de ce imi apare vechiul avatar? nu am umblat la nimic. multumesc
de ce imi apare vechiul avatar? nu am umblat la nimic. multumesc
care e vechiul si care e noul avatar care trebuia sa fie??
care e vechiul si care e noul avatar care trebuia sa fie??
nu-i bai, si-a revenit, oricum sensul postarii fusese altul, asta era ca sa dau o umbra de ontopic, stie alecs mai multe:))![]()
Ps asta cu Stefan e actual, dar imi aparea unu vechi despre l'pool
Interesanta propunerea lui Adrian,desi eu unul nu cred ca problemele se vor rezolva subit.Intotdeauna cineva o sa fie nemultumit,o sa aiva ceva de reprosat cuiva.
Remarc o prezenta din ce in ce mai scazuta pe sait si o stare de iritare,uneori inexplicabila,a celor ramasi ca si vechi utilizatori.Poate ca ar fi mai simplu sa ne infranam unele porniri,sa ne cenzuram singuri comentariile si nu vom mai ajunge la "mila"nu stiu carui moderator.Totul tine de noi!
Dihonia a intrat si intre utilizatorii cu vechime,utilizatori care pana mai ieri "mergeau" umar la umar in aceeasi directie.Straniu!
Iar mi-a disparut optiunea pentru coduri embed. De data asta sa-mi ziceti si mie de unde se activeaza si dezactiveaza sa nu mai postez aceeasi intrebare si a treia oara. Multumesc anticipat!
Stiu asta, numai ca nu-mi mai apare optiunea. Pur si simplu disparuse.
LE: Acum apare.
Sunt unele subforumuri pe care nu e activ html-ul si nu apare la nimeni.
Userul DanStan s-a umplut de glorie la sectiunea Istorie. Dupa umila mea parere, este cea mai ca lumea initiativa pe care a avut-o careva pe acest site/forum de la articolele lui Gandalf incoa'. ![]()
Am rugamintea sa ajutam acele topice cu imagini de pe youtube/dailymotion de la meciurile de acolo. Cam cum s-a intamplat AICI.
Aveti ocazia sa faceti ceva util. Chiar sunt curios in cat timp acele topice o sa fie mai populate decat amplele "discutii" cu moderatorii.
SPOR!
P.S. Ii rog pe moderatori sa stearga orice postare care nu ajuta CU ADEVARAT sugestia de mai sus.
mi-as dori ca topicul dedicat muzicii rock sa fie mutat de la 'coltul vesel' la sectiunea 'Discutii libere' de exemplu. Ma gandesc la asta pentru ca e un subiect mai serios comparativ cu alte topicuri din aceasta sectiune.
Bine, pe de alta parte nu este foarte activ, dar asta e alta discutie. Poate cine stie, o astfel de mutare l-ar face mai vizibil pentru userii care sunt interesati de astfel de lucruri.
Multumesc.
rezolvat
ma plictisesc la munca de ma ia naiba... faceti ceva, scrieti un articol, aduceti pe bogdinho si toronto inapoi, banati-l pe kellerman....etc
Userul DanStan s-a umplut de glorie la sectiunea Istorie. Dupa umila mea parere, este cea mai ca lumea initiativa pe care a avut-o careva pe acest site/forum de la articolele lui Gandalf incoa'.
Am rugamintea sa ajutam acele topice cu imagini de pe youtube/dailymotion de la meciurile de acolo. Cam cum s-a intamplat AICI.
Aveti ocazia sa faceti ceva util. Chiar sunt curios in cat timp acele topice o sa fie mai populate decat amplele "discutii" cu moderatorii.
SPOR!
P.S. Ii rog pe moderatori sa stearga orice postare care nu ajuta CU ADEVARAT sugestia de mai sus.
ma plictisesc la munca de ma ia naiba... faceti ceva, scrieti un articol, aduceti pe bogdinho si toronto inapoi, banati-l pe kellerman....etc
hahahaha you wish ![]()
)![]()
azzido intotdeauna m-au amuzat pe fb cei ce isi dau singuri like, mi se pare ca e ca o masturbare, dar incearca sa implementezi si aici, adica de ce sa nu imi dau thanks mie insumi, daca sunt multumit de ceea ce am scris? ca doar nu sunt aici sa-l umplu de faima pe lari, nu?
Eu recunosc ca unul din putinele motive care ma mai tin aici pe site este existenta acestui minunat buton!... ![]()
Ok, ok, dar cum reusiti asta? Ca n-am idee. E ceva in neregula la voi? Sau e la mine ca pot da doar o data? ![]()
M-am socat cand am vazut mai sus ca 2 persoane, acesti masters of thanks
, i-au dat lu' Lari 120 de thanks-uri !!!
Lari, cat dai pentru un thanks? ![]()
Io mai mult de 2 nu pot sa dau. Cel mai mult am dat 7, da' eram beat.
Slabut danimarcu, doar 2 thanks-uri mi-ai dat. Stiu ca poti mai mult. ![]()
Ronnie, e ceva sa dai si 2 thanks-uri, deja esti la un alt nivel fata de noi pamantenii. ![]()
Intrebam doar de curiozitate cum se face, nu stiam daca e intentionat sau e problema la diferiti useri. ![]()
ps Mie tot nu imi iese. Se pare ca nu e chiar asa usor, trebuie invatate niste tehnici in timp, nu pot deveni Chuck Norris peste noapte. ![]()
Deschizi browser-ul in cate tab-uri vrei, 1 tab = 1 thanks, insa trebuie sa treci rapid din tab in tab.
ce dati sa va spun? ![]()
Bah am reusit sa dau si eu 2 thanks-uri!!!
Mai mult nu.
Oricum, am vrut sa vad cum e, cum se face, nu o sa mai incerc. ![]()
N-are niciun haz faza cu butonul de multumiri. Bine, a fost amuzant cand a spus Azzido sa nu mai abuzam de buton si apar jos thanks-urile gramada de la Axl si Lari, dar gata!
interesant. 18 thanks-uri. din curiozitate.
Va multumesc ca m-ati dus in "topul thanks" (
), dar va rog si eu, alaturi de Azzido si Ebonyc, sa incheiem "the thanksathlon".