FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tiago Gomes

«12345»
valio26.06.2009 13:26

 

Deci este clar. Nu se mai intoarce. Aveam si noi un jucator bun.

diflorino26.06.2009 14:22

acuma mai vine dracu pe gratis!!!asteptati voi pana venea el gratis!ce prosti!dak il vroiau il luau,nu este o suma mare de bani!bine ca o dat 2 mil pe Dayro sy pe asta nu da 500.000!!becalii 'oierul' crede ca toata lumea o sa vina pe gratis la Steaua!asa o facut si cu pepe,so zgarcit pt 100.000 de euro,asa o facut si cu tiago!!pacat...nu mai vine!!!asta-i sigur!

Stryker27.06.2009 14:20

In cazul lui Tiago cel mai intelept ar fi sa-l vanda pe Lovin cu 700 de mii(stiu ca suna foarte mult, dar cam atat face asta pe piata) si cu banii obtinuti sa achite clauza portughezului si toata lumea ar fi multumita ... chiar ma mira faptul ca nu s-au gandit la manevra asta

mircea_1027.06.2009 14:45

la ce minte luminata au bravii nostri conducatori, pe mine nu ma mira...dar nu da nimeni 700 000 pe Lovin...asta ar fi problema :)

fredysteaua27.06.2009 15:39

cat de prost sa fii ca patron sa nu dai 500 000 euro pe tiago Gomes ! asta e jucator de milioane si tu nu dai 500, pe pepe moreno la fel nu dai 200 cum te numesti ba tu patron care baga bani in echipa tu nu te vezi cat de prost poti sa fii?

cred ca sunt mai destepte oile care le ai in curte

red&blue_boy29.06.2009 10:54

Uite ca Gigi ti-a dovedit cat poate fi.Pacat ca nu ramane Tiago,dar nu putea veni gratis,cum vrea Becali.Daca tot cautam jucatori gratis si cu salarii mici,nu mai putem sa ne gandim la performanta.Si cum transferuri nu prea facem,cu cine o sa jucam la mijloc?

fredysteaua29.06.2009 11:11

fututi oieruu vietii!

doamne nu il omoara nimeni pe ciobanu asta infect ?

MoWeed29.06.2009 11:18

Mutat la "Fosti jucatori" deoarece e cam evident ca nu mai revine la Steaua....

Robinson Rufay Zapata29.06.2009 18:17

Sa il vad jucand la CFR cred ca il voi injura in fiecare zi si mai mult pe jijel.

mircea_1030.06.2009 12:11

Baga-l inapoi la lotul Stelei :P

 

P.S. 225 000 pentru 50% din drepturile pentru jucator

valio30.06.2009 12:23

 

Gigi zice ca Tiago se intoarce. Nu ca m-as uita in gura lui, dar sper ca nu vorbeste aiurea, cum face de obicei.

Ronnie30.06.2009 15:43

Din cate se pare oficialii Stelei au batut palma cu cei de la Estrela Amadora pentru 65% din drepturile jucatorului. Acum ramane sa se inteleaga si cu jucatorul in privinta salariului.

red&blue_boy01.07.2009 10:49

Da,totusi pana la urma se pare ca revine Tiago.Asa am auzit pe la radio,pe site-uri.Ma bucur,sper sa fie adevarat.

r3fl3x01.07.2009 12:56

Da pt 120,000 pe an salariu si 2,000 de euro pt fiecare meci jucat

Daniel-Ionut01.07.2009 13:45
Da pt 120,000 pe an salariu si 2,000 de euro pt fiecare meci jucat

 

Pai pentru ce sa ia 2000 d euro pentru fiecare meci jucat? :huh:

fredysteaua03.07.2009 00:17

la gsptv a spus ca oficial Tiago a semnat si a plecat in austria spre cantonamentul baietilor.

Ciobanul a confirmat...mutati topicul la Lotul Stelei :X:X:X:X:X:X:X

Lari03.07.2009 00:23

Se spun multe... Stai sa vedem confirmarea pe situl oficial.

maye03.07.2009 00:59

Si nici atunci nu e sigur Lari.Eu zic sa asteptam sa il vedem pe teren cu ungurii si atunci e sigur :D

fredysteaua03.07.2009 07:14

sunteti culmea, daca omu` a plecat in austria dupa baieti...

hai sa asteptam sa termine sezonu sa vedem daca joaca tot sezonu` la noi, nu vreti ?

Lari03.07.2009 09:22

Si despre Pepe Moreno s-a spus ca e din nou al Stelei, omu' chiar isi rezervase biletele de avion...

 

Mai vrei exemple?

red&blue_boy03.07.2009 09:24

Da,nu e sigura treaba cu Tiago.Nu se stie daca ramane.

Lari03.07.2009 13:58

Chiar dacã ieri situația pãrea rezolvatã, astãzi, negocierile cu mijlocașul portughez au picat.

 

Dupã ce câteva zile a evitat sã dea un rãspuns tranșant la oferta Stelei, încercând sã forțeze mâna roș-albaștrilor, Tiago a refuzat astãzi sã vinã în Ghencea. Valeriu Argãsealã a negociat intens în ultimele zile, dar s-a izbit de Dorința portughezului, care avea pretenția sã primeascã o sumã de bani la fiecare apariție pe terenul de joc. Președintele Stelei a așteptat toatã ziua de ieri rãspunsul lui Tiago și în cursul acestei azi-dimineațã, dar acesta nu a mai venit.

 

prosport

cRiss4Steaua03.07.2009 14:36

nu mai suport sa aud cum zice Becali sau nu stiu cine ca "Tiago, Cesinha, Bozovici,Sanmartean sunt ca si ai Stelei" sau sa se spuna transferuri .. nu se poate face ca sa CFR de exemplu ? Aduce un jucator il prezinta si gata ..

Lari03.07.2009 14:38

Tu nu vezi cati il cred? Arunca un ochi pe site, sa vezi...

vlad03.07.2009 15:27

La multi ani Tiago!

La multi ani Cecinha!

La multi ani Bozovic!

La multi ani Pepe!

...............................

La multi ani Dayro!

La multi ani Plesan!

La multi ani Lovin!

..............................

La multi ani Banel?

La multi ani Becali?

La multi ani Dee?

«12345»