http://www.youtube.com/watch?v=XAk5VqVrEk4...feature=relatedce ziceti de jucatorul asta
Si ce sa facem cu atatia mijlocasi ![]()
Ca banuiesc ca e mijlocas... are o tehnica buna da stii gasesti multe filmulete dastea pe YOUTUBE... ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=XAk5VqVrEk4...feature=relatedce ziceti de jucatorul asta
Si ce sa facem cu atatia mijlocasi ![]()
Ca banuiesc ca e mijlocas... are o tehnica buna da stii gasesti multe filmulete dastea pe YOUTUBE... ![]()
Gatati ma cu transferurile de youtube.
Trundle ala are 32 de ani si eu un atacant slab.
Greu de realizat transferul lui Ogararu. S-a acomodat in Olanda, are familia acolo, e un familist convins si nu cred sa se intoarca, cel putin in urmatorii 3-4 ani. Toata suflarea stelista si l-ar dori pe George inapoi, dar sincer ma indoiesc ca se va concretiza ceva.
In acest context, oricum avem nevoie de un fundas de calitate. Sper ca strategia nu este sa plombam cu Banel pana cand revine Eme. Trebuie sa ne gandim ca, Doamne fereste, Emeghara se poate reaccidenta, si atunci am incurcat-o. Nu putem sa ne bazam doar pe doi fundasi laterali valizi: Golanski si Marin, asa cum nu putem incerca improvizatii gen Baciu, Banel sau Rada.
Am putea promova un junior, dar miza este destul de mare.
A aparut in presa un eventual transfer a lui Semedo la Steaua..
Ar fi o prostie, Semedo are 30 de ani din cate stiam si avem deja jucatori pe acel post (Szekely,Toja,Nicolita,Neaga,Ochirosii).
N-are loc Semedo la Steaua.
Astea is vrajeli!
Lacatus nu are cum sa il vrea.
Mai ales acum cand are benzile blindate(la mijloc) si atacul acoperit.
Daca il vrea ciobanu, asta e alta problema.
Steaua ar avea in momentul de fata nevoie doar de un fundas stanga.
Atat.
pentru postul de fundas lateral propun promovarea lui Bogdan mustata sau aducerea lui jeremy mathieu , fundas stanga la FC toulouse.uitati aici informatii despre el: http://en.wikipedia.org/wiki/J%C3%A9r%C3%A9my_Mathieu
Bai, nu mai propuneti dreq jucatori din Franta, Italia, Spania samd. Cat de tampit sa fii sa lasi Franta pe Romania?! Plus ca Touluse nu il da fara 5m pe Mathieu, e un fundas care daca pleaca de acolo se duce ori la Chelsea ori la Barcelona.
Daca tot propuneti, luati jucatori din Burghina Faso sau Jupiter. Poate doar aia vin in Romania.
eu am alta parere
Semedo este mult mai pe stilul Stelei decat unii de acum gen Neaga sau Nicolita
asta e parerea mea
ce Semedo frate,da`l in pastele masii.
sa revina Ogararu si e ok
Da ba , ce Semedo care a fost anul trecut cel mai bun jucator din campionat..da-l in masa ![]()
Revine Ogararu , foarte bine....dar sa nu va asteptati la minuni din partea lui...a scazut mult in joc , l-am vazut si la nationala...sper sa-l ajutam sa-si revina
E foarte probabila mutarea lui Semedo in Ghencea. Din cate stiam nu si-a prelungit contractul cu cefere si daca nu pleaca acum, in iarna il luam moca. Si Ogararu pare aproape rezolvat. In fine, iar avem o vara in care am cumparat 40 de jucatori. S-a dus dracu' omogenitatea aia cu care ne mandream acum 3-4 ani..
Hai dati-o dracului daca nici Semedo nu e bun ... atunci nu mai exista jucatori buni in Romania. N-as schimba 10 Banei pentru un Semedo.
Ar face si Becali ceva bun daca i-ar aduce pe Ogararu si Semedo ![]()
Sper sa se realizeze mai ales trasferul lui Ogararu, dar si Semedo este un jucator bun.
Se vede ca de cand a intrat in "vizorul" lui Andone si nu a mai jucat Semedo pentru CFR, echipa nu a mai mers ca ezonul trecut cand juca Semedo. ![]()
Semedo e un jucator foarte bun, de viteza, ar combina bine cu Dayro, toja sau szekely
Semedo nu are acum loc la Steaua.
Asta e adevarul.
Daca aducem acest jucator de 30 de ani riscam sa lasam in afara lotului pe Szekely sau Ochirosii.
Sau de ce nu, Nicolita.
Tre sa recunoasteam ca Banelu e intr-o forma foarte buna.
Nu se merita sa vina acest jucator de 30 de ani la Steaua.
Ogararu nu ma incanta cum o face eventualul transfer a lui Semedo. Acest jucator poate face diferenta oricand, este vitezist si ma refer la rapiditate si acceleratie (spre deosebire de Nicolita care este maratonist), jongleaza bine mingea si nici la capitolul centrari nu sta rau. Are simtul golului si daca are moralul bun atunci nimeni nu ii sta in fata. Pe scurt, Semedo = excelenta achizitie pentru clubul nostru.
Semedo nu are acum loc la Steaua.Asta e adevarul.
Daca aducem acest jucator de 30 de ani riscam sa lasam in afara lotului pe Szekely sau Ochirosii.
Sau de ce nu, Nicolita.
Tre sa recunoasteam ca Banelu e intr-o forma foarte buna.
Nu se merita sa vina acest jucator de 30 de ani la Steaua.
E mai bun ca Banel!Sa nu ma injure marii lui fani,insa eu cred ca-i mai bun!Are si viteza mai mare,si tehnic este superiorM-ar bucura enorm insa enorm revenirea lui Oga,cred ca el nu trebuia sa plece niciodata de la Steaua...
Ogararu si Semedo ar fi excelenti la Steaua ![]()
Semedo nu are ce cauta la Steaua.
De ce a mai fost adus Szekely daca il aduc si pe asta?
Semedo nu are acum loc la Steaua.Asta e adevarul.
Daca aducem acest jucator de 30 de ani riscam sa lasam in afara lotului pe Szekely sau Ochirosii.
Sau de ce nu, Nicolita.
Tre sa recunoasteam ca Banelu e intr-o forma foarte buna.
Nu se merita sa vina acest jucator de 30 de ani la Steaua.
E mai bun ca Banel!Sa nu ma injure marii lui fani,insa eu cred ca-i mai bun!Are si viteza mai mare,si tehnic este superiorM-ar bucura enorm insa enorm revenirea lui Oga,cred ca el nu trebuia sa plece niciodata de la Steaua...
normal ca e mai bun ca Banel . Banel n-a realizat nici o actiune periculoasa pe flancul lui in meciul cu Galata , nimeni nu mentioneaza chestia asta
daca nu marca iar era bataia de joc a tuturor presarilor si suporterilor
Ii apreciez munca si ambitia , dar daca am sansa sa aduc un om cu viteza net superioara ,ba mai mult cu o tehnicitate mult peste media campionatului..o fac , chiar daca omul e mai in varsta..
Cat despre Ochirosii , sper sa joace cu Pandurii din primul minut ca sa va dati seama de "valoarea" lui incomensurabila
Semedo nu are ce cauta la Steaua.De ce a mai fost adus Szekely daca il aduc si pe asta?
Pentru ca Ochirosii nu o sa prinda echipa
Nicolita trece pe stanga(prima rezerva) deoarece e cantitate neglijabila din punct de vedere tehnic
Toja trece in centrul terenului pentru ca acolo ii place "specialistului"
Si uite cum s-au eliberat cele doua benzi pentru Semedo si Szekely...
Nici io nu inteleg de ce-l ia pe Semedo. Acum chair nu are loc la Steaua. Mai bine ar lua un varf adevarat, un numar 9, ca Arthuro n-are fata de primul 11.
Toja trece in centrul terenului pentru ca acolo ii place "specialistului"
Si cu Plesan ce facem ?
Il impaiem.Ce,Plesan mai joaca fotbal?