in ideea ca in afara de Khamu nu pleaca nimeni....spuneti`mi si mie care din cei 10 jucatori de camp care au fost titulari sezonul acesta(Ogararu, Goian, Ghionea, Nesu, Radoi, Paraschiv, Nicolita, Bostina, Dica, Iacob) merita inlocuiti?? deci Steaua are nevoie de un portar...ceva gen Lobont...dar sunt 99% sigur ca el nu va veni niciodata la Steaua...si nici Gigi nu are resurese sa`l aduca..si altul...nu vad care ar fi...poate Hutan...nu l`am vazut decat in 2 meciuri la tineret si sincer nu m`a impreionat...dar cine stie...poate chiar intre cele 3 bari explodeaza bomba...
