N-are rost sa il vindem pe nesu inaintea returului cu galata. El deja a jucat in tur si oricum nu mai poate juca in competitiile europene pentru alta echipa. Ricardo asta pare sa fie bunicel, sa il vedem cum joaca. Se pare ca pe Badea il trimitem la plimbare.
