Am vazut pe la inceputul acestui topic pareri la kilogram cu Bikfalvi, Tudose, Iacob si Ninu. Noi vrem sa luam titlu sau sa scapam de retrogradare? Sunt tineri, dar doar de perspectiva. Nu cred ca ne putem baza pe ei in meciurile cu Rapid, Dinamo si CFR. De Liga Campionilor ce sa mai vorbim...
De Szekely ma bucur enorm. Ea bun de anul trecut, dar nu a vrut sefu de la stana. Despre Bogdan Stancu... dupa primele etape din campionatul asta s-a stins inexplicabil.
Cum as vedea eu lotul:
Portari: Zapata, Haisan, Cernea
Fundasi: Golanski, Goian, Ghionea, Rada, Emeghara, Nesu. Mai trebuie o rezerva pentru Golanski.
Mijlocasi: Szekely, Dayro Moreno, Radoi, Plesan, Ov. Petre, Derek Boateng (un excelent mijlocas defensiv, joaca la Beitar Ierusalim - l-am vazut in meciurile lui Dinamo), Karamyan,
Atacanti: Pepe Moreno, Mendoza, Habibou, Goga.
Antrenor: Oleg Potasov