359»