Tot vad in topicuri, ca ar trebui ca Ochirosii, Bicfalvi, Tudose, Ninu sa fie luati la antrenamente, sa li se acorde 15 minute intr-un meci, sa se acomodeze cu meciuri de cupa europeana etc. Nu fratilor. Ar trebuia introdusi titulari meci de meci. Sa sacrificam un sezon, ca acesta, sa terminam pe locul 5, sa mergem in Cupa UEFA, dar sezonul urmator, dupa ce acesti tineri vor avea toti meciuri tari in picioare, va asigur ca vor castiga campionatul si vor face o figura frumoasa in Liga. Desigur, conditia este sa avem un antrenor capabil sa gestioneze relatiile intre jucatori si sa aiba experienta in a creste tineri.
am mai zis ca nu ne-ar strica sa avem o echipa de europa, si una de Liga I. pustii pot fi titulari in echipa de Liga I...
