FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

TRANSFERURI 2005-2006

«1464748495083»
SteauaToronto06.01.2006 17:40

Eu stiu despre ce transfer este vorba, nu va suparati nu pot sa comunicati dar o sa fiti socati fratilor :))))!

 

 

insa nu sunt 100 % am aflat si eu acum 5 minute...dar nu garantez...

kyd06.01.2006 17:57

Fl Petre mai mult ca sigur asta e singurul transfer care se poate numi BOMBA

sau am auzit ceva la TV cum ca Steaua l-ar vrea pe Lobont

steaua_forewer06.01.2006 18:01

FL Petre cred ca e desi ar mai fi variante ca : Lobont , Stelea , Cernat sau chiar Danciulescu

HULIAS06.01.2006 18:02

Henry EDSON QUINTEROS SANCHEZ la Steaua!!!

(onlinesport)

Mare bomba...

misha06.01.2006 18:03

O să aducem un fotbalist la care nu se gîndește nimeni"

 

nu cred ca e vorba de Petre pentru ca toti s-au gandit la el :D

Grinch06.01.2006 18:04

Good point ! Atunci cine ? :?

HULIAS06.01.2006 18:05

SA MAI FIE ALTA?

steaua_forewer06.01.2006 18:05

si totusi ar putea fi portarul echipei nationale ......si am si un argument solid : Hamu va pleca , si vom ramane descoperiti , e klar ca avem nevoie de portar , iar pe postul lui Petre , avem 3 jucatori : Banel , Dumitru si oprita ....bine ca Dumitru s-ar putea sa plece.........asa ca ....nici eu nu stiu ce sa mai cred ....se pare ca e Lobont , dar stati sa mai vedem

kyd06.01.2006 18:09

daca te iei dupa ce scriu aia de pe onlinesport si ma;ldarasanu ar fi dorit in Ghencea

i.h.u.g.06.01.2006 18:28

ar fi groaznic sa fie Petre...nu va suparati pe mine dar, pe langa faptul ca asta n-a vazut decat rosu si alb de cand s-a nascut, e si un jucator semi-terminat...nu cres ca o sa o mai duca mult si nici acum nu e stralucit...

un dinamovist la Steaua? asta e mai rau decat Danciulescu la dynamo...sincer...

dar pe de alta parte...e profesionist...sau ar trebui sa fie...nu cred totusi ca ar avea ce sa caute in Ghencea

i.h.u.g.06.01.2006 18:31

draculasblood

de unde ai luat articolul?!

SteauaToronto06.01.2006 18:31

Bai i.h.u.g tot tendinta de caine ai?:))))

i.h.u.g.06.01.2006 18:35

din cauza ta o sa innebunesc...stii ca in ultima zi m-am tot gandit si n-am dormit noaptea gandindu-ma de ce crezi ca sunt dinamovist?!

te anunt ca o sa o iau razna!

i.h.u.g.06.01.2006 18:36

sunt o victima!!! :D:D

SteauaToronto06.01.2006 18:41

Stii ce imi place la tine ca joci teatru bine :))))!!!

Grinch06.01.2006 18:44

Ce dracu` e aici ma Secretul Mariei ? Cine vine la Steaua :!: :?: :evil:

i.h.u.g.06.01.2006 18:46

:lol: :lol: :lol:

da, intotdeauna mi-a placut actoria...cred ca e o explicatie foarte simpla pentru care credeai ca sunt dinamovist, cred...asta daca nu ai ceva cu mine personal...

dar sunt offtopic...

steaua_forewer06.01.2006 18:49

se aude ceva si de maldarasanu .....toate numele posibile , atatea zvonuri ......da sa zica odata ce atata tam tam

i.h.u.g.06.01.2006 18:51

:lol: :lol: :lol: cred ca va trebui sa asteptam pana maine sincer ca sa aflam...

i.h.u.g.06.01.2006 18:54

sport total sau total sport...(cum le-o zice) spun ca e maldarasanu...asta ar fi destul de bine nu?!

Dan_BKL06.01.2006 19:13

maldarasanu e bomba 100%

Dan_BKL06.01.2006 19:14

TRANSFER BOMBĂ'!!!

MĂ'LDĂ'RĂ'Șanul LA Steaua!!!

Transferul mijlocașului rapidist ar putea fi tunul iernii in Divizia A. Aflat in ultimele 6 luni de contract cu Rapid, Marius Măldărășanul ar fi bătut palma cu Gigi Becali. Steliștii par dispuși să plătească giuleștenilor o sumă de bani pentru a putea conta pe Măldărășanul incă de acum. În caz contrar, el va veni in Ghencea abia din vară

i.h.u.g.06.01.2006 19:18

dar nu te-ai prea crucit cand ai auzit asta nu? :D

Bogdan4Steaua06.01.2006 19:18

Totusi, totul este la stadiul de zvon momentan. Nimic sigur....

Alexandru06.01.2006 19:20

gsp.ro, 7 ianuarie 2006, 00:00

 

TRANSFER BOMBĂ'!!!

MĂ'LDĂ'RĂ'Șanul LA Steaua!!!

Transferul mijlocașului rapidist ar putea fi tunul iernii in Divizia A. Aflat in ultimele 6 luni de contract cu Rapid, Marius Măldărășanul ar fi bătut palma cu Gigi Becali. Steliștii par dispuși să plătească giuleștenilor o sumă de bani pentru a putea conta pe Măldărășanul incă de acum. În caz contrar, el va veni in Ghencea abia din vară

«1464748495083»