FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Janos Szekely

«123412»
Bogdan4Steaua23.06.2008 11:52

La multi ani, Szekely!

 

Viata lunga la Steaua si la cat mai multe goluri si pase de gol!

raducelbun25.06.2008 12:00
Sa avem incredere in el!E bine ca n-o sa-l mai vad pe Banel titular(sper)!

 

Dar daca il vezi pe stanga :oops:

Ori pe unul ori pe altul :wall:

razvan_stelist200729.06.2008 13:48
numãr de pe tricou : ???

 

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

pe siteul oficial arata ca i s-ar da numarul 7

DelPiero1004.07.2008 19:47

Bun,dom'ne,bun!Dintre achizitii,m-a convins cel mai mult!Cred ca-si merita numarul de pe tricou...

stelistul stelist04.07.2008 19:54
Bun,dom'ne,bun!Dintre achizitii,m-a convins cel mai mult!Cred ca-si merita numarul de pe tricou...

 

el si cu Dayro au facut o prima repriza frumoasa

mountytoma06.07.2008 13:36

aveam nevoie de un jucator cu mare ambitie, dar care sa stie si cu mingea, nu numai sa alerge! sper sa munceasca la fel de bine in continuare, si atat Steaua cat si echipa nationala cred ca si-au gasit viitorul titular al postului de mijlocas dreapta.

se7en06.07.2008 15:06

^ de prin 2006 il tot cautam, dar mai bine tarziu decat niciodata.

steaua_bucuresti10.07.2008 08:06

Cel mai bun transfer al Stelei in acest an, probabil ca va face pereche cu Nicolita pe posturile de mijlocasi laterali. Steaua va avea mare nevoie de el in Liga Campionilor

Bogdan4Steaua10.07.2008 15:36

Noi speram sa faca pereche cu Ochirosii, nu cu "Ben Arfa din Ghencea"(Nicolita).

mountytoma11.07.2008 14:17

eu sper sa ramana la fel de ambitios si dornic de victorie in fiecare meci, indiferent de adversar. daca e sa ajunga la aere de vedeta, sa o faca doar atunci cand pentru el se vor bate Juventus, Milan, Manchester, Barcelona sau Realul! are stofa sa ajunga acolo, depinde cat de serios va munci in continuare!

VallySteaua200927.07.2008 22:58

Nu avem ce sa zicem de Szekely ... din meciul cu As Roma a aratat ca are valoare ! Sa vedem ce va face in continuare ! fular-campionii fular-campionii :steag_cruce_invers:

oanna_r3d_and_blu3_4ever29.07.2008 17:23

hmm.....tot mai multzi jucatori vin de la galatzi...

 

hm....interesant :whistle:

DelPiero1029.07.2008 22:55

Dar de ce?Daca sunt jucatori de valoare... :biggrin:

mountytoma03.08.2008 22:02

capul sus, Janos!

 

nu prea i-au iesit multe azi cu brasovul, si la un moment dat parea descurajat. nu ar fi rau sa isi schimbe ghetele. poate unele urate l-ar ajuta sa-si pastreze echilibrul mai bine pe teren!

 

 

Fc Alin05.08.2008 14:57

Szlekely este un jucator foarte bun si a demonstrato in aceste 3 sau 4 meciuri cat a jucat la Steaua :yes:

mountytoma08.08.2008 20:13

urata accidentare azi la Iasi, dar janos are partea lui de vina. cand joci cu teama atunci te lovesti cel mai rau, ce bine era daca nu juca azi deloc!

 

ii doresc insanatosire grabnica si mai ales minte multa: sa nu joace nici un minut daca nu e refacut complet. are tot viitorul in fata si multe sperante se leaga de el in Ghencea!

MoWeed08.08.2008 20:39

Sper sa nu fie prea grava accidentarea si sa-l avem disponibil pana la meciul cu FC Arges...

Wally08.08.2008 20:46

Cred ca sunteti constienti ca Banel va fi titular 100% cu Galata daca nu-si revine Janos...

DelPiero1008.08.2008 20:55
Cred ca sunteti constienti ca Banel va fi titular 100% cu Galata daca nu-si revine Janos...

Oricum era...benzile noastre vor fi prastie fara Szekely...

Wally08.08.2008 20:58

Daca nu ar fi Janos accidentat, macar am avea sperante ca va fi introdus Rica pe stanga care dupa parerea mea a jucat destul de bine in seara asta...

DelPiero1009.08.2008 11:52

ghesepe spune ca Janos va lipsi din lotul pentru dubla cu Galata!Sa-mi bag *((&&^&*^&& :cursing:

AmuntBoy09.08.2008 12:20

suntem norocosi ce mai

cu absenta lui janos , il vom vedea titular meci de meci pe favoritul nostru banelinho

RaMs3s09.08.2008 14:17

eu stiam ca aproape sigur pentru meciul galatasaray-Steaua , si dupa 10 zile vor fi facute alte investigatii asa ca are sanse sa joaca in retur

mountytoma10.08.2008 08:46
ghesepe spune ca Janos va lipsi din lotul pentru dubla cu Galata!Sa-mi bag *((&&^&*^&& :cursing:

 

in turci sau in gsp? sau in ala care l-a lovit pe janos?

 

se pare ca va sta o luna din pacate, asa ca va trebui sa ne descurcam fara el deocamdata!

Ionutjoss10.08.2008 20:34

1. siner janos este preferatu meu de la Steaua

 

tanar

cu viteza

stie sa suteze ;)

 

 

2. Voi nu va dati seama dc Laca insista cu "banelinho" :mellow:

 

Banel are nister contre bune si pe contraatac este foarte eficient. viteza lui este foarte mare si da un "sprint" jocului :mellow:

«123412»