ghesepe spune ca Janos va lipsi din lotul pentru dubla cu Galata!Sa-mi bag *((&&^&*^&&![]()
in turci sau in gsp? sau in ala care l-a lovit pe janos?
se pare ca va sta o luna din pacate, asa ca va trebui sa ne descurcam fara el deocamdata!
In cazul asta,in toate... :biggrin:
