Ne trebuie neaparat un portar. Si asta urgent!Hamu nu cred ca va mai sta mult la echipa. Va avea soarta lui Protasov: fie va pleca din cauza gafelor sale din viitor, fie va pleca la o echipa din spatiul ex-sovietic datorita prestatiilor reusite din 2006. Poate ar veni M POPA la schimb cu Oprita. Sau poate Curca de la Farul. Glumind, dupa ce am vazut ce minuni face Luminita Hutupan la CM de handbal si la ce fizic are, mai c-as zic ca are loc in poarta Stelei. ![]()
